Reklama

Nabídka stáže zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 05.08.18 15:20
Nabídka stáže zkušenosti

Ahoj všem. Dostala jsem nabídku roční placené stáže. Má s tím někdo zkušenosti? A mohu třeba v průběhu odejít? Co mám vůbec čekat? Na netu toho moc není. Děkuju moc. :*

Reklama

Reakce:

Kacenka.k8
Povídálka 33 příspěvků 05.08.18 15:36

Ty voe, to sou zas dotazy. :pocitac:

Za 1. Jak mame mit zkusenost s tvoji stazi, kdyz ani nevime o jakou staz se jedna? :nevim:

Za 2. Jak mame vedet, zda lze v pulce staze skoncit, kdyz o tve stazi nezname zadne podrobnosti?? :mrgreen:

Za 3. Nechces se radeji na vsechno zeptat u firmy, u ktere mas mit staz?? Bude to 100% lepsi nez tady zbytecne pokladat hloupe dotazy, na ktere tady nikdo z nas ani nemuze znat odpoved :roll:

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 05.08.18 15:46
@Kacenka.k8 píše:
Ty voe, to sou zas dotazy. :pocitac:

Za 1. Jak mame mit zkusenost s tvoji stazi, kdyz ani nevime o jakou staz se jedna? :nevim:

Za 2. Jak mame vedet, zda lze v pulce staze skoncit, kdyz o tve stazi nezname zadne podrobnosti?? :mrgreen:

Za 3. Nechces se radeji na vsechno zeptat u firmy, u ktere mas mit staz?? Bude to 100% lepsi nez tady zbytecne pokladat hloupe dotazy, na ktere tady nikdo z nas ani nemuze znat odpoved :roll:

Já myslela všeobecně. Jak to chodí. Tak se hned nečil a chovej slušně.

Kacenka.k8
Povídálka 33 příspěvků 05.08.18 16:26
@PetyMimi píše:
Já myslela všeobecně. Jak to chodí. Tak se hned nečil a chovej slušně.

Chapej, ze kazda firma ma jine podminky a pozadavky, takze zadne vseobecne neexistuje. :roll:

sediza
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.08.18 17:05

Prectete si Vaši smlouvu o stázi a budete hned vedet. Neni opravdu žádné všeobecně. Liší se to mnohem víc nez třeba pracovní smlouvy od sebe. Nikdo Vám tady nic nepoví, co by mělo pro Vás nejakou hodnotu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama