Nabalování sněhu na podrážku jedné boty!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.01.17 18:00
Nabalování sněhu na podrážku jedné boty!

Ahoj holky, koupila jsem dcerce že druhé ruky Sněhulky a po nasazení a pár krocích na horach se jí na jednu botu začal nabalovat sníh.. Stačilo 5 kroků a na nože měla kopyto :(…Co s tím? Jak je tohleto možné???Jen na jedné botě… Máte zkušenost?.. Já teda prvně..

Reakce:

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 13.01.17 18:06

@Marky983 zkušenost nemám, ale ani nevím, jestli by mě napadlo tohle řešit. Botama to asi nebude, spíš chůzí. Zaměřila bych sr na to, jak pokládá nohy, zda na tu danou stranu nedává vic důraz.

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.01.17 18:11

V jiných botách nemá na sněhu problém…

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.01.17 18:14

Hlavně řešit to musím… Nemůže
Takhle chodit.

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 13.01.17 18:15

@Marky983 tak nevim, já to nikdy neresila. Ale taky jsem nikdy nekupovala použité bity, ani pro mladší neschovavala po starší. Jediné, co mě ještě. Napadá, je, jestli hedna z bot neni víc ochozena, případně jiná velikost.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63306 příspěvků 3 inzeráty 13.01.17 18:16

@Marky983 Je zvláštní, že to dělá jen jedna, pokud by to byly obě, tak řeknu, že je to materiálem - dělaly mi to lyžáky a nakonec jsem to vyřešila nákupem nových… ale takhle bych zkusila tu, která to dělá umýt nějakým saponátem, jestli na ni něco není.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.01.17 18:41

Tady se to asi nějak nevyřeší. Nakupovat použité boty.

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.01.17 18:54

Mě prostě fascinuje to, že můžu mít boty na x zimních sezón a nikdy se mi to nestalo…Ochozenim to asi nebude..Kór ne u dětských boticek - sněhulim, které se užívají hlavně na měkký povrch na sněhu. Nechapu prostě. Podrazka není seslapana a na obou botách stejná. Boty že druhé ruky na normální chození nekupuji, ale na hory mi to přišlo na blbnutí a sáňkování v pohodě..Ale teda tohleto mě dostalo :(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63306 příspěvků 3 inzeráty 13.01.17 18:55
@Gábinkaa9 píše:
Tady se to asi nějak nevyřeší. Nakupovat použité boty.

A když to budou dělat nové, tak to na věci mění co? myslíš, že ti tohle někdo uzná jako důvod pro reklamaci?

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 13.01.17 19:41

@Marky983 zkusila bych naimpregnovat, jestli to půjde

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.01.17 19:55
@iiiv píše:
@Marky983 zkusila bych naimpregnovat, jestli to půjde

Zítra půjdeme do půjčovny lyží…Třeba nám na to něco půjčí…Je to ale záhada..Na netu o něčem takovém ani zmínka.

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 13.01.17 23:10

@Marky983 Čistě teoreticky mohl předchozí majitel jednu botu důkladně něčím umýt a druhou nechat tak (třeba po šlápnutí do něčeho fuj), čímž setřel „sněhoodpudivou vrstvu“. Nemá povrch na každé botě trochu jinou strukturu, třeba pod lupou? Chovají se stejně, když na ně cákneš vodu?
Pokud by byl rozdíl sledovatelný i jinak, než chůzí ve sněhu, tak by to dle mého názoru důvod reklamace u nových bot byl :think:

chuanita
Kecalka 361 příspěvků 13.01.17 23:12

Já koupila z druhé ruky staky sněhule. On toho ještě uplně nenachodí a na vození na sáňkách, bobech a kočáru mi přišly ok. Jenže- kopyta sněhu na obou podrážkách :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >