Nabidnout MM po pauze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 23:37
nabidnout MM po pauze?

Zdravim maminky, treba to bude znit hloupe jako milion podivnych otazek tady na emiminu, ale stejne se zeptam :mrgreen: :mrgreen: : prestala jsem kojit, je to asi mesic. Zda se ze neco malo v prsou porad je, napadlo me jestli to co tam jeste je (nebylo celou tu dobu odstrikano) se da treba i ted mimcu nabidnout. Je mozny ze to treba muze byt… no, bojim se napsat primo „zkazeny“ ale treba nejak.. zavadny? :nevim:
Ne ze bych chtela znova najet na kojeni ale rikam si nechat mimco trochu napit dokud se tvori protoze to predni mliko muze byt dobre na zizen treba. Ja totiz nasla 50/50 protichudne nazory na to, zda se maji miminkum krmenym UM podavat extra tekutiny na zizen, jako treba prevarena voda.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20149 příspěvků 12.10.14 23:44

Tak zkusit to muzes, prsa nejsou sklad na mliko, mliko se tvori primo pri sani. Spis jestli dite bude chtit.

HanHa
Závislačka 2715 příspěvků 14.10.14 18:51

Pokud nechceš znovu kojit, tak bych nedávala.. zbytečně by se ti mohla opět rozjet laktace podle mě :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 00:59

Toho se nebojím. Snažila jsem se ji rozjet celou tu dobu před tím. Nepovedlo se tak aby to miminku stačilo, takže jsme dokrmovali. Otázka pravda je jestli to za tu trošku MM stojí no.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >