Na utz nebylo srdíčko

Anonymní
3.2.21 09:20

Na utz nebylo srdíčko.

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat na vase zkušenosti. Nedávno jsme zjistila že jsme těhotná. V plánu to nebylo ale těšime se. Poslední MS jsem měla 11.12.2020. Mám nepravidelný cyklus. App mi spolitala průměr za posledních 6 měsíců 32DC. Ovulaci mám taky později. Podle dr jsem těhotná tak 7tt ale nebere v potaz, že to může být mladší vzhledem k delšímu cyklu. 1.2. Jsem byla na 2. kontrole a opět nebilo srdíčko. 9.2. jdu na další a dr mi řekla, že pokud tam nic nebude, tak půjdu na revizi. Nemyslíte že to je moc brzy? Prý viděla zloutkovy Vacek ale plod byl velikosti stejný jako minule a žádné srdíčko. Mně se to moc nezdálo. Byla jsem tam ani ne minutu. Sotva se koukla. Ale já jsme teď hrůzou bez sebe, že to bude ZT. Příznaky mi vymizely, prsa mě už neboli a hlad taky nemívám. Ale na testu hned vyleze silná čárka, takže hcg snad neklesá…nevim, co si o tom myslet. Jaké jsou vaše zkusenostim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1111
3.2.21 09:35

HCG neklesá nijak zvlášť rychle a test můžeš mít pozitivní ještě nějakou dobu.
Kdyby tě poslala na revizi, tak tě v nemocnici stejně zkontrolují, jestli měla pravdu. Můžeš si tam dokonce zajít sama na vyšetření.
Pokud máš ale nepravidelný cyklus a netušíš kdy proběhla ovulace, tak to těhotenství může být klidně v 5tt a je normální, že srdce není vidět. Obzvlášť, pokud má doktorka nějaký slabší ultrazvuk. Kamarádce doktorka sdělila, že jde o mimoděložní a okamžitě ji poslala do nemocnice, kde se divili, protože byl plod jasně vidět v děloze…
V těch začátcích je to prostě všechno nebo nic. Takže se prostě modlete a buď to vyjde, nebo ne. Tady nikdo nic moc zvlášť nevymyslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.2.21 09:44

@LilyJane ona se ani neptala na délku cyklu. Já se teď odstěhovala do Brna. Našla jsem si rychle novou gyndarku. Starší paní. I ten utz byl starší, když to srovnám s tím, co měl bývalý gyndar. Nějak ji neduveruju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.2.21 09:45

@LilyJane předtím jsem psala omylem jako anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
3.2.21 09:51

@Marketak8 A nebo si spíš teď jsem zapomněla dat anonym :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19399
3.2.21 09:52

Tak nic jiného, než vydržet do 9.2. ti nezbyde, pak už to bude jasné, zda je to prosperující nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
3.2.21 10:01

Zaběhla bych na nějaký lepší UTZ jako samoplátce, za ten klid by mi to stálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.2.21 10:08

@ropucha 02 to jde? A to zavolám k jakémukoliv doktorovi s tím, že si to zaplatím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
3.2.21 10:14

Vzhledem ke covidu nevím, jak je to teď, ale zkus si zavolat do nějakého většího gyncentra a domluvit se. V Brně jich máš hafo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
3.2.21 10:27

@Marketak8 Určitě bych to udělala tak jak ti to tady radí @ropucha 02 zavolat do vybraného centra a zeptat se, jestli by to šlo.
U těch starších doktorů se starými přístroji je to většinou takové… mno… málo kdo je spokojený. Oni se k tomu často mají tendenci stavět tak, že prostě „jestli to tam má být, tak to tam bude i za týden…“ Akorát ženskou nechají vystresovanou až hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.2.21 10:39

@LilyJane volala jsem k jinému gynekologovi a v pátek tam půjdu a uvidíme, co řekne on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
3.2.21 15:25

@Marketak8 Držím palce ať to dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.2.21 16:01

@LilyJane děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu