Nabídka práce - úklid domácnosti - Černošice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysicka1990
Stálice 55 příspěvků 28.01.17 17:13
Nabídka práce úklid domácnosti Černošice

Ahoj maminky, nechtěla byste si některá přivydělat úklidem domácnosti?
JEdná se o úklid v Černošicích 1× za 14 dní na 5hodin. 100kč čistého. Možné i jiné úklidy nebo hlídání dětí :) Dejte vědět pokud některá scháníte :) :mavam:

Reakce:

Bronzer1
Kecalka 116 příspěvků 28.01.17 17:30

Dobré odpoledne, já bych zájem měla. Jsem sama s dvouletým, takže každá koruna dobrá. Bylo by možné v sobotu či v neděli?1× za dva týdny si malého bere tatínek, jinak jsem úplně bez hlídání. Díky za odpověď :mavam:

mysicka1990
Stálice 55 příspěvků 28.01.17 17:57

@Bronzer1 To je škoda, že jen o víkendu :( Paní by si přála nejlépe Pondělí od 9:30 :( Když mi pošleš kontak do SZ tel., email. Hned ti napíšu email a uložím si na Tebe kontakt kdyby byl jiný úklid nebo hlídání v okolí :) a ještě se zeptám zda by třeba ta Neděle nevadila :mavam:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16775 příspěvků 12.05.17 15:26

Ahoj, obnovuju téma. Scháním hlídání v černošicích na dva všední dny celé a třetí jen odpoledne - 3 děti, jeden předškolní. Vzít si ssebou vlastní dítě není asi problém. Pokud by měl někdo zájem, pls do SZ.

Ekim
Nováček 1 příspěvek 16.10.18 20:36

Ahoj, poptávám pravidelný úklid bytu 100m2 na Barrandově respektive na Slivenci.
V případě, že jste poblíž této lokality, prosím kontaktujte mě.
baloun. milos@tiscali.cz
Děkuji
Baloun *** edit admin - odstraněna kontaktní adresa, pište SZ

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >