Nachlazení jako příznak možného těhotenství?

Anonymní
7.9.19 10:26

Nachlazení jako příznak možného těhotenství?

Ahojky holky,

Je tady někdo kdo měl na začátku těhotenství nachlazení?
S manželem se snažíme o mimi, bohužel se nám zatím nedaří. Dočetla jsem se, že viroza či nachlazení může být, kvůli uhnizďování vajíčka, aby ho tělo nevypudilo. Já jsem nyní asi 7 po ovulaci (nevím to přesně, ale dle bolesti prsou by to tak mohlo být), před dvěma dny jsem začala mít rýmu (jen čirou) a bolení hlavy. Podotýkám, že jsem neprochladla. MS mám dostat až za týden tak musím počkat. Ale ráda bych věděla jestli je tu někdo, kdo měl podobný příznak a pak zjistil, že je těhotný. Děkuji a přeji hezký víkend

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2095
7.9.19 10:29

Já myslím, že hledáš příznaky, kde nejsou. I kdyby ti tu někdo napsal, že to tak měl nemusí to být u tebe stejný případ. Prostě to nech a přestaň na to myslet, jinak mi to zní jako hloupost, bez urážky, že nachlazení má něčemu předejít. Spíš bych to prisuzovala aktuální změně teplot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
845
7.9.19 10:33

Měla jsem to tak, ale těžko říct, jestli to bylo nachlazení z důvodu poklesu imunity, aby se mohlo vajíčko uhnízdit, nebo jen obyčejné prochladnutí, ale asi týden před ms jsem ze dne na den úplně přišla o hlas, fakt jsem nemohla vůbec mluvit a to se mi běžně nestává. Za dva dny to bylo ok, přidalo se lehké špinění a o dalších pár dní později jasné dvě čárky na testu. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.19 10:40

Mně těhotenství začínalo nachlazením, ale ne v době uhnízdění, ale před očekávanou menstruací. Tenkrát jsem si říkala, no super, místo mimina budu nachlazená. :roll: Pro jistotu jsem si kvůli lékům udělala test a byly tam // už před termínem. No a podruhé totéž, ale to už jsem svoje nachlazení vítala. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
1389
7.9.19 10:54

No tak ještě že sis nezlomila nohu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10329
8.9.19 14:48

Já jsem to tak měla, první příznak byl rýma a nachlazení a obrovský opar,
a před porodem jsem taky byla nachcípaná, rýma, kašel a vteřinou porodu to přešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 10:45

Hele to asi ne :-) já jsem teda byla taky nastydlá, když jsem to zjistila, ale to je určitě jen náhoda.. raději testuj a nehledej přiznaky, jsem v 9tt a žádné sama nemám, zvracím opravdu jen výjimečně, trochu mi teď poslední dny vadí různé pachy, ale do minulýho týdne bych ani nepoznala, že jsem v tom :-)) už máš po vynechání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama