Na tygřík poloha - co je špatně?

Anonymní
13.8.20 13:44

Na tygřík poloha - co je špatně?

Ahoj maminky. Jsem prvorodicka a malému jsou dva týdny, vše se učíme, mamku nemám, abych se zeptala a kamarádky maminky také ne, prosím poradíte, co je na pozici špatně? Po chvíli má zadní nožku, tu blíž mymu tělu, fialovou, já tam ale tu ruku víc nedám, předloktí mám asi krátké na jeho délku těla. A tu ručičku si dal pod hlavu, vím, že tam být nemá, ale kde má být tato druhá ručička? Když bude u těla, jako ta první blíž záběru, tak ji budu k sobě tím jeho telickem přece mačkat. A hlavička mu občas padá, jak kam s jeho hlavičkou správně?
Omlouvám se, koukám sice na videa a obrázky, ale mám pocit, že ty děti jsou strašně klidne a ani se nehnou a mrňous se mele :D moc všem děkuji za rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4739
13.8.20 13:50

Ruce má dobre dane, ale své prsty bych dala jakoby mezi nohy. Aby ti ležel bříškem na předloktí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
13.8.20 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Jsem prvorodicka a malému jsou dva týdny, vše se učíme, mamku nemám, abych se zeptala a kamarádky maminky také ne, prosím poradíte, co je na pozici špatně? Po chvíli má zadní nožku, tu blíž mymu tělu, fialovou, já tam ale tu ruku víc nedám, předloktí mám asi krátké na jeho délku těla. A tu ručičku si dal pod hlavu, vím, že tam být nemá, ale kde má být tato druhá ručička? Když bude u těla, jako ta první blíž záběru, tak ji budu k sobě tím jeho telickem přece mačkat. A hlavička mu občas padá, jak kam s jeho hlavičkou správně?
Omlouvám se, koukám sice na videa a obrázky, ale mám pocit, že ty děti jsou strašně klidne a ani se nehnou a mrňous se mele :D moc všem děkuji za rady!

Nebudeš, když ho budeš držet správně - což neděláš.

Tvoje pravá ruka musí jít vnitřkem - z jeho vnitřní strany stehna, ne z vnější (jak máš na fotce). Pak se upraví i poloha ručky a nebude se mačkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18822
13.8.20 13:52

Mas ho drzet mezi nohama, ne ty nohy tlacit na sebe. Mas velke dite a malou ruku, drz ho obema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2276
13.8.20 13:56

Holky uz ti poradily i fotkama. Ja jen dodam, ze je potreba stridat ruce, na kterych dite nosis ;) I kdyz tobe to pravdepodobne bude na jednu ruku prijemnejsi a prirozenejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
505
13.8.20 13:59

To co radi holky je spatne. Smysl tygrika je podsazena panev, cimz se zabrani pretezovani krcni patere a zadovych svalu.ja nosivam takto:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
13.8.20 14:09

Mně doktorka tygrika nedoporucila, protože dítě když je pak starší, tak jak chce vidět, zaklani hlavu, ruce taky dozadu a dělá to pak i na zemi, špatně kaše koníčky atp. Ale nosila jsem tak 3 děti a toto dělalo jen jedno. Pokud bude vše ok, tak bych tak klidně nosila. Je potřeba ale nosit správně a střídat ruce. Koukni třeba na kiedronovou, být ji moc nemusím, tak zrovna polohy nošení má zpracované a vysvětlené dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
13.8.20 14:19

Přidávám se k vbu - foto z knihy Kiedroňové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 14:50

Všem moc moc děkuji! Já věděla, že to dělám špatně! :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 14:52

U ty kiedronovy nevidím, kde má to dítě druhou ruku a taky to dítě nedrží mezi nohama, ale ob to stehno. Tak já nevím… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
15437
13.8.20 14:54

Máš krásnou postavu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 14:57
@Bubla Bůčková píše:
Máš krásnou postavu :kytka:

To určitě, vzadu celulitida, nevlezu se do žádných kalhot, takže 14 dní po porodu nosím těhotenské oblečení, břicho mačka malý, takže není vidět, že vypadám jak těhotná s previsem…

• Citovat
  • Nahlásit
15437
13.8.20 14:58
@Anonymní píše:
To určitě, vzadu celulitida, nevlezu se do žádných kalhot, takže 14 dní po porodu nosím těhotenské oblečení, břicho mačka malý, takže není vidět, že vypadám jak těhotná s previsem…
:lol: kecko!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
505
13.8.20 16:15

Tak mezi nohama se fakt dite drzet nema. Proste jak je na obrazku co jsem dala, jakoby obe nozky. Nebo pokud mezi nohama, hlidat podsazeni panve. Urvite ne to letadlo jak bylo vyse. To je za me nevhodne a dite pretezuje. A ja tak nosila syna dlouho urcite 4-5 mesicu a to se narodil 55 cm. Takze naskladat na ruku lze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 16:45
@vbu píše:
Tak mezi nohama se fakt dite drzet nema. Proste jak je na obrazku co jsem dala, jakoby obe nozky. Nebo pokud mezi nohama, hlidat podsazeni panve. Urvite ne to letadlo jak bylo vyse. To je za me nevhodne a dite pretezuje. A ja tak nosila syna dlouho urcite 4-5 mesicu a to se narodil 55 cm. Takze naskladat na ruku lze.

Prosím, jak je to dle vás správně? Nemáte nějaký obrázek nebo jak? Já jsem teď z toho zmatená :( nechci malému ubližovat a doktorka mi řekla zkoušejte… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama