Na UTZ v 5+4tt není nic vidět + špinění a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 10:28
Na UTZ v 5+4tt není nic vidět + spineni a krvácení

Ahoj, omlouvám se za anonym, je to pro me citlivé téma. Mám již za sebou ZP. Byla jsem včera na UTZ, kde v 5+4tt (mam to vysledovane, dle ovu testů a hlenu) nebyl vidět žádný vacek. :,( Na kontrolu za 14 dní a nasazen Utrogestan. Včera večer jsem začala mit růžový vytok a přes noc na intimce trošičku zaschla krev, a dnes ráno na toal. papíru čerstvá. Poté už čerstvá ne, jen hnědé spineni. Nějak nevím, co si počít :( Je mi jasné, ze je to buď a nebo. Ale přesto, pořád tam je malinká naděje :-( Akorát ted nevim, mám jet do nemocnice, přestože na UTZ nebylo nic vidět? Nebo stačí ležet plus ten Utrogestan a jít k dokt. za těch 14 dní? Máte někdo, prosím, s něčím podobným zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 15077 příspěvků 26.01.19 10:32

A co by s tebou v nemocnici delali jineho, nez uz mas ted? Nic. Neda se nic delat, musis vydrzet. :hug:

Adulka24
Kelišová 6031 příspěvků 26.01.19 10:33

Ja bych jela do nemocnice jen v pripade ze by ses nejak vic rozkrvacela, spineni bych neresila. Drzim palce, dobre to dopadne :) hlavne pozitivni mysl!

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3198 příspěvků 26.01.19 10:35

Jestli vis,ze jsi opravdu 5+4 tak by vacek v deloze byl videt.takze v poradku to asi není.byla si na odberu hcg? Take je potreba pohlídat aby to nebyla mimoděložní.

Crystal87
Generální žvanilka 23926 příspěvků 26.01.19 10:35

Čekat bohužel.Do nemocnice bych jela jen kdyby krvácení sílilo nebo byly bolesti.Drzim pal­ce.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 26.01.19 10:38

Já bych do nemocnice nejela. Když se ti rozjede krvácení, tak to prostě odejde samo. Nevím co by tam s tebou dělali…Nezbývá než čekat. :hug:

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 26.01.19 10:41

Co v nemocnici? Víc udělat nemůžou a pokud to nebude ok nepomůže ani ležet.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44681 příspěvků 26.01.19 11:17

Čekat, v nemocnici v téhle fázi nic nenadělají. Ano, pokud byla ovulace jistojistá, v 5+4 v děloze nic a začínáš krvácet, pravděpodobně to skončí dřív, než to začalo. Na druhou stranu, je-li naděje, doufat můžeš, občas se zázrak stane.

debra.morgan
Kelišová 6153 příspěvků 26.01.19 11:20

v nemocnicise ti vysmejou, ja tam volala v 8tt, jestli ma vubec cenu jet a ne nemá, navic zbytecne tam stourat utz :nevim: . utrogestan je pry placebo, na psychyku dobre. je to bud a nebo. musis pockat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 11:36

Moc vám děkuju za odpovědi, do nemocnice nepojedu.. Asi jsem potřebovala ujistit, abych něco nepodcenila.. Jen mám strach, jestli to není mimodelozni :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:42
Mám to stejné za sebou

Zdravím, určitě bych do nemocnice jela. Podle MS jsem 9+1 a v utery (8+4) na ultrazvuku nebylo videt srdíčko, pouze dvě vaječné vrstvy, doktor mi řekl, že to vypadá teprv tak na 5. týden, zatím jsem se neznepokojovala. Ve středu jsem začala krvácet, krátce ale silněji, hned jsem k němu šla znovu a nález byl stejný a stále bez srdeční odezvy. Když jsem se ptala, co to znamená, znepokojil mě a strašil zamlklým těhotenstvím. Dostala jsem utrogestan (3*2) a kontrola za týden. Prý pak uvidíme. Domů jsem odcházela s myšlenkami na to nejhorší. Nemohla jsem spát a pořád na to myslela. Včera opět krátké krvácení, takže po krátkém rozmýšlení jsem jela na pohotovost a to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Doktor mě tam uklidnil a našel srdeční odezvu. Prý mám být podle MS sice 9+0, ale podle UZ je to začátek 5. týdne. Vysvětlil mi, že se to může stát, že termín neodpovídá, že je to něco, co ani doktoři nedokážou úplně vysvětlit. Hlavní ale je, že mám ukázkové 3 zárodeční listy se srdeční odezvou a odpovídá to prý tomu, že ve středu ještě srdíčko nebylo k nalezení. Doktor na pohotovosti mi dal novou naději a opět věřím, že to dobře dopadne. Držím palce, ať je to u tebe také tak a na tu pohotovost určitě jeď. Minimálně uvidíš na UZ jak na tom jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:45

A názory, že v nemocnici nic neudělají ignoruj. Rozhodně udělají rentgen a tam uvidí, zda srdíčko je nebo není a pokud náhodou nebude, přesto nezoufej a dej tomu ještě čas. Jinak tomu určitě pomůžeš klidovým režimem a tím utrogestanem. Rozhodně takhle brzy nedělej ukvapené závěry ;) Moc moc držím palce R. R.

Rrohlenka
Nováček 5 příspěvků 26.01.19 17:46

Nahnědlý výtok je vedlejší účinek toho utfogestanu.

mroe
Neúnavná pisatelka 15077 příspěvků 26.01.19 18:01
@Anonymní píše:
A názory, že v nemocnici nic neudělají ignoruj. Rozhodně udělají rentgen a tam uvidí, zda srdíčko je nebo není a pokud náhodou nebude, přesto nezoufej a dej tomu ještě čas. Jinak tomu určitě pomůžeš klidovým režimem a tím utrogestanem. Rozhodně takhle brzy nedělej ukvapené závěry ;) Moc moc držím palce R. R.

Na UZ byla vcera, ma prijit za dva tydny. Rentgen ji jiste neudelaji, to uz by tam pak nemusela jezdit. Kdyz tam pojede a srdicko zas nebude, bude se jen vic stresovat. Tvoje je s prominutim hloupa.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 26.01.19 18:04
@Anonymní píše:
Rozhodně udělají rentgen a tam uvidí, zda srdíčko je nebo není …

Těhotné rentgen?
@Rrohlenka výtok po progesteronu? a jak to?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >