Napodruhé? Maminka na jednodenní výlety s dětmi? Je tu ?

76
30.5.16 07:14

Naa podruhé ? Maminka na jednodenní výlety s dětmi? Je tu ?

Maminky, ozvete se!
Jsem maminka na mateřské dovolené, ročního syna a rada bych podnikala, cca 1× týdne, nejaky výlety ( ZOO, akvária, parky pro deti, zámky, planetária ) s našim ditkem. Myslim, ze prave ted je ve veku, kdy to nejvíce potřebuje, aby rozvíjel svou mysl. ) Jsem kousek od Prahy, ale i od Benešova. Co se tyče dopravy preferuji auto, klidne me, je to jedno nejbezpečnějších na trhu, tak snad by jste se nebály. Najde se prosim nekdo pro me a meho syna? Třeba se staneme i velkými kamarádkami :palec: Rada cokoli dalšího zodpovím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

816
30.5.16 07:36

Mit na to finance tak do toho jdu hned ☺☺☺☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.5.16 07:40

@Anonimka562 vždyť ty akce nemusí stát spousty penez :) urcite by jsme vymyslely i neco mene nakladného :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
30.5.16 07:46

@Mom.of.4 jsem ale z Varu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.5.16 07:48

@Anonimka5621 tak to uz je daleko :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 07:57

S dětma vyrážím, někdy s kamarádkama, někdy sama. Mám už ale dvě - dvoutetou a tříměsíční mimino, tak máme asi trochu jiné potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 08:02

Rada bych, mam skoro 10.mesicniho syna, ale jsem z Benatek nad Jizerou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
30.5.16 08:30

@Mom.of.4 Máš ode mě sz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.5.16 08:38
@Markéta N.V. píše:
Rada bych, mam skoro 10.mesicniho syna, ale jsem z Benatek nad Jizerou :(

To uz je bohužel opravdu daleko, tech 65 km ode me, abyc tam dojela :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
30.5.16 08:40
@Markéta N.V. píše:
Rada bych, mam skoro 10.mesicniho syna, ale jsem z Benatek nad Jizerou :(

Ahoj, vždyť je to kousek od Prahy. Pokud máte auto :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.5.16 08:43
@Joannka1 píše:
Ahoj, vždyť je to kousek od Prahy. Pokud máte auto :hug:

Ja jsem na straně Zbraslav a tu mam 32 km, a slečna / paní to ma ten směr 54 km, to uz je docela dost :( a pak někam jeste výlet treba směr Hluboká ci ZOO Plzeň, je daleko :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
30.5.16 08:58
@Mom.of.4 píše:
Ja jsem na straně Zbraslav a tu mam 32 km, a slečna / paní to ma ten směr 54 km, to uz je docela dost :( a pak někam jeste výlet treba směr Hluboká ci ZOO Plzeň, je daleko :oops:

No jo, asi nemám odhad :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 09:01

To je fakt na nic.. ja tady taky hledala nejakou mamcu kamaradku s ditkem v okoli Benatek na prochazky, kavicku, pokec, vylety.. ozvali se mi 3,tak jsem jim napsala jestli by nektera mela zajem se sejit a ani jedna se uz neozvala. Tak proc se teda na diskusi ozyvali? To nepochopim :roll: No akdyz uz by se nekdo nasel, tak je to daleko :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.5.16 09:05
@Markéta N.V. píše:
To je fakt na nic.. ja tady taky hledala nejakou mamcu kamaradku s ditkem v okoli Benatek na prochazky, kavicku, pokec, vylety.. ozvali se mi 3,tak jsem jim napsala jestli by nektera mela zajem se sejit a ani jedna se uz neozvala. Tak proc se teda na diskusi ozyvali? To nepochopim :roll: No akdyz uz by se nekdo nasel, tak je to daleko :zed:

To taly nemam rada, kdyz projevům zájem je slušnost, potom diskuzi dokončit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 09:17

Presne tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie