Nabytí právní moci rozsudku o rozvodu manželů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erenis
Povídálka 19 příspěvků 26.04.18 18:16
Nabytí právní moci rozsudku o rozvodu manželů

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli je toto rozhodnutí vydáváno i v německém jazyce? Nebo je to jen razítko na rozvodových papírech? Děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 7917 příspěvků 26.04.18 19:18
@Erenis píše:
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli je toto rozhodnutí vydáváno i v německém jazyce? Nebo je to jen razítko na rozvodových papírech? Děkuji za odpověď.

vydává se v úředním jazyce země, ze které je ten rozsudek…u nás tedy jen v češtině. Chceš-li němčinu, tak si to budeš muset nechat oficiálně přeložit

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama