Nabídka ubytování bez IČO

Anonymní
26.3.21 22:29

nabídka ubytování bez IČO

Setkali jste se už někdy u ubytování v soukromí (myslím tím ne penzion, ne hotel, ale nějakou chatu, rodinný domeček…), že by vystavovali fakturu bez IČO? Nebo je to takto běžné?
Rádi bychom vybrali nějakou dovolenou, ale současně bych ráda čerpala příspěvek z FKSP, který mohu čerpat, pouze pokud vystaví fakturu s identifikačním číslem. Prozatím, na co jsem narazila, tak fakturu vystaví, ale nemají IČO…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7648
26.3.21 22:32
@Anonymní píše:
Setkali jste se už někdy u ubytování v soukromí (myslím tím ne penzion, ne hotel, ale nějakou chatu, rodinný domeček…), že by vystavovali fakturu bez IČO? Nebo je to takto běžné?
Rádi bychom vybrali nějakou dovolenou, ale současně bych ráda čerpala příspěvek z FKSP, který mohu čerpat, pouze pokud vystaví fakturu s identifikačním číslem. Prozatím, na co jsem narazila, tak fakturu vystaví, ale nemají IČO…

Tak když pronajímás byt tak na to taky nemáš IČ a jen to přiznas v daň. přiznání. Pokud potřebujes doklad tak musíš sehnat ubytování tam kde to mají jako předmět podnikání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
26.3.21 23:16

Ano setkala, když potřebuji fakturu s ičem, pak si hledám taková ubytování, kde mi ji dají… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat