Nabídka stáže zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 05.08.18 15:20
Nabídka stáže zkušenosti

Ahoj všem. Dostala jsem nabídku roční placené stáže. Má s tím někdo zkušenosti? A mohu třeba v průběhu odejít? Co mám vůbec čekat? Na netu toho moc není. Děkuju moc. :*

Reakce:

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 05.08.18 15:36

Ty voe, to sou zas dotazy. :pocitac:

Za 1. Jak mame mit zkusenost s tvoji stazi, kdyz ani nevime o jakou staz se jedna? :nevim:

Za 2. Jak mame vedet, zda lze v pulce staze skoncit, kdyz o tve stazi nezname zadne podrobnosti?? :mrgreen:

Za 3. Nechces se radeji na vsechno zeptat u firmy, u ktere mas mit staz?? Bude to 100% lepsi nez tady zbytecne pokladat hloupe dotazy, na ktere tady nikdo z nas ani nemuze znat odpoved :roll:

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 05.08.18 15:46
@Kacenka.k8 píše:
Ty voe, to sou zas dotazy. :pocitac:

Za 1. Jak mame mit zkusenost s tvoji stazi, kdyz ani nevime o jakou staz se jedna? :nevim:

Za 2. Jak mame vedet, zda lze v pulce staze skoncit, kdyz o tve stazi nezname zadne podrobnosti?? :mrgreen:

Za 3. Nechces se radeji na vsechno zeptat u firmy, u ktere mas mit staz?? Bude to 100% lepsi nez tady zbytecne pokladat hloupe dotazy, na ktere tady nikdo z nas ani nemuze znat odpoved :roll:

Já myslela všeobecně. Jak to chodí. Tak se hned nečil a chovej slušně.

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 05.08.18 16:26
@PetyMimi píše:
Já myslela všeobecně. Jak to chodí. Tak se hned nečil a chovej slušně.

Chapej, ze kazda firma ma jine podminky a pozadavky, takze zadne vseobecne neexistuje. :roll:

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 05.08.18 17:05

Prectete si Vaši smlouvu o stázi a budete hned vedet. Neni opravdu žádné všeobecně. Liší se to mnohem víc nez třeba pracovní smlouvy od sebe. Nikdo Vám tady nic nepoví, co by mělo pro Vás nejakou hodnotu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >