Na test ještě brzy, ale příznaky jsou?

Anonymní
8.1.20 21:08

Na test ještě brzy, ale příznaky jsou?

Ahoj maminky, předem se omlouvám za anonym, ale chodí sem rodina ;)

Nechci znát na něco odpovědi, spíš jsem zvědavá na zkušenosti ostatních,.. :kytka: jsem na rodicaku s mladším dítkem, straší už je školák a tak jsme se s manželem rozhodli, že zkusíme třeťátko, ale nijak nutně :lol: prostě to zkusíme 3 měsíce po sobě a pokud se nezadari, tak to tak má být a zůstaneme u dvou :srdce: :srdce: (nechci se vracet do práce na chvilku a pak zase jít na mateřskou), a teď ty zkušenosti :lol: 5. a 6.DPO jsem měla žaludek jako na vodě a chodila jsem často čůrat, byla mi zima a bolela mě děsně hlava, takže jsem myslela, že na mě něco leze, minimálně nastydlý močák, ten 6.DPO mě začalo rýpat v podbřišku na levé straně, časté čůrání zmizelo, ale to rypani zůstalo, není to absolutně nic strašného, často to ani nevnimam, jen občas píchne víc, a zůstal „divný“ žaludek.. viróza si myslím že to není, teplotu nemám, kašel, rýma, bolest kloubů..nic, je mi úplně skvěle, jen to rypani a divný žaludek, dneska ráno mi to nedalo, i když vím, že je brzy a udelala jsem si jeden test, který byl sněhobílý, mám teprve 9.DPO, měla jste to některá taky tak, takové „příznaky a pocit že jste těhotné“ a test negativní a pak se ukázali //..??

Omlouvám se moc za slohovku :oops: :oops:, a děkuji za reakce, jsem zvědavá :lol: :lol: :lol: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

194
8.1.20 21:14

Jsem na tom podobne, 9dpo, bolest zad, citliva prsa, pichani v podbrisku… Na test je brzy, nic by neukazal… Termin mam za 6 dni, tak se pak uvidi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10001

Těhotenske příznaky způsobuje hcg hormon a na testu by byly 2 čárky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226

Holky.. příznaky jsou, když tělo vylučuje hcg hormon. Ten hormon dělá ty příznaky. A ten hormon reaguje s barvivem v testu. Podle mě je na příznaky tak strašně brzo, že si tohle celý jen tak moc přeješ. Nedělej si test, počkej prosím na menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 21:21

Já vím, že je na test brzy, u prvního jsem měla poz.test 11.DPO a u druhého 12.DPO a u prvního jsem myslela od 8.DPO že mi upadnou prsa :lol: :lol: a u druhého jsem od 9.DPO :poblion: :poblion: a to jsem těhotenství nečekala, udělala jsem test až ten 12.DPO…

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 21:22

@uztobude drzim moc palce a určitě dej vědět až testnes :kytka: :hug: :pankac: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
651
8.1.20 21:24

Příznaky budeš mít až budeš produkovat hormon hcg. Momentálně v tvém těle hcg není, tak nemůžeš mít příznaky. Spíš to máš vsugerované, nebo prostě pms…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8520
8.1.20 21:29

Já jsem největší příznaky měla, když jsem vůbec těhotná nebyla (ale moc jsem si to přála). Naopak když jsem fakt těhotná byla, zpočátku jsem nepociťovala vůbec nic. Teda krom toho, že mi přestala chutnat káva a alkohol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11953
8.1.20 21:41

Mám jinou zkušenost než ostatní. Těhotenství jsem na sobě poznala dřív než jsem měla pozitivní test a opravdu se nejednalo o vsugerované příznaky, protože těhotenství bylo naprosto nečekaný. Tělo o embryu ví dříve než začne produkovat hcg a citlivá žena to na sobě může zpozorovat. Závěry ale můžeš dělat teprve až ti vynechá menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2960
8.1.20 22:21

Příznaky dělá právě to hcg. Když není pozitivní test jsou příznaky vsugerované

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
8.1.20 22:26

Měla jsem příznaky, test sněhobílý (1.4. asi Aprýl) a 6.4. už dálnice <3
držím palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:03

Vidim to spis na virozu, na priznaky je fakt brzy. Dej si nohy nahoru a pockej na ms jestli dorazi nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 23:11

Prosim o radu

Ahoj chtela bych poprosit zkusene o radu 6let se snazime o miminko uz jsem po vsech moznych vysetrenich operacich zakrocich a dvakrat jsem uz i bohuzel potratila. Ted jsem v situaci ze vubec nevim vzhledem k tomu ze MS mam nepravidelnou a mam pouze jeden vejcovod tak ovulaci vubec nemuzeme vychytat a at pocitam jak pocitam opravdu nevim kdy ji mam. Nejak jsem se smirila s tim ze uz miminko nebude ale 7.12-14.12 byla MS a 25.12 nechraneny sex dnes je to 14 dni po sexu a podle kalendare mam 6dni zpozdeni z toho 11dni mam pocit jak kdyz to mam dostat a poboliva me podbrisek zkousela jsem test ale je negativni. Ukaze se to tak brzo na testu? Omlouvam se uz jsem tady precetla snad vsechny diskuze ale nedalo me to poradite prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 23:18
@Anonymní píše:
Ahoj chtela bych poprosit zkusene o radu 6let se snazime o miminko uz jsem po vsech moznych vysetrenich operacich zakrocich a dvakrat jsem uz i bohuzel potratila. Ted jsem v situaci ze vubec nevim vzhledem k tomu ze MS mam nepravidelnou a mam pouze jeden vejcovod tak ovulaci vubec nemuzeme vychytat a at pocitam jak pocitam opravdu nevim kdy ji mam. Nejak jsem se smirila s tim ze uz miminko nebude ale 7.12-14.12 byla MS a 25.12 nechraneny sex dnes je to 14 dni po sexu a podle kalendare mam 6dni zpozdeni z toho 11dni mam pocit jak kdyz to mam dostat a poboliva me podbrisek zkousela jsem test ale je negativni. Ukaze se to tak brzo na testu? Omlouvam se uz jsem tady precetla snad vsechny diskuze ale nedalo me to poradite prosim?

Pokud mas 6 dni zpozdeni, zrejme tedy… tak bys na testu musela mit uz dalnici, i kdyby dejme tomu ovulace probehla pozdeji, tak bys musela mit uz aspon ducha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 23:21

@Mysticlipstick prave ze nemam vubec ani naznak takze je zas neco spatne? Takze asi k doktorovi? :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama