Na testu už 5.dní stejný duch - digitální ukazuje o týden míň

17.2.20 08:43

na testu už 5.dní stejný duch...??? digitální ukazuje o týden míň

Mám hrozný strach :,( Myslíte, že je možné, že testy teprve zesílí a bude vše v pořádku? :zed: :zed: :zed: Dnes mám 6 den zpoždění. Stalo se to někomu? Nebo to fakt znamená, že je něco nejspíš špatně???…K doktorce jdu příští týden…ale mám pocit, že se do té doby zblázním…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

374
17.2.20 08:48

Ahojky, zbytečně se nenervuj. Hodnota HCG roste skokově, takže stejnými testy bych si nelámala hlavu. Tohle navíc nejsou duchové, ale pěkne čárky. Vydrž na vyšetření. Stejně by s tím takhle brzo nikdo nic neudělal. Musíš věřit svému tělu. Určitě bude všechno v pořádku. Stresem z každodenního testování rozhodně ničemu nepomůžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 08:51

Nechci strašit ale takhle vypadalo u mě biochemické.. taky sem měla hezké čárky ale bohužel ms dorazila.. pokud je to i tvůj případ, tak neves hlavu, většinou se jedna o špatně vajíčko, nebo nějakou vadu.. stává se to běžné a opravdu hodně holkam.. snad to nebude tvůj případ, držím palce :pray_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 08:52

U mě tohle znamenalo neprosperujici těhotenství. Testy nesilily, pak začaly slabnout a nakonec přišla ms.

• Nahlásit
  • Citovat
17.2.20 08:54

@Lenis87 Vím, že se zbytečně nervuju…ale když všude čtu, jak každý den nebo ob den čárky mají sílit a jak má plno holek už první den vynechání pořádnou dálnici, tak mám strach no :roll: Nezbývá než čekat…a uvidí se…a děkuju za odpověď :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 09:02

To je přesně to, čeho se bojím holky :,( :,( :( :,(…je mi to líto. A můžu se zeptat po jaké době vám dorazila ms?? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
17.2.20 09:05

@Lotta86 Digitální přeci ukazuje týdny od oplodnění, takže jsi nějaký 3-4 TT. Za mě to úplně klidně může být prosperující těhotenství a k doktorovi půjdeš nejspíš příliš brzy. Asi posunutá ovulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 09:21

@phedr Kéž bys měla pravdu :lol:…uvidíme no čas ukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6236
17.2.20 09:35

@phedr ukazuje od oplodnění. Ale zakladatelka je teď v 5tt.cili na clearblue by měl ukázkovat2-3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
813
17.2.20 10:38

@Lotta86 na 6 dní zpoždění je čárka opravdu slabší, ale místo spekulací bych si došla na krev jako samoplátce a ve středu znovu, budeš mít jasno hned i bez doktora. Hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49048
17.2.20 10:50

@Lotta86 chce to testovat stále stejný testem. ideální jsou ty klasické proužky ale jen jednou značkou Pokud tam změna nebude není to ok. hcg v začátku roste rychle takže ob den tam musí být velký rozdíl. nebo si zajdi na krev a za 2 dny zase a bude jasno hned ;). U mne jak test nesílil bylo to blbý, za další 2 dny test slabší a za další 2 dny negativní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 22:11

Duch ?

Holky, vidíte tam něco nebo jsem si toho ducha prostě vynutila? :D :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
19.2.20 06:21

@Tereza12009 jako je tam jen asi záleží co je to za test jestli to náhodou po zaschnutí nedělá vždy.. takže zkus další tak za 2 dny :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 13:03

:)

@Kuniiss No jde o to že na klasickych papirovych to neukazuje nic, jen na techto pokazde ducha :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama