Na TT duch a dostala jsem menstruaci

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.11.21 15:34

Na TT duch a dostala jsem menstruaci

Dobrý den včera a dnes jsem si dělala TT skoro týden zpoždění menstruace jsem měla tak včera jsem si udělala test, byl tam slabý duch, ale nebyl moc vidět dnes ráno jsem si ho udělala znovu vyšel znovu tam duch, ale už byl vidět víc tak jsem měla radost asi po 3 hodinách jsem to dostala, mám strašné bolesti podbřišku a prsa to ani nemluvím, jak bolej, nevíte, co to může být? Jestli jsem nebo nejsem, měla bych zajít na gyndu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26209
23.11.21 15:38

Pockala bych, mohlo jít jen o biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.21 15:48

@Kriss Tina A naco mám čekat?:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
23.11.21 15:52
@Anonymnka99 píše:

Na to, zda se menstruace rozjede. Ale je to více než pravděpodobné. Mohla jste být/jste těhotná, ale na začátku je to buď, anebo. Tělo si poradí samo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26209
23.11.21 15:54
@Anonymnka99 píše:

Jak se ms rozjede, případně až krvácení skončí udělat znovu test. Nejspíš to s tím krvácením odejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4687
23.11.21 15:58

Ja tam teda nic nevidím. Po týdnu zpoždění by čárka byla už viditelná dost. Je možné, že jsi měla cystu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.11.21 16:06

@Anonymnka99 to bude biochemické, měla jsem to před par týdny stejně :) čárku jsem měla jen o něco viditelnejsi, doufej ze vše odejde samo s MS😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.21 17:57

@Kriss Tina krvácela jsem asi cca hoďku a teď mám pár kapek tak nevím coto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
23.11.21 19:47

Na tom testu je sice duch, ale na týden zpoždění je to málo…
Asi bych s těhotenstvím raději nepočítala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
24.11.21 20:36

@Anonymnka99 u me takhle vypadalo biochemicke tehotenstvi, na testu nekolik dni jen duchove, pak prisla silna a bolestiva MS a pak uz byl test snehobily :roll: otestuj za par dni a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
24.11.21 20:38

@Anonymnka99 u me takhle vypadalo biochemicke tehotenstvi, na testu nekolik dni jen duchove, pak prisla silna a bolestiva MS a pak uz byl test snehobily :roll: otestuj za par dni a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
25.11.21 13:10

Nechci strašit může to být i mimoděložní. takové všelijaké duchy jsem měla taky pak jsem špinila a krvácela ale duch nemizel…nakonec jsem musela na akutní operaci a vzali mi vejcovod. málem jsem umřela prasklo mi to a měla jsem krev v břiše… týden zpoždění nic nemusí znamenat mohla být posunutá ovulace a krvácené může být jen uhnizdování vajíčka…nebo to může být biochemické, těžko predikovat dr řekne nejlépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
25.11.21 20:25

Ja měla to samý. Na testu byl duch, meškalo mi to měsíc, už jsem byla objednaná na gyndu a nadranem hrozne křeče v podbřišku, silné krvácení, úplně hroudy krve že mě šli, tak dopadlo moje první těhotenství. Teď se naštěstí už těším z 2 letého kloucka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat