Reklama

Nabídka práce - úklid domácnosti - Černošice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysicka1990
Stálice 55 příspěvků 28.01.17 17:13
Nabídka práce úklid domácnosti Černošice

Ahoj maminky, nechtěla byste si některá přivydělat úklidem domácnosti?
JEdná se o úklid v Černošicích 1× za 14 dní na 5hodin. 100kč čistého. Možné i jiné úklidy nebo hlídání dětí :) Dejte vědět pokud některá scháníte :) :mavam:

Reklama

Reakce:

Bronzer1
Kecalka 116 příspěvků 28.01.17 17:30

Dobré odpoledne, já bych zájem měla. Jsem sama s dvouletým, takže každá koruna dobrá. Bylo by možné v sobotu či v neděli?1× za dva týdny si malého bere tatínek, jinak jsem úplně bez hlídání. Díky za odpověď :mavam:

mysicka1990
Stálice 55 příspěvků 28.01.17 17:57

@Bronzer1 To je škoda, že jen o víkendu :( Paní by si přála nejlépe Pondělí od 9:30 :( Když mi pošleš kontak do SZ tel., email. Hned ti napíšu email a uložím si na Tebe kontakt kdyby byl jiný úklid nebo hlídání v okolí :) a ještě se zeptám zda by třeba ta Neděle nevadila :mavam:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16070 příspěvků 12.05.17 15:26

Ahoj, obnovuju téma. Scháním hlídání v černošicích na dva všední dny celé a třetí jen odpoledne - 3 děti, jeden předškolní. Vzít si ssebou vlastní dítě není asi problém. Pokud by měl někdo zájem, pls do SZ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama