Nabízím jednorázovou práci z domu, stačí odpovědět

MarcelUrban
30.7.21 21:48

Nabízím jednorázovou práci z domu ,stačí odpovědět

Nabízím přivýdělek jednoduchý a myslím, že nezanedbatelný. Vím že není jistota, že si vyberu právě vás, ale pokud ano bude vašich min. 42000kč a to za jeden odkaz který napíšete za necelou minutu stojí nemyslíte? Třeba o nějaké budete vědět.
Jednoduše pomozte mi najít práci a když nastoupím práci kterou jste mi doporučil/a jako první a projdu zkušební dobou
dostanete ode mne 5% z mého čistého měsíčního příjmu od prvního měsíce po zkušební době po dobu 24 měsíců (každý měsíc 5%)
(nebo pokud pracovní vztah bude trvat kratší dobu, tak do té doby) z této práce. Což dělá o něco více než jedna
moje měsíční výplata. Myslím tím odkaz nebo kontakt na konkrétní práci ne na stránky nabízející pracovní nabídky celkově.
Asi nebudu stíhat odpovídat všem, ale určitě odpovím všem těm kdo mi doporučil jako první práci o kterou se budu
snažit ucházet a jasně dám vědět i tomu/té na či doporučenou práci jsem byl přijat.
Teď něco o tom jaké mám zkušenosti, představa práce a výdělků.
Mám SOU obor Mechanik seřizovač s maturitou. Pracoval jsem na CNC vyjiskřovacích strojích značky Charmilles
(upozorňují že nejde o CNC stroje jako fréza, soustruh atd…)v této profesí celkém s přestávkou jsem 9let.
Dále jsem pracoval na mnoha místech a profesí jak pod agenturou nebo bez, např. operátor ve skladu (balení produktu,
paletováni, kontrola vráceného zboží a třídění na dobré, opravitelné a na likvidaci),nebo různé nenáročné práce jako třeba
seskládání čtecích zařízení pro kamery, výroba potrubí pro klimatizaci hal a podniků, obsluha NC strojů na výrobu cigaret,
nakládaní a vykládání zavazadel z a do letadel, čistič podlah v supermarketech nebo v třídírně odpadů, uklízení pokojů v hotelu,
komparzista a takový vedoucí skupiny komparzistů, pokladní v supermarketů atd… Práce v Česku i v zahraničí v UK a USA.
Je mi 47 let a mám malé omezení nemůžu vykonávat těžkou fyzickou práci, ale pohyb mi nevadí. Tenhle výčet zaměstnání
jsou některé které jsem dělal, ale jsem otevřený i jiným pracím, třeba nějakým kde bych zúročil rozmanitost práci,
míst a lidí kde jsem pracoval a s kterýma jsem pracoval. Myslím si o sobě že jsem inteligentní, empatický,
pokud mám prostor mám dobré nápady, několik let jsem se věnoval affiliate marketingu tak že se vyznám i v prostředí
internetů (amatér),google ads, sklik, vytvoření jednoduchých webových stránek, atd… Základní užívání programu,
excel, world a programů pro editace videa a obrázku. Jsem ochoten se za práci i přestěhovat, třeba i do zahraničí.
Práce o víkendů a přesčasová není problém.
Kolik bych chtěl vydělávat?
Minimálně 35000kč čistého měsíčně (je to vlastně necelá částka jakou by jste vy dostal/a za doporučení pokud vydělám více vyděláte více i vy).
Nejsem na tohle zase náročný za normální situace přikládám důraz na práci která mě bude bavit, ale jsem na začátku insolvence (do které jsem se dostal kvůli špatné investici) a snažím se splatit vše stoprocentně.
A toto je i jeden z důvodu proč opouštím mou nynější práci ve které jsem již 5let. Abych dál prostor svému zaměstnavateli
najít a zaškolit nového pracovníka a abych já měl dost časů najít si jinou práci, proto budu končit k poslednímu
srpnu příštího roku, tak že nástup do nového zaměstnání bude možný od 1.9.2022.
v případě že o nějaké práci víte a chtěly by jste mi o ní říct, prosím kontaktujte mě na emailu marcel. urban. work@gmail.com
Jen mě napadlo to zkusit tady mě by taková práce pomohla a myslím, že takový přivýdělek i vám, A když už jsem na těhlech stránkách přejí všem maminkám
ať to zvládají co možná nejlépe!

Příspěvek upraven 01.08.21 v 08:22

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4410
30.7.21 21:52

Takovej elaborat :lol: tady jsi mimo. Tady každá bere 100k měsíčně. Ale good luck :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11499
30.7.21 21:57

Obávám se, že ani majitelé firem nemají křišťálovou kouli, aby věděli, že za 13 měsíců budou mít volné místo přesně pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
30.7.21 21:59

Ty jo takovej všestrannej člověk, zkusím poradit zdarma zkus velké firmy typu škoda, nebo jakákoliv firma v německém příhraničí. Další možnost udělat si kurz ošetřovatele, ty platí dobře po celé západní Evropě i v Anglii, okolo 2000 Eur úplně běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19846
30.7.21 22:02

Přeju hodně štěstí, najít práci není vůbec snadné. Ale tak se začíná, rozhodit sítě… Máš rok času, prostě otevři jobs.cz a každej měsíc alespoň dva pohovory. Ještě jednou hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
30.7.21 22:11

Máš řidičák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarcelUrban
30.7.21 22:12
@mamule42 píše:
Máš řidičák?
řidičák mám
  • Citovat
  • Nahlásit
1922
30.7.21 22:24
@MarcelUrban píše: řidičák mám

Tak nechceš jít dělat řidiče MHD, do kurzu berou přibližně 2× až 3× ročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
30.7.21 22:36

Ozvi se za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
30.7.21 22:39

Tak pokud jsi vyučen mechanik seřizovač, tak bych věděla o firmě, která přijímá. Jsou tam samozřejmě CNC stroje, ale je tam i jiné využití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
30.7.21 22:46
@Oli.Lyon píše:
Takovej elaborat :lol: tady jsi mimo. Tady každá bere 100k měsíčně. Ale good luck :lol:
:lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarcelUrban
31.7.21 07:19
@Oli.Lyon píše:
Takovej elaborat :lol: tady jsi mimo. Tady každá bere 100k měsíčně. Ale good luck :lol:

elaborat jsem si musel najít ve slovníku a protože vím, že tam mám plno chyb tak je to asi myšleno hanlivě. Co k tomu říct snad jen že se snažím a nějak začít musím

• Citovat
  • Nahlásit
MarcelUrban
31.7.21 07:31
@zrcadlo píše:
Obávám se, že ani majitelé firem nemají křišťálovou kouli, aby věděli, že za 13 měsíců budou mít volné místo přesně pro tebe.

Vím že je to za dost dlouho, ale právě proto to tu dávám teď, ono třeba za půl roku se někdo o něčem dozví a vzpomene si na tenhle inzerát, napíše a bude mít třeba i štěstí a já taký. Jinak, když to nenapíšou do zprávy, ale tady do komentářů, může to být pomoc i pro ostatní kdo hledá práci.

• Citovat
  • Nahlásit
4410
31.7.21 07:44
@MarcelUrban píše:
elaborat jsem si musel najít ve slovníku a protože vím, že tam mám plno chyb tak je to asi myšleno hanlivě. Co k tomu říct snad jen že se snažím a nějak začít musím

To nebylo míněno hanlive. To byla jen sranda. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarcelUrban
31.7.21 07:49
@mamule42 píše:
Tak nechceš jít dělat řidiče MHD, do kurzu berou přibližně 2× až 3× ročně.

nevím jestli bych si při tomto zaměstnání mohl tolik vydělat a je to dost velká zodpovědnost za lidi, podívám se na to

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat