Na velkou před partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:37
Na velkou před partnerem

Ahoj, asi bych potřebovala uklidnit, že to tk nemám jako jediná. Už jako malá jsem trpěla zácpami a naučila jsem se pořádně stravovat a chodit na WC až v posledních letech. Jde ale o to, že si dojdu, jen když není nikdo v bytě, musím tam být sama a ještě k tomu to musí být ráno. Večer si už pak prostě neskocim.
S přítelem jsem 2 roky a teď nás čeká první poradna dovolená, on už o mém bloku ví, ale já nevím, zda byt prostě sobecka a ráno ho poslat třeba na hodinku někam k moři, abych měla klid. Jinak si dovcu vůbec neuziju a bude mi zle. ???? On si skočí kdekoliv a kdekoliv. Jak to resite vy s partnerem, pokud máte taky podobný blok?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMartha03
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 16.07.19 17:39

Jako milující partner to pochopí. Každý má většinou svůj rituál, někdo kafe cigáro, někdo sport apod. Nicméně časem to stejně budeš muset nějak překonat, když spolu třeba začnete bydlet, nebude snad chodit každý ráno kolem bloku :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:41

Byli jsme na dovolené 14 dní a byla jsem 2×. :mrgreen: Já si totiž ani netroufnu mu o tom říct, aby věděl, že má jít třeba ráno na procházku nebo tak. :roll:

Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 16.07.19 17:41
@Anonymní píše:
Ahoj, asi bych potřebovala uklidnit, že to tk nemám jako jediná. Už jako malá jsem trpěla zácpami a naučila jsem se pořádně stravovat a chodit na WC až v posledních letech. Jde ale o to, že si dojdu, jen když není nikdo v bytě, musím tam být sama a ještě k tomu to musí být ráno. Večer si už pak prostě neskocim.
S přítelem jsem 2 roky a teď nás čeká první poradna dovolená, on už o mém bloku ví, ale já nevím, zda byt prostě sobecka a ráno ho poslat třeba na hodinku někam k moři, abych měla klid. Jinak si dovcu vůbec neuziju a bude mi zle. ???? On si skočí kdekoliv a kdekoliv. Jak to resite vy s partnerem, pokud máte taky podobný blok?

No jako úplně to nechápu, to Ti nestačí se na WC zavřít? Můj by si asi myslel že jsem na hlavu, když ho kvůli velké potřebě ženu z baráku. Ale tak nás je doma 6, takže to prostě nejde. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:42

Mám to samé, akorát, že já jdu až večer, abych se pak mohla umýt hned. Když vím, že je vedle zapnu větrák, rádio a nebo fén a normálně si na záchod dojdu. Ale kdyby bylo ticho, tak bych si dojít nedokázala, když bych věděla, že je vedle.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 16.07.19 17:43

Jejda já si při čtení názvu myslela že bude ve stejný místnosti :oops: :lol: stejně časem budeš ten blok muset nějak překonat protože když spolu budete žít tak ho přece každý ráno nevyhodis ven :think:

ivašot.
Echt Kelišová 8431 příspěvků 16.07.19 17:44
@Anonymní píše:
Mám to samé, akorát, že já jdu až večer, abych se pak mohla umýt hned. Když vím, že je vedle zapnu větrák, rádio a nebo fén a normálně si na záchod dojdu. Ale kdyby bylo ticho, tak bych si dojít nedokázala, když bych věděla, že je vedle.

Mám to podobně. Doma je to v pohodě, máme velký barák. Ale na dovolené v hotelovém pokoji už aspoň tu zvukovou kulisu nutně potřebuju.

AnnieTRoj
Kecalka 368 příspěvků 16.07.19 17:45

Partner má to samé. Ale mě ve vedlejší místnosti překonal. Děláme spolu tolik intimních věcí, že je fakt fuk, že ho slyším kadit.

Paola21
Závislačka 4108 příspěvků 16.07.19 17:46

Jestli o tom tvým bloku ví, tak to dá, ale proč hodinu má být mimo? To ti to trvá tak dlouho?

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 16.07.19 17:48

I princezna kakaj a prděj :palec: takže klid. Jestli je normální, tak z toho fakt žádnou vědu dělat nebude, proč taky :mrgreen: a jestli s ním chceš být a žít, tak bys to měla překonat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:48

@Paola21 nad tím jsem se taky pozastavila. :mrgreen:

vikavika
Stálice 60 příspěvků 16.07.19 17:49

Tohle si neumím představit, bych praskla :lol: Ale kamarádka to měla taky tak, měli ale psa a každý ráno s ním šel přítel ven - v týdnu i víkend brzy ráno, takže vždycky jak klaply dveře, tak letěla na záchod :lol: zlomilo se to u ní právě až při/po dovolené, kdy letěli do Egypta a nevyhnula se faraonově pomstě, to chuděra pros*ala pobyt a pak už jí to bylo jedno, říkala, že byla ráda, že stihla doběhnout na záchod. A bylo po bloku na furt :) a to se bála, že 14 dní si na dovolené snad nedojde.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7930 příspěvků 16.07.19 17:54
@Anonymní píše:
Byli jsme na dovolené 14 dní a byla jsem 2×. :mrgreen: Já si totiž ani netroufnu mu o tom říct, aby věděl, že má jít třeba ráno na procházku nebo tak. :roll:

A neprdíš pak v noci? :think: No, je blbý, že nemůže zakladatelka fakt kdykoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 18:03

No a co se místo buzerování partnera pokoušet toho zbavit? :nevim:
Neberte to jako rýpání, měla jsem v podstatě stejný problém, jenže přišla vysoká a aby si člověk nedošel pět let, to jako fakt lidsky nejde :mrgreen:
Společné koupelny, později čtyři holky na dvoupokoji… pak spolubydlení… Jako na kraviny „šiškote, já nemůžu, když tu někdo je“ prostě fakt nebyl čas a prostor :nevim:
Pointa je - jo, bylo pár epizod, kdy jsem víceméně lezla po zdi, aspoň než jsem se přestala stydět dojít si do lékárny pro guttalax :mrgreen: ale spočítala bych je na prstech jedné ruky. Teď je o deset let později a já si dojdu ráno, večer, a klidně i ve vlaku nebo dálkovém autobusu.

Jediné, co chci říct - je velmi, velmi, velmi prospěšné se aktivně snažit tenhle blok odbourávat. Místo jeho něžného pěstování a posílání partnerů z baráku :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 18:08
@Anonymní píše:
Mám to samé, akorát, že já jdu až večer, abych se pak mohla umýt hned. Když vím, že je vedle zapnu větrák, rádio a nebo fén a normálně si na záchod dojdu. Ale kdyby bylo ticho, tak bych si dojít nedokázala, když bych věděla, že je vedle.

Ja to mam podobně i po deseti spolecnych letech a dvou dětech :lol:
Na dovoleny chodím vzdcky minimalne, je mi teda jedno kdy :mrgreen:
Takze i doma se snazim vyuzivat chvili kdy jsem sama, když jedeme třeba k jeho rodicum a jsme tam cely víkend, tak celou dobu nejdu na velkou..
No a kdyz musim jit kdyz je doma, tak nejradši kdyz je hluk.. Ne neprdim u toho :mrgreen: ale vadi mi, ze by slyšel zblunknuti nebo tak :mrgreen: takze ja si i zachod vystylam toaletak když nejsem sama doma :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama