Nabourali mi auto - jaká je šance na dopadení viníka?

2200
2.6.16 12:31

Nabourali mi auto - jaká je šance na dopadení viníka?

Ahoj, prosím o názor, jestli máte někdo podobnou zkušenost. Dnes jsem zjistila, že mám promáčklé dveře u auta. Někdo do mě nejspíš nacouval, rozbil si při tom světlo (ani se neobtěžoval to sesbírat, zůstalo se to tam válet). Nafotila jsem to a zbytky sebrala, ale myslím, že značka auta se podle toho asi nepozná :? Auto bylo nejspíš modré, na kapotě zůstalo trochu jeho laku. Myslíte, že je nějaká šance na dopadení viníka? I kdybych nakrásně našla v okolí modré auto s vyměněným zadním světlem, asi to stejně nic nedokáže, ne? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9262
2.6.16 12:33

Obávám se, že šance je opravdu nízká, troufám si říct, až minimální :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
2.6.16 12:34

Hned si mela volat PCR je to lepci…pac mam taky pocit ze asi to bude slovo proti slovu kdyby nahodou ale i tak preju hodne stesti k dopadeni teho lumpa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
2.6.16 12:37

Za volej 158. Ale stejně to asi odloží…leda že by byly kamery v okolí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.16 12:37

Lepší je hned zavolat policii myslím že tet už s tím nic neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.16 12:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina321
2.6.16 12:42

@Martinik žádnou. Já tenkrát volala policajty, měla sem úplně promáčklej bok, uražený zrcátko a kdo ví co ještě. Za měsíc volali ze je to odložený. Nevím třeba kdyby to bylo u krámu tak je šance, že by tam byly kamery. Ale jak moc by se to chtělo policajtům zkoumat to nevím. Já byla svědkem jak dědkovi ujel u supermarketu košík přes celý parkoviště a narazil do boku auta. Dědek ani nekouk na auto odvezl košík a chtěl jet pryč. Tak sem za ním šla jestli si dělá srandu, nejdřív mě poslal do pr…pak se teda milostive šel se mnou na to auto podívat, když sem řekla, že si zapíšu SPZ a počkám tam na majitele. Nějakým zázrakem na autě fakt nic nebylo. Ale lidi jsou neuvěřitelný. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
657
2.6.16 12:47

Tak v prvni rade jsi mela zavolat policii. Nechci ti brat nadeje, ono nabourani auta nastve, ale i kdyby ciste teoreticky nasla policie nebo ty vinika, on by se k tomu musel priznat. Jinak jsi bez sance. A ruku na srdce, policie nikoho honit po okoli nebude, na to se spolehni.Nam takhle jednou naboural pan auto, videli jsme to primo z okna! Manzel za nim hned sel a on delal, ze o nicem nevi, ze on nic a ze by si to preci vsimnul :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7950
2.6.16 12:48

Pokud tam nebyly kamery, tak je šance na dopadení minimální, spíš nulová…
Nebo nějaký svědek okolo, co by si pamatoval SPZ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2200
2.6.16 12:49

Já ani nevím, kdy se to stalo :( Jela jsem naposled v neděli… Já jsem tak nas. raná, jednou se mi podařilo při vyjíždění lehounce štrejchnout auto, neměl ani poškozenej lak, jenom takovej škrábaneček na zadním nárazníku, ani to nebylo vidět, ale byl to takovej hezkej naleštěnej pežotek, nechala jsem za stěračem vzkaz a telefon, nikdo se neozval… Já prostě čumím :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
2.6.16 12:52

@Martinik
Bohuzel, nekteri lidi jsou :poblion:
Nech si to opravit na spoluucast, snad to nebude za moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7950
2.6.16 12:54
@Niky2 píše:
@Martinik
Bohuzel, nekteri lidi jsou :poblion:
Nech si to opravit na spoluucast, snad to nebude za moc…

Hodně lidí šetří a havarijko nemá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2200
2.6.16 12:54

@Niky2 co to znamená? Aby to šlo z mýho povinnýho ručení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama