Načapala jsem přítele s milenkou v našem bytě

Anonymní
8.5.21 00:14

Načapala jsem přítele s milenkou v našem bytě

Ahoj holky, je mi hrozně, potřebuji se vypsat. Dneska odpoledne jsem přišla domů o tři hodiny dříve. Přítel byl dneska doma, myslela jsem si, že ho překvapím, ale překvapená jsem byla já. Odemčela jsem dveře bytu a slyšela jsem divné zvuky, pak jsem šla směrem k naší ložnici a viděla jsem tam přítele s nějakou ženskou jak si to tam rozdávají. Měli otevřené dveře, takže mě přítel uviděl. Dlouhovlasá blondýna se jen culila jak blbá. A pak mi to došlo, věděla jsem, že ji odněkud znám. Byla to přítelova kolegyně, kterou jsem minule potkala, když si doma zapomněl oběd a já mu ho nesla. Ona se začala soukat do rudého prádla (tanga byly úplně roztržené) a do černých šatiček s hlubokým výstřihem. Přítel přes sebe hodil župan. Když odcházela tak mu řekla, Bylo to moc hezký. " Myslela jsem si, že ji uškrtím. Přítele jsem přinutila mi vše říct. Takže jsem se dozvěděla, že spolu mají poměr už dlouho i v jeho kanceláři a u nás to taky nebylo poprvé. Vůbec se s ním nebavím a zamčela jsem se v obýváku. Řekla jsem mu, že s ním končím. A on začal prosit, že ne, že už to neudělá atd. Ale já už mu nevěřím. Byla jste některá v podobné situaci? Je mi fakt hrozně. Jsme spolu pět let a vždy nám to spolu klapalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2085
8.5.21 00:22

Jestli ještě uvažuješ, že s ním zůstaneš, jsi hloupá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15017
8.5.21 00:23

8o Ne, nezažila jsme to a kdyby ano, zabila bych je oba…jí bych zmalovala xicht a vypakovala jí tak rychle, že by jí ani šatičky s výstřihem nepomohly…jinak byt je čí? Máš kam jít? S ním bych už neztrácela čas, je to kokos… :pocitac: Vodit si milenku domů… 8o Amatér… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:24
@alena1995 píše:
Jestli ještě uvažuješ, že s ním zůstaneš, jsi hloupá.

Neuvažuji, jsem rozhodnutá. Dneska bych se nemohla v klidu ani sbalit, furt by do mě hučel. Zítra jde do práce, tak se sbalím a odejdu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:28
@Sonarka píše:
8o Ne, nezažila jsme to a kdyby ano, zabila bych je oba…jí bych zmalovala xicht a vypakovala jí tak rychle, že by jí ani šatičky s výstřihem nepomohly…jinak byt je čí? Máš kam jít? S ním bych už neztrácela čas, je to kokos… :pocitac: Vodit si milenku domů… 8o Amatér… 8)

Byt je jeho. Zítra si v klidu vše sbalím a půjdu dočasně bydlet ke kámošce. Když jsem jí volala a vše řekla, tak mi to nabídla. Bydlí sama, takže jí to nevadí, ale bude to fakt jen dočasně než si něco najdu. A budu jí samozřejmě příspívat.

• Citovat
  • Nahlásit
10309
8.5.21 00:29

Kdyby jsi s ním zůstala, tak tě bude mít na vaření, úklid, ona je na šukendo. A neklapalo vám to. To by s ní nebyl delší dobu a nevodil ji drze k vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6714
8.5.21 00:30

Nebyla jsem v takové situaci a já bych okamžitě odešla ( já mám ale svůj byt nebo bych šla klidně k mamce či do hotelu pokud by nebyl covid) s zabalila se ve chvíli kdy tam nebude. Finanční situaci bych řešila přes kamarádku právničku pokud by bylo potreba a osobně už bych s ním v životě nepromluvila. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:31
@Anonymní píše:
Byt je jeho. Zítra si v klidu vše sbalím a půjdu dočasně bydlet ke kámošce. Když jsem jí volala a vše řekla, tak mi to nabídla. Bydlí sama, takže jí to nevadí, ale bude to fakt jen dočasně než si něco najdu. A budu jí samozřejmě příspívat.

A neodešla jsem hned, protože jen co vylezu už mě přemlouvá, škemrá a prosí ať si to rozmyslím :roll: ale tady není co rozmyšlet. Takže zítra už mě doma nenajde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:32
@LaPaloma píše:
Kdyby jsi s ním zůstala, tak tě bude mít na vaření, úklid, ona je na šukendo. A neklapalo vám to. To by s ní nebyl delší dobu a nevodil ji drze k vám.

Pravda, já vím. Máš pravdu, ale z mého pohledu bylo vše OK, než jsem se to teda dozvěděla.

• Citovat
  • Nahlásit
646
8.5.21 00:36
@Anonymní píše:
A neodešla jsem hned, protože jen co vylezu už mě přemlouvá, škemrá a prosí ať si to rozmyslím :roll: ale tady není co rozmyšlet. Takže zítra už mě doma nenajde.

Nenech se přemlouvat… Ten tvůj popis cos napsala ty detaily.Jsi dobrá že si to pamatuješ :think: já bych měla asi celou dobu černo před očima :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10309
8.5.21 00:37

Ale takhle je to taky dobře. Víš to včas a ne až v době, kdy bys na něm byla více závislá, třeba těhotná.
To zjištění je sice hnusně, ale přesto má svou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:40
@KKikina píše:
Nenech se přemlouvat… Ten tvůj popis cos napsala ty detaily.Jsi dobrá že si to pamatuješ :think: já bych měla asi celou dobu černo před očima :think:

Já vím, už s ní být nechci.Jsem člověk, kterého nic moc nerozhodí, ale teď jsem byla rozhozené fakt fest, ale vše si pamatuji, bohužel :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:41
@LaPaloma píše:
Ale takhle je to taky dobře. Víš to včas a ne až v době, kdy bys na něm byla více závislá, třeba těhotná.
To zjištění je sice hnusně, ale přesto má svou cenu.

Noo to je pravda, být těhotná tak mě asi picne.

• Citovat
  • Nahlásit
15017
8.5.21 00:43
@Anonymní píše:

No je to de.bil :nevim: Ale je dobře, že máš kam jít…bude to ok, hlavně s ním nezůstávej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:45
@Sonarka píše:
No je to de.bil :nevim: Ale je dobře, že máš kam jít…bude to ok, hlavně s ním nezůstávej.

Ja vím, je to pravda. Teď už šel naštěstí spát. Pořád na mě klepal a škemral :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat