Načapal nás při sexu

Anonymní
16.1.21 20:05

Načapal nás při sexu

Ahojk :oops: dnes jsme měli takový rodinný den, dopoledne u TV, odpoledne si syn (8)zalezl k sobě k počítači, sluchátka a hrál.. Tak jsme si zalezli s přítelem do ložnice a chtěli využít chvilku pro sebe.. Byli jsme fakt potichu, ale ložnice je hned vedle děcáku, tak je možné že něco slyšel, ale myslím si že fakt nemohl :think:..no v tom nejlepším k nám proste vtrhnul a všechno viděl :roll: zrovna při poloze kdy já byla nahoře, takže to v té sekundě nešlo ani zakrýt..nic, naštvaně odešel k sobě a od té doby s náma nechce komunikovat :? Je mi fakt studno, a hlavně vůbec nevím jak se dostat do synovi bubliny a nějak mu tuhle situaci vysvětlit… Nemáte někdo podobně blbou zkušenost? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3641
16.1.21 20:10

Nemám a ani mít nebudu, protože bych nikdy nesexovala za bílého dne v nezamčeném pokoji, když mám hned vedle děti. Tohle bylo od vás dost neohleduplné. Předpokládám, že už jste ho v minulosti poučili, o co jde, jinak se v tom chudák asi pěkně plácá.
Chvilku ho nechte situaci vydýchat a potom mu dejte najevo, jak ho máte rádi a vysvětlete mu, o co šlo, že se tatínek a maminka mají rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
16.1.21 20:16

No jste střelci :mrgreen: nemám nic proti sexu kdykoliv během dne, ale když ne vedle dítě. Příště zamknout :P
Já mám dítě čtyřleté, takže nevím jak poradit. Sex jsem s ní ještě neprobirala, ale neteř má 9 a ta už moc dobře ví o co jde.. Podle mě i syn určitě ví. Dej mu chvíli na zpracování situace a pak s ním opatrně promluvit, že když se dva lidi mají rádi atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
16.1.21 20:17

Když nemáte naučené děti, že se na dveře ložnice klepe(u nás to věděli i tříletí), tak se zamkněte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52287
16.1.21 20:25

Nastvane? Pochopim, ze by reagoval sokovane. Tak ted si predevsim promluvit, udelat doma osvetu k danemu tematu, ze je proste sex naprosto bezna soucast zivota. Kdyz se maji rodice radi…atd. Nedelala bych zadne tabu. Je to v tuhle chvili trapne a pro priste si poridit klicek od dveri a opravdu zamknout si v loznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
16.1.21 20:34

Nedělej z toho nějakou vědu, za par let načapete vy jeho :P :P

Můžete si od příště dávat na kliku klobouk, jak to bylo ve filmu Fotři jsou lotři :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
16.1.21 20:39
@Anonymní píše:
Ahojk :oops: dnes jsme měli takový rodinný den, dopoledne u TV, odpoledne si syn (8)zalezl k sobě k počítači, sluchátka a hrál.. Tak jsme si zalezli s přítelem do ložnice a chtěli využít chvilku pro sebe.. Byli jsme fakt potichu, ale ložnice je hned vedle děcáku, tak je možné že něco slyšel, ale myslím si že fakt nemohl :think:..no v tom nejlepším k nám proste vtrhnul a všechno viděl :roll: zrovna při poloze kdy já byla nahoře, takže to v té sekundě nešlo ani zakrýt..nic, naštvaně odešel k sobě a od té doby s náma nechce komunikovat :? Je mi fakt studno, a hlavně vůbec nevím jak se dostat do synovi bubliny a nějak mu tuhle situaci vysvětlit… Nemáte někdo podobně blbou zkušenost? :?

Potrestat. Nechal bych jej klecet na hrachu. Nemuze preci vtrhnout jen tak do pokoje bez klepani. Kde to jako jsme? Nekde v chlive?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 20:42

My nemáme právě ani jedny dvere uzamykatelne.. A navíc teď byl přítel víc jak týden mimo domov..dnes se vratil ops: my to nikdy jindy přes den nedělali :? Víme že syn se dokáže na dlouhou dobu zabavit aniž by vyžadoval naši asistenci :? No počkám do zítra ale je mi trapne jak nikdy :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
52287
16.1.21 20:43
@Pavlik Morozov píše:
Potrestat. Nechal bych jej klecet na hrachu. Nemuze preci vtrhnout jen tak do pokoje bez klepani. Kde to jako jsme? Nekde v chlive?

Se uklidni. Neprehanej. Je to dite. Bezne zaklepou, jednou zapomenou a hned budou mit doma vojnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
16.1.21 20:47

Kdyz jsou v dome deti, neni nic snazsiho, nez pouzit klice a zamknout. Nedelala bych z toho zbytecne vedu. Jemu to asi prijemne taky nebylo, ale je to soucast dospeleho zivota. Mozna natuknout, at priste na dvere klepne a treba se chyti sam a promluvite si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1865
16.1.21 20:51

To se máte! Našim dětem by se tohle stát nemohlo :?. My,,to,,moc neděláme. Buď v klidu, kluk se vzpamatuje. Kdyby viděl vraždu bylo by to horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10123
16.1.21 20:51

Tohle bych pochopila u rodičů, kteří mají doma spící batole, pak už ne. Já v tomhle věku načapala mámu s přítelem a na zvracení mi bylo ještě v patnácti, když jsem si na to vzpomněla. Ani dneska z toho nemám zrovna dobrý pocit. Ne, že to dělali, ale že v kuchyni i přesto že věděli, že tam můžu kdykoliv přijít. Bylo to večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5112
16.1.21 20:53
@Anonymní píše:
My nemáme právě ani jedny dvere uzamykatelne.. A navíc teď byl přítel víc jak týden mimo domov..dnes se vratil ops: my to nikdy jindy přes den nedělali :? Víme že syn se dokáže na dlouhou dobu zabavit aniž by vyžadoval naši asistenci :? No počkám do zítra ale je mi trapne jak nikdy :roll:

Nejvyšší čas je uzamykatelnými udělat. Minimálně ty od ložnice zcela určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1865
16.1.21 21:01
@Pavlik Morozov píše:

Moje děti si muzou chodit kde chtej. Jeste aby nekde doma klepaly :roll: proto doma vubec nepícháme… máme se alespoň na co vymluvit, co kdyby začaly respektovat manželskou zónu a my museli začít pravidelně souložit. Čekáme až to odroste, že pak začneme píchat okolo tý 60-70 tky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
16.1.21 21:04
@Anonymní píše:
Ahojk :oops: dnes jsme měli takový rodinný den, dopoledne u TV, odpoledne si syn (8)zalezl k sobě k počítači, sluchátka a hrál.. Tak jsme si zalezli s přítelem do ložnice a chtěli využít chvilku pro sebe.. Byli jsme fakt potichu, ale ložnice je hned vedle děcáku, tak je možné že něco slyšel, ale myslím si že fakt nemohl :think:..no v tom nejlepším k nám proste vtrhnul a všechno viděl :roll: zrovna při poloze kdy já byla nahoře, takže to v té sekundě nešlo ani zakrýt..nic, naštvaně odešel k sobě a od té doby s náma nechce komunikovat :? Je mi fakt studno, a hlavně vůbec nevím jak se dostat do synovi bubliny a nějak mu tuhle situaci vysvětlit… Nemáte někdo podobně blbou zkušenost? :?

No, tak stát se to prostě může vina to není ničí, jen bych teda dítěti vysvětlila, aby příště zaklepalo a do ložnice pořídila zámek, já taky jednou rodiče načapala a byla z toho v šoku každopádně po pár dnech mě to přešlo a teď po několika letech si na to už ani nevzpomenu :) Nechte ho teď než chvíly vychladne, kupte mu něco dobrého a u toho si s ním promluvte, že je to normální :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat