Nač drahé, těžké golfky? A jsou to pak vlastně golfky?

Geo.rga
14.4.10 21:58

Nač drahé, těžké golfky? A jsou to pak vlastně golfky?

Ahojte, docela by mě zajímalo, proč si většina z vás kupuje k velkému sporťáku ještě „kvalitní a drahé“ golfky? 8-o Vlivem okolí a tady těch diskuzí jsem taky prohrabala na netu kde co a pak jsem si uvědomila, že mám docela dobrou trojkombinaci a tak nemusím mít golfky za dalších 3 až 6 či 10 tis. Myslím, že pořádné výlety někde do přírody můžu nadále dělat se sporťákem a na malé vycházky nebo trajdání po městě by mi stačil i levný, skladný a lehký kočár. Jenže nevím jaký… :cry: Ideální by byly s větším košíkem a aby byly polohovatelné a samozřejmě levné, skladné a lehké :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17085
14.4.10 22:02

no tak já myslím, že jsi si odpověděla sama -drahé golfky nechceš, tudíž bych hledala nějaké levnější myslím že za slušnou cenu se dají sehnat i lehké a na městské popojíždění to stačí.

Já teď koupila např. ABC design moving light - nové se prodávají přes 2 tisíce (což mě nepřijde jako drahé) a já je sehnala jeté půl roku za 1300 :lol: :lol: Jsou lehké, polohovatelné jen jsem musela oželet skládání (je na placku)a le jelikož jsem chtěla spojenou rukojeť tak jsem se s tím smířila. Mám je zatím na cestování (hodně jezdíme k rodičům) a plánuji je na léto a ježdění po městě.

Stačí si říct co chci a pak jen hledat - vím je toho dnes mraky, ale když hledáš vždycky najdeš. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
14.4.10 22:05

http://www.moje-miminko.cz/…anoznikem-01?…
myslim ze tito by mohli splnovat tve pozadavky.Lehky,skladny,levny.Nejsou na nej neg.ohlasy.
Proc ja si treba golfky poridila uz misto sportaku ten sem prodala a mam golfky.A kdyz jedu sama tak si je vytahnu kam potrebuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
14.4.10 22:12

ve stejné situaci jsem byla i já, s quinny speedi jsem opravdu nepotřebovala něco na způsob plika.
já nakonec skončila na zappíkovi, který jsem měla z dob podvozku pod autosedačkou a posloužil nám moc dobře. je lehký, skladný, jednoduchý a nejvíce oceníš, když je dítko straší.

teď jsem si pořídila cybex ruby, říám tomu „můj jarní kabát“, prostě jen pro parádu, za 1300,– a taky není špatný.
vůbec cybexy se mi moc líbí a třeba onyx je jednoduchý, do skoro lehu, košík sice není nic moc,a le to v téhle kategorii mají jen ABC designy se spojenou rukojetí..
a starší kolekce se dají sehnat za slušné peníze.
klasická bílá konstrukce
a v černé linii

myslím, že golfko-sporťáky (můj název pro kočáry pliko apod.) jsou vhodné pro ty z nás co mají těžké kombinace, nebo vůbec hlubkoký kočár a pak tohle. a nebo pro někoho, kdo s golfkami jezdí po městě a každodenně a od mala a sporťák má jen a jen do terénu. nebo toho, kdo má malý kufr u auta.. :)
nebo se mu prostě pliko líbí a chce ho za každou cenu i k lehkému kočárku :wink: koneckonců, pro spoustu z nás jsou kočárky trochu vášeň..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
14.4.10 22:24

Já mám na to stejný názor. Měla jsem dobrou trojkombinaci a k tomu si na lítačku a do obchodu koupila golfky. Levné, lehké, s velkým košíkem, polohovací. Mám Baby Design Tiny, dají se sehnat i pod 2000 Kč.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
14.4.10 22:54
Nataša píše:
koneckonců, pro spoustu z nás jsou kočárky trochu vášeň..

Tady se taky poznávám… :mrgreen: Já teď třeba říkám že i x-lander je golfkosporťák… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
14.4.10 23:26

No jo no, já jsem ta, co má těžkou kombinaci (15 kg, myslím), bydlíme na kopci a začalo mě to tlačení zmáhat, když Samík ještě ani neseděl. Takže jsem potřebovala polohování do lehu a aby to bylo trochu bytelné, protože jsem s tím chtěla jezdit často. Navíc nejbližší „něco“ je od nás kilometr, spíš tak 2,5, takže počítám, že je budu využivat i dlouho.

Kdybych je kupovala pro dvouleté nebo už chodící dítě, které v nich svezu při občasné delší procházce či výletu do zoo nebo bydlela ve městě s rozvinutou MHD, kterou jezdím často a staví mi před barákem, možná bych se rozhodla jinak :nevim:

Celkem mě zaráží, jak všude čtu, že Pliko nejsou golfky - já myslela, že se to jmenuje podle tvaru té rukojeti? :think: :lol: :lol: :lol: Já si zase sporťák představuju úplně jinak a nevím, co by ti lidi ještě nechtěli :lol: Ale hlavně, že jsme všichni spokojení :-P :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
15.4.10 00:37

Angua - proto mu taky říkám golfkosporťák :mrgreen: ano, má to golfové hole na konci. ale prostě jako golfky chápu něco lehkého, jednoduchého a pliko není ani jedno. ale je to pohodlí pro dítě, které se dá plně srovnat se sporťákem, proto to tak nazývám..

a myslím, že plně zapadáš do mojí kategorizace :wink:
těžký sporťák, využití každý den od mala.. přesně pro tyhle důvody si já myslím, že si maminky pliko apod. kupují.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
15.4.10 06:47

Já se taky hlásím. Mám těžkou trojkombinaci, která jako hluboký kočár byla naprosto v pohodě, byli jsme moc spokojeni. Jako sporťák nic moc, hlavně když se otočí rukojeť. Když se složí do auta, je kufr plný.

Golfky jsme kupovali nedávno. Máme babypoint solar, jsou to bytelnější golfky. Nechtěli jsme žádné chrastítko. Jdou skoro do úplného lehu, takže počítáme s tím, až někdy budeme mít druhé mimi, tak budeme vozit v kufru jen golfky. Neumím si totiž představit, kam bychom dali nákup s dětmi na zadní sedačce a kočárem v kufru :mrgreen:

Golfky jsme odzkoušeli a zjistili jsme, že původní sporták si přece jen ještě necháme na procházky do terénu. Tam bychom totiž golfky brzo oddělali.

• Nahlásit
  • Citovat
3379
15.4.10 07:36

Tak já mám svůj sporťáček ráda. Do přírody a na delší výlety budem zatím jezdit s ním a golky jsem teď pořizovala jako druhý kočárek - na cesty mhd do centra města a na kratší procházky. Až bude Naty samostatně chodit, tak postupně sporťák odstraníme a budou jen golfky, ale to až sama něco nachodí.

Takže já chtěla levné a co nejlehčí „chrastítka“, ale s pevnýma zádama a min. 2 polohy opěrky, se stříškou a košem - to byly mé požadavky. Mám nakonec tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Původně jsem ještě uvažovala nad těmahle, ale už mají zase nějaká 2 kilča navíc a Naty už v kočárku nespí, tak jsem nutně nemusle mít polohování do lehu. Ale dlouho jsem nad nima přemýšlela http://www.autosedacky-web.cz/…-stroller-1/

Příspěvek upraven 15.04.10 v 08:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18489
15.4.10 08:10

Pro radost a na paradu :wink: Mne se ty moje vybrane Cybexy Callisto proste libi…jsou stejne tezke jako ABC Moving Light… ja mam starsi tezsi sportak po prvni dceri bez otocneho kolecka a tohle je urcite posledni kocar, ktery si koupim, tak chci neco hezkeho…a funkcniho k tomu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
15.4.10 08:41

Natašo, však jsem se taky ráda to tvé kategorizace zařadila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxEdward
15.4.10 09:54

Ahoj, já měla 3-kombinaci jen půjčenou, Xlander bez předních oroočných koleček. Takže poměrně neskladný a těžký kočárek, byť nám jinak vyhovoval. Do autobusu ho sama rozhodně nevynesu, ve dveřích jsme vždycky nadávala, protože se nedal vymanévrovat. A o panelákovém výtahu ani nemluvím, to bylo na hluboký výdech, abych se tam vešla. Takže sjem kočárek v 6měsících zrušila, koupila Plika P3 za 8tisíc, ale mám jeom je a bohatě zvládnou všechno. I autobus a cestování v autě (nezaberou celý kufr), i hodinové procházky po parku.

Ale kdybych mohla nadále používat sporťák (musela by to být jiná značka - snadno ovladatelná a skladnější), řešila bych to jako vy - jen super lehkými golfkami a cena by byla taky někde jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
16744
15.4.10 11:34

Ja jsem taky majitelka golfkosportaku Jane Nomad, takze ac vybiram od zimy lehke pohodlne golfky tak jsem jeste nevybrala, protoze mame jeste Quinny Zapp po starsi dceri, ktery slouzil jako podvozek pod vajicko a ted ho mam stabilne v kufru auta na kratsi popojizdeni (nakup, doktor, druzina a pod.)

Ale Natasa mne teda nahlodala tim Cybexem. Nemit bilou konstrukci, tak do nej jdu :lol: Nataso Ruby nema polohovaci nohy nebo se pletu? To je pripadna jedina vada na krase. A taky ta skvela cena a lehkost - podobne lehke jsou snad jen Jane Energy (uz se snad nedelaji jsem nekde slysela), ale ty mi prijdou dost uzke…

Takze ja stale nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18489
15.4.10 12:28

Hanko, nova kolekce Callista ma konstrukci normalne cernostribrnou, kolekce 2010 http://www.babystar.cz/index.php?…
a stejne lehke(mozna jeste o chlup lehci) jako Jane Energy jsou Inglesiny Trip..
Jane Energy uz skutecne v nove kolekci Jane nejsou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama