Na utz nic, ale ms také nemám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.8.14 14:28

na utz nic, ale ms také nemám

Ahoj holky,
při prvním těhotenství se nám podařilo na poprvé, vlastně jsem ani nevěděla, že nějaká ovulace je, přišla jsem k dr a ta mi potvrdila že jsem v 6 týdnu. Viděla srdíčko, vypsala průkazku a těhotněla jsem.
Jenomže teď jsme chtěli druhé mimčo. Já jsem si vypočítala ovulaci, prostě všechno - zblbnutá emiminem :mrgreen: a ms už nepřišla. Jenomže jsem byla u doktorky, ta mi řekla, že na ultrazvuku nic nevidí a že mi vezme krev, protože je to prý divný, že už by měla něco vidět (poslední ms byla 10.7) V krvi jsem měla ve středu jen nějaký 57 hcg, prý je to málo. Teď má týden dovolenou a na krev mám přijít zase až příští pondělí. Jenomže mě to tak hryže, že já vlastně ani nevím jestli teda mám spíš počítat s tím, že těhotná jsem, nebo nejsem :nevim:
Jsem z toho celkem zmatená, co to teda může být? Nebo že bych měla jako pozdě ovulaci, nebo co?
Moje dr je celkem neochotná něco vysvětlovat po telefonu, asi má pocit že každej ví o co teda jde nebo co :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19132
24.8.14 14:35

Pokud sis ovulaci jen vypočítala, tak mohla být opravdu později ;) Hcg 57 už naznačuje spíš to těhotenství - jen hodné rané, není se čemu divit, že není vidět na utz, tam je něco vidět tak od 1000 jednotek (hcg) výš. Takže buď bude stoupat a budeš těhotná, nebo klesne, a mohlo se jednat o biochemické těhotenství (to pak pravděpodobně brzy přijde MS)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
24.8.14 14:37

Mohla jsi mít později ovulaci a tím pádem je zkrátka brzy na to, aby na utz bylo něco vidět. Podle HCG těhotná jsi, nechápu proč doktorka tvrdí že je to málo, když neví, kdy jsi otěhotněla. Já měla s dcerou HCG 123, podle doktorky taky málo, strašila mě mimoděložním, nakonec bylo vše dobré, otěhotněla jsem prostě později (termíny se mi lišily o 3 týdny). Takže nestresuj a uvidíš na další kontrole, utz by měla udělat znovu a třeba už tam něco bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
24.8.14 14:40

Ahoj ja taky nemela na uz jeste nic videt a hcg jsem mela 72 a doktorka rekla ze tehotna jsem :) jinak muzes zajit sama do biochemicke laboratore a stoji to asi 200kc kdyz si to vyzadas.ale nejdriv zkus zavolat a optat se jestli ti to udelaji, muze to byt vsude jine, hlavne ta cena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
24.8.14 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
při prvním těhotenství se nám podařilo na poprvé, vlastně jsem ani nevěděla, že nějaká ovulace je, přišla jsem k dr a ta mi potvrdila že jsem v 6 týdnu. Viděla srdíčko, vypsala průkazku a těhotněla jsem.
Jenomže teď jsme chtěli druhé mimčo. Já jsem si vypočítala ovulaci, prostě všechno - zblbnutá emiminem :mrgreen: a ms už nepřišla. Jenomže jsem byla u doktorky, ta mi řekla, že na ultrazvuku nic nevidí a že mi vezme krev, protože je to prý divný, že už by měla něco vidět (poslední ms byla 10.7) V krvi jsem měla ve středu jen nějaký 57 hcg, prý je to málo. Teď má týden dovolenou a na krev mám přijít zase až příští pondělí. Jenomže mě to tak hryže, že já vlastně ani nevím jestli teda mám spíš počítat s tím, že těhotná jsem, nebo nejsem :nevim:
Jsem z toho celkem zmatená, co to teda může být? Nebo že bych měla jako pozdě ovulaci, nebo co?
Moje dr je celkem neochotná něco vysvětlovat po telefonu, asi má pocit že každej ví o co teda jde nebo co :roll:

Ahoj, ja mela to same. Ovulace vypocitana a prdlajs. Byla o 2 tydny pozdeji. Mela jsem hcg 102 a za dva dny uz 276. Takze vydrž k mudr. Nebo si zajdi do laborky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10634
24.8.14 15:29

Nezbývá ti nic než vydržet do zítra na výsledky krve, tam se pozná, jestli hCG správně roste nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28677
24.8.14 16:00

Jelikož je HCG pozitivní, tak těhotná jsi. Otázkou je, jak dobře. Ovulaci jsi mohla mít později, takže na UTZ v děloze ještě nic není vidět a hladina HCG je zatím nízká. Horší verze je, že by to mohlo být mimoděložní. Nezbyde Ti než počkat na kontrolní odběr HCG. A v případě jakýchkoliv problémů (krvácení, bolesti) mazat na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
24.8.14 16:06
  1. Můžeš být těhotná, jen výrazně později než si myslíš, že byla ovulace a vše je OK. 2) Těhotenství je mimoděložní. 3) Počali jste, ale embryo se nevyvíjí, neuchytilo se, není OK a brzo vše odejde jako opožděná trochu silnější menstruace. Poznáš to v této chvíli jen z HCG. U dobře prosperujícího by se každé 2-3 dny mělo zdvojnásobit, tak si to spočítej. U za 3) bude klesat. Držím palce, ať je to 1) :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72572
24.8.14 16:22

Muzes si obden delat tehotensky test, zda sili. Bud je ranne tehotenstvi, nebo se neuchytilo, nebo mimodelozni, jak pise @lekarnicka28 .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat