Na začátku těhotenství Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bludinka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 24.09.14 09:55
Na začátku těhotenství Praha

Ahoj holky,

tak i já jsem už mám na testu // :) zatím jsem v 5. týdnu a vím, že je to strašně brzy, ale mám veeelkou radost :) K doktoru jsem objednaná až na 17. října a přijde mi to jako nekonečně dlouhá doba :(
Je tady někdo, kdo je na tom podobně? Zatím to nechci moc rozkřikovat, když by to náhodou nevyšlo a tak si kromě muže nemám s kým popovídat :D a on asi není úplně ten pravý na hovory o těhotenství :D pokaždé na mě kouká, jako kdybych byla z jiné planety :D

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 10:19

Ahoj, ja jsem ted asi 5+3,takze ti rozumim. Jinak mame tu skupinku snazilky praha, je uzavrena, tak se pridej. Tady jsem anonymne, nechcem to zatim nikde rozkrikovat.

bludinka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 24.09.14 11:53

Jééé, super :D tak to já se ráda přidám :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >