Na těhu slabí duch 2.6 dnes slabé krvácení špinění

Anonymní
8.7.21 11:48

Na těhu slabí duch 2.6 dnes slabé krvácení špinění

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někdo zažil něco podobného a nebo po případě oco by mohlo jít.. poslední ms jsem měla 20.5 odté doby mám bolesti v podbřišku.. nateklá prsa bolávé na dotyk test jsem si dělala a vyšel mi tam slabí duch… 2.6 ale dnes. Mám slabé krvácení špínění ale je spíše orandžové trochu do ružová ta krev je uplně jíná než při ms.. je něco snad něco špatně..? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7342
8.7.21 12:12

No můžeš potratit. A nebo taky ne. Ze začátku je to prostě buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18117
8.7.21 12:22
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někdo zažil něco podobného a nebo po případě oco by mohlo jít.. poslední ms jsem měla 20.5 odté doby mám bolesti v podbřišku.. nateklá prsa bolávé na dotyk test jsem si dělala a vyšel mi tam slabí duch… 2.6 ale dnes. Mám slabé krvácení špínění ale je spíše orandžové trochu do ružová ta krev je uplně jíná než při ms.. je něco snad něco špatně..? :zed:

Ty datumy mas dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 13:40

@lachtanice86 děkuji za upozorněni né 2.6 ale 12.6

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 13:44

@mackA159 a to bych měla bolesti? Nebo ne já právě vubec booesti momentálně nemám

• Citovat
  • Nahlásit
175
8.7.21 13:50

Promiň.. nějak nechápu ty datumy.. :nevim: Ms měla/má být kdy? Test sis dělala toho 12?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 15:03

@Ivuska.kon. ms jsem měla mít 21.6 test jsem dělala 22.6 blbne mi mobil moc se omlouvám :roll: :oops: pujčila jsem si tedka od mamky abych to napsala lépe posledni ms jsem měla tedy 20.5 22.6 jsem měla opravdu slabou druhou čarku a dnes to slabé špinění nebo spíš slabé krvácení kdyz jdu na wc po utření… Barva je spíše orandžová trochu do ružova…

• Citovat
  • Nahlásit
4344
8.7.21 15:50
@Anonymní píše:
@Ivuska.kon. ms jsem měla mít 21.6 test jsem dělala 22.6 blbne mi mobil moc se omlouvám :roll: :oops: pujčila jsem si tedka od mamky abych to napsala lépe posledni ms jsem měla tedy 20.5 22.6 jsem měla opravdu slabou druhou čarku a dnes to slabé špinění nebo spíš slabé krvácení kdyz jdu na wc po utření… Barva je spíše orandžová trochu do ružova…

no a od toho 22.6. sis test pak už nedělala? Pokud tam byl slabý duch, tak bych min. sledovala, zdali sílí. A podle toho bych se případně obejdnala k Dr. Podle popisu špinění ti tu nikdo nic neporadí. Je to buď a nebo. Ty začátky jsou nejisté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
8.7.21 16:05

Já jsem měla pozitivní test dva dny po termínu MS. Slabě jsem špinila, taky jen po utření. Šla jsem na gyndu a doktorka mi dala čípky na udržení plodu. Už nevím jak se jmenovaly a od té doby bez komplikací. Dnes jsem 32 tt :palec: objednej se k doktorovi, tady nic nevyřešíš. Řekni do telefonu, že máš pozitivní test a že potřebuješ vyšetřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
8.7.21 16:48
@Anonymní píše:

A další test už sis nedělala?

Takhle to opravdu může být cokoliv.. špinění má spousta těhotných a nemusí to znamenat nic špatného.. ale i naopak.. udělala bych další test a už bych se objednala nebo klidně rovnou zašla k Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 19:50

@Vesnna Děkuji za odpověd určitě zajdu k dr

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie