Nabídky ze seznamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lakoušenek
Povídálka 30 příspěvků 03.06.19 08:18
nabídky ze seznamky

Mám takový dotaz, protože tomu moc nerozumím..
občas nám na počítač chodí nabídky z nějaké seznamky typu, chcete se seznámit se starší ženou? zajímavé, že nikdy ne s mužem. Když se na to manžela zeptám, tak mně vynadá, že neví proč to chodí, že to chodí každému, at nežárlím apod.tak nevím, co si mám o tom myslet, poradíte někdo? :nevim:

Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 03.06.19 08:27

Taky mi to chodí do emailu. Je to prostě spam, nevyžádaná pošta. Stejně jako jiné nabídky a inzeráty. Emailová adresa se dostala do nesprávných rukou.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8965 příspěvků 03.06.19 08:28
@lakoušenek píše:
Mám takový dotaz, protože tomu moc nerozumím..
občas nám na počítač chodí nabídky z nějaké seznamky typu, chcete se seznámit se starší ženou? zajímavé, že nikdy ne s mužem. Když se na to manžela zeptám, tak mně vynadá, že neví proč to chodí, že to chodí každému, at nežárlím apod.tak nevím, co si mám o tom myslet, poradíte někdo? :nevim:

To je obyčejný spam, stejně jako nabídky na sázkovky, viagru… To seznámení je jen další způsob jak z lidí vytahat peníze. Stačí na nějaké stránce, která vůbec nesouvisí se sexem, sázením apod. zadat email, a za čas to začne chodit (emailové adresy se prodávájí).

Takže asi si jinou nehledá ;)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 03.06.19 08:28

Mě už to léta gmail automaticky filtruje a hází do spamu. On to spam totiž je.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8965 příspěvků 03.06.19 10:06
@Lexter píše:
Mě už to léta gmail automaticky filtruje a hází do spamu. On to spam totiž je.

Nekecej - zapomněl jsi smazat profil :mrgreen:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 03.06.19 10:07
@Prof. Farnsworth píše:
Nekecej - zapomněl jsi smazat profil :mrgreen:

Subject: Tyhle maminy šukaj zadarmo, Boskovice a okolí. :lol: Někdy ten spam prohlédnu. Co kdyby tam byla obchodní nabídka. :lol: :lol: :lol:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8965 příspěvků 03.06.19 10:09
@Lexter píše:
Tyhle maminy šukaj zadarmo. :lol:

Bacha na to, je to podvod! Vždycky chtěj peníze, sv. ně jedny :mrgreen:

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 03.06.19 12:54

Mě se to taky objevuje. A to mám počítač jen sama pro sebe a fakt jsem nikdy nerozklikla nic, co by jen vzdáleně mohlo nějak souviset s tímhle tématem. Objevuje se nám to dokonce i na firemním PC v práci. A tam si taky žádná z kolegyň ženskou na sex nejspíš nehledá :lol: Manžel mluví pravdu. Tohle fakt skáče čas od času absolutně všem…

bětee
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 03.06.19 14:17

@lakoušenek Nelže - mohu potvrdit. Je to záležitost stará jako internet samotný. Skoro mě to stálo vztah a dalo mi to hodně práce vysvětlit manželce, že ty maily nejsou od mé tajné ctitelky ale že jsou to hromadné Spamy :cert:

Váš příspěvek
Reklama