Na UTZ kluk, narodila se holka

Anonymní
21.1.18 02:17

Na utz kluk, narodila se holka

Ahoj mam dotaz ohledne pohlavi. Doma mame jiz skoro triletou holcicku. Kdyz jsem byla tehotna, byla jsem unavena, spatne mi nebylo, oblicej bez akne, ac jsem na nej pred otehotnenim trpela. Na utz ve 20tt se ukazala holka a pak uz byla jen potvrzovana. Taky se holka narodila. Nyni jsem ve 20tt, kdy nam dr. ukazala na utz kluka. Predchozi utz v 16tt rjkala taky kluk, ale nebyla si jista. Jsem stejne unavena jako prvni tehotenstvi, ted mi teda bylo i spatne prvni tri mesice, az na zvraceni, oblicej mam samy uhrak. A ja si prala holcicku, at druhe miminko vyuzije to kvantum hadriku a hracek, co dcera mela a ma.
Ano, diskuze tu o omylnosti utz jsou. Ale vetsinou starsiho data. Ukazal se nektere z vas opakovane na utz kluk jak buk a nakonex z toho byla pupecni snura a narodila se holka? Holka ubira na krase, s prvni jsem si paradoxne pripadala hezka. Ted si prijdu jak otekla bedarova ropucha a na utz kluk.
Budu ho milovat stejne a jsem moc stastna, ze je zatim vse v poradku, ale ta holcicka by byla z ekonomickeho hlediska proste vyhodnejsi :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4373
21.1.18 03:39

Nemam zkušenost se zamenou na utz, ale s temi poverami, jako ze holka ubira krásu a spicate břicho atd. Vyslechla jsem si v okolí plno takovych odhadu, kazde těhotenství jsem mela naprosto odlisne a u druheho vsichni tipovali holku. No mam dva kluky, tak jak mi slibili na utz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20681
21.1.18 03:48

Taky rikam, ze jednodruhove deti jsou lepsi, ale ve finale bych mela rada i opicku, ja se stejne upinala hlavne na zdrave miminko.
Pokud rekli kluka, tak to nejspis kluk bude. Kdyz uz se spletou, tak obracene - rikaj holka a je to kluk :) Neboj, urcite neco upotrebis, jen casem dokoupis milion aut, traktoru a vsech moznych druhu vozitek:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19440
21.1.18 04:04

Verila bych UZ. Mimochodem, ja u kluku mela akne, ktere preslo az v tretim semestru, u holky jsem mela krasnou plet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
21.1.18 04:09

To je individualni. Mne se akne zlepsilo vzdy a to jednou jsem mela kluka a podruhe holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30378
21.1.18 06:32
@Anonymní píše:
Ahoj mam dotaz ohledne pohlavi. Doma mame jiz skoro triletou holcicku. Kdyz jsem byla tehotna, byla jsem unavena, spatne mi nebylo, oblicej bez akne, ac jsem na nej pred otehotnenim trpela. Na utz ve 20tt se ukazala holka a pak uz byla jen potvrzovana. Taky se holka narodila. Nyni jsem ve 20tt, kdy nam dr. ukazala na utz kluka. Predchozi utz v 16tt rjkala taky kluk, ale nebyla si jista. Jsem stejne unavena jako prvni tehotenstvi, ted mi teda bylo i spatne prvni tri mesice, az na zvraceni, oblicej mam samy uhrak. A ja si prala holcicku, at druhe miminko vyuzije to kvantum hadriku a hracek, co dcera mela a ma.
Ano, diskuze tu o omylnosti utz jsou. Ale vetsinou starsiho data. Ukazal se nektere z vas opakovane na utz kluk jak buk a nakonex z toho byla pupecni snura a narodila se holka? Holka ubira na krase, s prvni jsem si paradoxne pripadala hezka. Ted si prijdu jak otekla bedarova ropucha a na utz kluk.
Budu ho milovat stejne a jsem moc stastna, ze je zatim vse v poradku, ale ta holcicka by byla z ekonomickeho hlediska proste vyhodnejsi :D

Přikládáš význam věcem, které o ničem nevypovídají. Bude to kluk. Dnes je to UTZ na hodně vysoké úrovni a pokud nemáš doktora s velmi starým přístrojem, chyba je téměř vyloučena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
21.1.18 07:09

Ja cekam kluka, jsem samy bedar, připadám si jak strasidlo, je mi zle a to uz treti trimestr. Pribiram ze vzduchu a mela jsem to i u prvního a je to taky kluk. Ja nez na nejaky povery bych verila utz :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
21.1.18 07:54

Věř utz, navíc kluci se určují lepe. Mam kluky dva a každé těhotenství bylo jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35707
21.1.18 08:00

Dnes uz zamena pindika s pupecni snurou snad nehrozí, posuzuje se celá kostra, tvar panve. Ja jsem byla u genetika, ktery si pohlaví nejprve chtěl overit podle tvaru a rozměrů lebky, trefil se. Az potom si to overil dole :mrgreen:

Věř UTZ, kazde těhotenství je jiné, i s ditetem stejneho pohlaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
21.1.18 08:00

Já čekám druhou holčičku a všichni mi říkají (jako u první), že to bude kluk, špičaté malé bricho, hezká pleť, žádné nevolnosti :D Kamarádka měla mít udajne holčičku a narodil se kluk, to se asi občas stane, ale opacne kdyz na utz vidí kluka, že by se narodila holka, o tom jsem neslyšela zatim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
21.1.18 08:09

Taky bych na holčičku nesazela. U prvního jsem moc chtěla holčičku, chutě na sladké, ekzém a akné po celém těle, nahoře 25kg, břicho oooobrovske špičaté. Mám kluka. Teď zase na 99,9%kluk potvrzen 4doktory, už jsou vidět i varlatka. A zase chutě na sladké, akné hrůza, ekzém, mám rodit za necelé tři měsíce a každý si myslí, že už je to na spadnutí, veliké břicho a do špičky :) věř ultrazvuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1756
21.1.18 08:23

Ty babský pověry fakt nefungujou, čekala jsem holčičku a podle těch povídaček bych měla mít kluka, i mi ho všichni hádali. Tchyně má 2 kluky a každý těhotenství měla úplně odlišné, o prvním ani nevěděla a druhý celý prozvracela… Takže to je úplně total mimo, samozřejmě i ultrazvuk se může mýlit, ale u mě byla na uz vždy holčička a vím jenom o jedné kamarádce, které tvrdili zezacatku holčičku a ve 20tt už to byl kluk, ale u ní byl vůbec problém uz udělat, byla obézní a bylo to špatně vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
21.1.18 08:24

Vnejsi priznaky ukazujici na holku nebo kluka jsou jenom babsky povery… Kdyz uz se vzacne spletou, tak spis obracene. Kluci jsou na ultz dobre poznat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16127
21.1.18 09:29

Mam tri kluky a na utz bych to poznala i ja, pokud zajede na spravne misto. Myslím ze kluk je nezamenitelny pokud je miminko v dobre poloze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.18 09:55

Vsem moc dekuji za odpovedi. Samozrejme jsem moc stastna, ze je mimi zdrave. Mam vycitky svedomi, ze se rouham. Ale… Ne ze by jsme na tom byli financne spatne, ale predstava, ze budu kupovat vsechny hadriky a boty znovu na kluka je hrozna. Veci po holce se mi prodavat nechteji, protoze je v plani jeste treti ditko. Ale. kocar, autosedacky a kolo jsdm kupovala neutralni :D Asi uz tenkrat jsem vedela proc :D Pred prvnim tehotenstvim jsem si prala kluka, mame holku. Ted jsem si prala holku a asi to bude ten klucik. Ja vim, jsem pitoma, ze tohle resim, ze jsou zensly, ktere nemuzou otehotne a dalsi tragedie a ze resim blbosti.
Cetla jsem par starsich diskuzi, kde tvrdili doktori cele tehotenstvi, ze to bude kluk a narodila se holka, i na utz byl vyfocen kluk jak buk. Proto zkousim, jestli nema nekdo aktualnejsi zkusenost se zamenou :) Doktorka ma utz, ktery uz lze prepnout na 3D, ale nijak extra kvalita to taky neni. Ale na pohlavi v 3d nekoukala

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat