Na testíku je víc vidět druhá čárka

Anonymní
8.1.21 10:17

Na testíku je víc vidět druhá čárka:)

Ahoj holky, psala jsem tu pár dní zpět, že jsem měla na těhu testu hooodně slabého ducha a že jsem slyšela, že nějaké testy dělají falešné duchy. Píšu novou diskuzi, protože jsem prostě… :mrgreen: a neumím vložit fotku do komentáře. Psala mi jedna slečna/ žena, že mám hodit foto druhého testu. Ještě se neraduju, mám před MS( zítra to mám dostat, minule jsem psala, že snad až v pondělí, spletla jsem se). Ale vypadá to trošku víc nadějně, co říkáte? :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21086
8.1.21 10:23

A proč testujes tak brzo? To klidně muže odejít s ms :nevim: kdybys testovala až v to pondělí, tak už bude větší jistota a nemusíš lovit duchy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
8.1.21 10:25

Udělej si test v pondělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
8.1.21 10:29

Chápu, že je to těžké, ta zvědavost je veliká :lol:
ale počkala bych. Udělej si test v průběhu příštího týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 10:31

@Kriss Tina je to moje třetí těhotenství a ještě mi žádný tehu o kterém jsem věděla neuteklo ;) A taky jsem testovala před a měla ducha 🙄 prostě to některé tak máme, že testujeme a vyjde to a nebo prostě ne. Jsem už alergická na takové „chytre“komenty…

• Citovat
  • Nahlásit
1402
8.1.21 10:31

Něco tam prosvítá, ale taky je to možná ryska. Navíc je možné, že se to neuchyti. Za mě zbytečně nervy a zbytečně vyhozené peníze za testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 10:32

Ryska? To si děláte ženský srandu ne? 😂 ta čárka na živo jde vidět ještě jasněji a je to přímo v testovací části, takže jaká ryska?? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1402
8.1.21 10:38
@Anonymní píše:
Ryska? To si děláte ženský srandu ne? 😂 ta čárka na živo jde vidět ještě jasněji a je to přímo v testovací části, takže jaká ryska?? :mrgreen:

Takto vypadá duch, kterého jsme měla 9 dní od ovulace. To co tam máš ty fakt může být cokoliv. A samozřejmě, že ryska většinou je v testovací části.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
8.1.21 10:39

Stejně ti ve finále nic jinýho nezbyde než počkat, jestli MS dojde nebo ne. Za mě je ta druhá čárka fakt hodně slabá na to, aby to těhotenství bylo jistý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
8.1.21 10:42
@Anonymní píše:
Ryska? To si děláte ženský srandu ne? 😂 ta čárka na živo jde vidět ještě jasněji a je to přímo v testovací části, takže jaká ryska?? :mrgreen:

Tak proc se ptate, kdyz jste si odpovedela sama? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
8.1.21 10:46

Koukám, že tady jsou samé **** :roll:. Než aby jste napsali je to možné, když čárka sílí držím palce, tak tady píšete jak ***, proč si neudělám test po MS :roll:, že to může být cista :roll: atd atd. Běžte do ***

edit adminem - urážení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
8.1.21 10:46
@Anonymní píše:

Tak evidentně jsi si jistá, tím, že jsi těhotná, tak proč to sem píšeš? Pokud tu nejsi absolutní nováček, tak ti muselo být jasné, že se tu tyhle „chytré“ komentáře, na které máš alergii, prostě objeví. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
8.1.21 10:49
@Anonymní píše:
Koukám, že tady jsou samé negativní kozy :roll:. Než aby jste napsali je to možné, když čárka sílí držím palce, tak tady píšete jak kozy, proč si neudělám test po MS :roll:, že to může být cista :roll: atd atd. Běžte do rici 🖕 🖕 🖕

Tak se můžu zeptat důvod zakládání diskuze, když si stejně umíte poradit sama nejlíp?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
8.1.21 10:51
@Anonymní píše:
Koukám, že tady jsou samé negativní kozy :roll:. Než aby jste napsali je to možné, když čárka sílí držím palce, tak tady píšete jak kozy, proč si neudělám test po MS :roll:, že to může být cista :roll: atd atd. Běžte do rici 🖕 🖕 🖕

Ano, mozne to je, ale stale jeste nemate vynechanou ms, takze jsou nejaky spekulace jestli jo, nebo ne, uplne zbytecny 🙂 I vam hezky den! 🙋🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
8.1.21 10:54

Ne asi :lol: holky píšou, že to může byt ryska a ty je za to posles do riti, ze je to carka :lol: ses krava, promin, ale ses, nezakladej stale dokola diskuze o hovne, kdyz radu nechces. Btw tehotna jsem nebyla a carku jsem mela taky takovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat