Nabaluje holky na internetu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 11:51

Nabaluje holky na internetu

Přítel si přidal na Facebook fotku našeho syna a jeho známá/kamarádka/holka, se kterou před deseti lety něco měl, mu na to napsala, že dělá krásné děti. Přítel jí na to odpověděl, že kdyby chtěla taky pěkné dítě, tak ví, kam se obrátit… A strašně mi to přítel, jaká to je sranda. Načež jsem mu řekla, že mi takové vtípkování přijde až za hranicí a nelíbí se mi to, že takhle mluví. Odpověděl jen, že to chápe a omlouvá se. Dnes jsem šla na PC, přítel byl přihlášený na FB a vyskočila tam na mě chat s tou holkou. Přítel jí sice napsal, to, co řekl, ale zapomněl se zmínit, že pak ještě dopsal, že, cituji: „Doporučuji ale ještě sjednat kondiční jízdy, než půjdeme naostro.“ Všichni asi víme dvojsmysl této věty, že. Dívčina mu napsala, že bere na vědomí. I když to možná bylo myšlené ze srandy - teda doufám v to - já se cítím strašně poníženě. A nevím, jak to vyřešit s přítelem. Nechci vypadat jako špeh :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
828
28.10.21 12:10

Ze si tihle experti vždy nechávají na společném PC přihlášený fb :think: :think:
No je to de.bil co na to říct.

V hlavě ti to ted bude vrtat pořad, takže nejlepší bude ho konfrontovat.
Psaním to začíná, ale rozhodne nemusí končit. A tahle slečna taky nemusí byt jediná se kterou si takhle,,povídá”.
Proste si to doma vyrikejte, ja bych nedokázala dělat ze se nic neděje a asi bych neměla problém si to s chlapem nějak ostře vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7430
28.10.21 12:13

Hm a jak bys to chtela resit? Proste si pred tebou natvrdo domlouva neveru se svou ex a jeste ti to hrde oznami. A az to praskne, tak ti pak rekne, co se divis, vzdyt jsi o tom prece vedela, ze s ni chci sukat.

Proste jsi vybrala spatneho pritele za tatinka. Krome toho, ze mu budes pravidelne tolerovat zalety a tvarit se navenek jako hrdinka, tak pak jedine smysluplne reseni je rozchod. Nic lepsiho nevymyslis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12617
28.10.21 12:14
@Anonymní píše:
Přítel si přidal na Facebook fotku našeho syna a jeho známá/kamarádka/holka, se kterou před deseti lety něco měl, mu na to napsala, že dělá krásné děti. Přítel jí na to odpověděl, že kdyby chtěla taky pěkné dítě, tak ví, kam se obrátit… A strašně mi to přítel, jaká to je sranda. Načež jsem mu řekla, že mi takové vtípkování přijde až za hranicí a nelíbí se mi to, že takhle mluví. Odpověděl jen, že to chápe a omlouvá se. Dnes jsem šla na PC, přítel byl přihlášený na FB a vyskočila tam na mě chat s tou holkou. Přítel jí sice napsal, to, co řekl, ale zapomněl se zmínit, že pak ještě dopsal, že, cituji: „Doporučuji ale ještě sjednat kondiční jízdy, než půjdeme naostro.“ Všichni asi víme dvojsmysl této věty, že. Dívčina mu napsala, že bere na vědomí. I když to možná bylo myšlené ze srandy - teda doufám v to - já se cítím strašně poníženě. A nevím, jak to vyřešit s přítelem. Nechci vypadat jako špeh :roll:

Tak stejně na tobě pozná, že tě něco žere :nevim: Normálně to na něj vybal, že ti tohle vadí, a nepřijde ti to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
28.10.21 12:15

Podle mě jen trapnej vtípek pro zvednutí ega, nedělala bych z toho vědu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
28.10.21 12:16
@Chytrak píše:
Hm a jak bys to chtela resit? Proste si pred tebou natvrdo domlouva neveru se svou ex a jeste ti to hrde oznami. A az to praskne, tak ti pak rekne, co se divis, vzdyt jsi o tom prece vedela, ze s ni chci sukat.Proste jsi vybrala spatneho pritele za tatinka. Krome toho, ze mu budes pravidelne tolerovat zalety a tvarit se navenek jako hrdinka, tak pak jedine smysluplne reseni je rozchod. Nic lepsiho nevymyslis ;)

Je to blby, ale je to tak.
Tyhle typy se nemeni.

Ted jedine udelat poradne dusno a doufat, ze priste se to aspon uz nedozvis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
28.10.21 12:18
@Anonymní píše:
Přítel si přidal na Facebook fotku našeho syna a jeho známá/kamarádka/holka, se kterou před deseti lety něco měl, mu na to napsala, že dělá krásné děti. Přítel jí na to odpověděl, že kdyby chtěla taky pěkné dítě, tak ví, kam se obrátit… A strašně mi to přítel, jaká to je sranda. Načež jsem mu řekla, že mi takové vtípkování přijde až za hranicí a nelíbí se mi to, že takhle mluví. Odpověděl jen, že to chápe a omlouvá se. Dnes jsem šla na PC, přítel byl přihlášený na FB a vyskočila tam na mě chat s tou holkou. Přítel jí sice napsal, to, co řekl, ale zapomněl se zmínit, že pak ještě dopsal, že, cituji: „Doporučuji ale ještě sjednat kondiční jízdy, než půjdeme naostro.“ Všichni asi víme dvojsmysl této věty, že. Dívčina mu napsala, že bere na vědomí. I když to možná bylo myšlené ze srandy - teda doufám v to - já se cítím strašně poníženě. A nevím, jak to vyřešit s přítelem. Nechci vypadat jako špeh :roll:
Že máš doma ko.ko.a kterej si tě neváží a brzo bude p.chat jinde…s takovým bych vyrazila dveře už jen s tím prvním co napsal…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 12:24
@AnneElliot píše:
Podle mě jen trapnej vtípek pro zvednutí ega, nedělala bych z toho vědu.

Já v to taky tajně doufám. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
745
28.10.21 12:43

Zbytečná hysterie kvůli hloupému vtipu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10132
28.10.21 12:44
@Anonymní píše:

Flirtuji spolu…je to ubohé. Zaflirtuj si také na fb a uvidíš reakce tvého chlápka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8017
28.10.21 12:54

Jsem jak malé dítě, udělala bych to samé jemu, jak by se tvářil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
28.10.21 13:14
@Anonymní píše:
Řekla bych mu, at´ se aspoň laskavě odhlašuje, když už flirtuje s jinýma, že to nechci pak číst.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2954
28.10.21 14:20
@AnneElliot píše:
Podle mě jen trapnej vtípek pro zvednutí ega, nedělala bych z toho vědu.

Souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
28.10.21 14:32

Myslím si, že si chce jen zvednout ego, ale to, že se ani neodhlásí a nechá ti ten chat doslova před ksichtem je z jeho strany opravdu ubohé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1454
29.10.21 13:27

Prostě nadhodil udičku a ceká co z toho vzejde: Buď to dělá pravidelně a je to takový Don Juan nebo to zkusil poprvé. To my tady asi nezjistíme, ale už jen to, že se pokouší, o něčem svědčí. Asi bych se měla na pozoru. Anebo taky ne, jestli chceš v klidu spát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat