Nabízím online výuku/doučování

11
9.11.20 15:54

Nabízím online výuku/doučování

Dobrý den,
jsem studentkou druhého ročníku Střední zdravotnické školy. Jelikož tahle doba je nepříznivá hlavně pro rodiče mladších dětí, rozhodla jsem se nabídnout online doučování. Zkušenosti s doučováním mám již z dřívějška, primárně češtiny a angličtiny prvního stupně, ale klidně se můžeme domluvit i na jiných předmětech. Online hodiny mohou probíhat přes Skype nebo Messenger, po domluvě i na jiných platformách. Ideální by bylo využít aplikaci Teams, kterou využívá při distanční výuce mnoho škol. Cenu samozřejmě dohodneme individuálně podle Vašich i mých možností :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
7561
9.11.20 16:59
@kateriiii píše:
Dobrý den,
jsem studentkou druhého ročníku Střední zdravotnické školy. Jelikož tahle doba je nepříznivá hlavně pro rodiče mladších dětí, rozhodla jsem se nabídnout online doučování. Zkušenosti s doučováním mám již z dřívějška, primárně češtiny a angličtiny prvního stupně, ale klidně se můžeme domluvit i na jiných předmětech. Online hodiny mohou probíhat přes Skype nebo Messenger, po domluvě i na jiných platformách. Ideální by bylo využít aplikaci Teams, kterou využívá při distanční výuce mnoho škol. Cenu samozřejmě dohodneme individuálně podle Vašich i mých možností :))

Jen poznámka, přes uzavřený školní Teams se pravděpodobně nespojíš s nikým mimo danou organizaci. :nevim: Přeji hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat