Reklama

Na utz žádný folikul 21 DC. Má někdo zkušenost jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Splnilka
Nováček 6 příspěvků 16.08.18 12:16
Na utz žádný folikul 21 DC.Má někdo zkušenost jako já?

Ahoj holky, HOOOODNĚ DLOUHÝ DOTAZ…děkuji za trpělivost
trápí mě jedna věc,
byla jsem na UTZ 13 DC a folikul měl 8 mm, takže po první dávce Clostilu 1 -0-0 nic moc, spíš nic, snažili jsme se tento cyklus fákt hodně, pak jsem byla na utz 21 DC a doktorka mi řekla, že těhotná tenhle cyklus už nebudu, že žádné folikuly nemám… :roll:
Nasadila jsem utrogestan,/ne poprvé, beru ho pořád kvůli ms asi už 5.měsíc a nikdy mě břicho nebolelo/ a tento cyklus bolí podbřišek od 3. dne braní šíleně jako před ms a nic, mám bílý výtok už 5.den. prvně byl žlutý tak jsem říkala klasika před ms to má takhle skoro každá žena.
Už mě bolí tak břicho, že běhám pořád na wc a nic, ale utroš ještě budu 5 dnů brát.
Psala jsem své dr a ta mi řekla na otázku zda můžu tento cyklus otěhotnět,, těžko říct,, tak čekám co bude :nevim:
Klasika mám lehké PCO v normě.
Máte někdo podobnou zkušenost? :mavam: :srdce:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLilian.white
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 16.08.18 12:44

Jaký jsi den cyklu? :)

Splnilka
Nováček 6 příspěvků 16.08.18 12:50

Ahoj Lili :mavam: , jsem dnes 28 DC utrogestan jsem nasadila 24 DC protože jsem čeakala, že třeba ovulace proběhne :roll: Teď jsem si zašla pro jídlo a nevydržím ani sedět..hrozně mě podbřišek bolí, ale cystu nemám…

Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 16.08.18 12:56

@Splnilka A bazalni teplotu asi nemeris?
Já si myslím ze ovulace mohla klidně byt dřív než jsi šla na druhy utz. Už mohlo byt po. Pockala by jsem par dni a klidně zkusila test :mrgreen:

Splnilka
Nováček 6 příspěvků 16.08.18 13:02

to by bylo skvělé, ale daty v diskuzích holky píšou, že prý gynekolog vždy pozná, jestli už ovulace byla :,( a moje mudr stritkně řekla, že to na ovvulaci nevypadá vůbec a řekla mi až to dostanu tak ať nasadím clostil 2-0-0 apokud to nezabere tak ať zajdeme do CAR, ale my se s manželem snažíme intenzivně teprve dva měsíce

Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 16.08.18 13:11

@Splnilka No. Za prvé vím, ze ne vždy má dr pravdu :) folik přece jen tak nezmizí. Takže buď by z nej byla cysta kterou by dr viděla?nebo práskl třeba v den před nebo den kontroly. Nemyslím si ze je to nemožné :D

Splnilka
Nováček 6 příspěvků 16.08.18 13:12

bazálku neměřím, pouze jsem dělala ovu testy a v těch se nevyznám, byly tam náznyk čárek, pokaždé ty druhé jinak silné, ale nikdy výrazné nebo ještě výraznější než kontrolní…

Splnilka
Nováček 6 příspěvků 16.08.18 13:14

Jsi takový anděl naděje .) kéž bys měla pravdu..mě mrzí, že mudr řekne, že tam je folikul 8 mm a pak nic jak říkáš, něco by vidět musel.
Sliznici jsem měla 13.DC 6,8 mm

Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 16.08.18 13:28

@Splnilka A ten 13dc na folik nekoukala?

Splnilka
Nováček 6 příspěvků 16.08.18 13:33

Moje doktorka mi nasadila clostil a udělala si dovču, tak jsem chtěla překontrolovat utz 13 DC kolem ovulace a šla jsem sama k mudr do nemocnice na utz folikulometrii, tam mi lékař řekl, že mám folikuly 8 mm a sluznici 6,8 a že ovuilaci nevidí, když jsem se zeptala zda ještě může přijít řekl, teď tam nevidím nic společného s ovulací… pak jsem šla k té mé až se vrátila z dovolené a ta mi řekla to co jsem ti psala, že tam nic nevidí … :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >