Na ultrazvuku kluk, poté holka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 16:16

Na ultrazvuku kluk, poté holka

Ahoj, stalo se někomu, že v dnešní době kvalitních ultrazvuků a zkušených lékařů, mu do nějakého týdne tvrdili že to bude určitě kluk a nakonec to byla holka? Jsem v 18tt na kontrole ve 12 a 16tt mi doktorka s přesvědčením tvrdila, že to bude kluk, známá mi ale tvrdí, že jí to říkali také a ve 30tt jí řekli, že má z kluka holčičku, a teď má půl roční dcerku. Už mám nějakou tu výbavičku a ona mi tvrdí, že s tím vším mám ještě počkat :D prosím pište jen tento případ, ne obrácene, vím že to se děje i celkem často, ale zajímá mě přímo tato situace :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4615
2.11.21 16:19

Ano, čekali jsme na dvou UZ kluka a pak po 20tt jeeee, tak nakonec to bude holcicka (myslím, ze nějaký 23.-24.tt).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26137
2.11.21 16:21

Tak na tom prvním screeningu je to fakt jen odhad, celkem přesně se to da vidět až tak na tom druhém ve 20tt, já to dřív ani nebrala vážně. Kamarádce taky do půlky těhotenství tvrdili kluka a ma holku :mrgreen: nakupovat v 18tt výbavu v barvě pro kluka nebo holku je šílenství :lol: já začala až po 20tt něčím neutrálním a teď ve 27tt sem teda odvažuji koupit pár růžových kousků, ale opatrně, kdyby se to ještě změnilo a to už mi holku řekli na screeningu ve 20tt a pak i moje Dr ve 26tt, kde už se to neodhaluje podle hrbolku, ale je vidět buď kávové zrno nebo pindík :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6465
2.11.21 16:28

Proč v 18tt kupuješ vybavicku podle pohlaví??? :think:. S jistotou se to dozvíš až po porodu. Není to úplně obvyklé, ale občas se pletou celé těhotenství… Jinak jistější je to určitě na tom 2. Velkém ultrazvuku po 20. Týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
2.11.21 16:28

Znamym za do porodu rikali, ze to bude treti kluk. A ted maji 3letou holcicku. A pry mela vzdycky dobrou polohu, neschovavala se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65166
2.11.21 16:30

Jo, je to u dost časté, pokud se odhad dělá příliš brzy.. u druhého to bylo holka, holka, po 30 tt Kluk a pak se pro změnu natočil tak, že nebylo nic vidět :mrgreen: kámoška čekala kluka a je to krásná holčička :smiling_face_with3_hearts: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 16:37

Holky, nekamenujte mě za to ze jsem něco koupila :D měla jsem holt radost, ale je to jen par kousků a ani noc drahého, jen par body v zelené a modré, :D spoustu věci totiž podedim a doktorka mi to po druhé potvrdila a byla si hrozně jistá :lol: tak jsem si holt něco málo koupila :lol: když tak bude holka občas doma v modrém, ono ji to určitě nezabije :lol:
No tak už chápu proč si to někdo nenechá sdělit vůbec a nebo až pozdeji, jsem asi ten nejzvedavejsi člověk a tyhle odhady mě zabiju :lol: za dva týdny bude další pokus :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1211
2.11.21 16:41
@Anonymní píše:
Holky, nekamenujte mě za to ze jsem něco koupila :D měla jsem holt radost, ale je to jen par kousků a ani noc drahého, jen par body v zelené a modré, :D spoustu věci totiž podedim a doktorka mi to po druhé potvrdila a byla si hrozně jistá :lol: tak jsem si holt něco málo koupila :lol: když tak bude holka občas doma v modrém, ono ji to určitě nezabije :lol:
No tak už chápu proč si to někdo nenechá sdělit vůbec a nebo až pozdeji, jsem asi ten nejzvedavejsi člověk a tyhle odhady mě zabiju :lol: za dva týdny bude další pokus :palec:

Hele, uplne v pohode. Kluk v ruzovem by vypadal divne. Ale holka muze nosit libovolnou barvu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
2.11.21 16:56

Mě před 8lety ve 12tt řekl doktor spíš kluk, v 16tt už to byla jistě holčička.. Akorat ty 4tydny mi trvalo smířit se s tím a začít se těšit na kluka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
2.11.21 17:02

Ve 13tt mi řekli, že na 90% kluk a ve 22tt z toho byla holčička, to už mi potvrdili 3 doktoři a Já byla mile překvapena. Naštěstí jsem neměla ani dudlík :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
2.11.21 18:07

Ahoj, kamarádka je teď ve 34tt a do 28tt cca cekala kluka a na posledním velkém vyšetření ji řekli ze to je holka.
Měla tam celou dobu pupecnik a tak si mysleli ze to bude kluk :lol:
Stalo se to teď, takže dle mě je to možné, ze se to stane i v době kvalitních ultrazvuku. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
2.11.21 19:42

Ja na screeningu ve 12. Tydnu pokaždé hlásila, ze nechci vědět pohlaví :D Typovačka doktora mě nezajímá, vždyť je to strašně brzo 8o
Jako stoprocentní jistotu budeš mít až budeš mimco držet v ruce, ale pokud bude dobře natočené, tak na tom druhem screeningu by to mělo byt celkem spolehlivě poznat.
A ano, samozřejmě ze se to muže stát, seknout se muže každý :lol: Ale pár modrých oblečků pro holku není žádná tragédie …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 19:45

Sestrenici ještě v den příjmu potvrdili kluka. Rodila císařem o 2 dny dyl a nejspíš mu někde upadl. Narodila se holka. Osobně mám všechno neutrální a růžovou jsem ještě ani nevytahla z krabice. Do porodnice jsem si taky radši zbalila neutrální barvu. Holka se v modem dá ukecat určitě líp než kluk v růžovým.

• Citovat
  • Nahlásit
3503
2.11.21 20:26

Náš syn byl už ve 12. TT „celý Álois“, naprosto se to nedalo splést :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
3.11.21 01:47

Uz si nepamatuju presne od ktereho tt, ale na ultrazvuku jde kluk poznat, to se fakt neda prehlidnout :D
My to teda meli potvrzeny jeste z genetiky, kde by to melo byt 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat