Nachlazení jako známka těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 30.12.09 21:26
Nachlazení jako známka těhotenství

Ahoj, chtěla bych se, prosím, zeptat, jestli je možno, aby se cca týden po oplodnění dostavila bolest v krku a mohlo by jít o známku těhotenství. Asi Vám můj dotaz bude připadat hloupý, ale ..... Vím, že jsem minulý týden měla ovulaci a proběhlo párkrát snažení, tak si říkám, že třeba…i když asi by to bylo brzy, já vím :-( omlouvám se, pokud otravuji díky V

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 30.12.09 21:46

Hmmm, navštiv lékárnu. Budeš potřebovat dvě věci:
1. něco na bolení v krku (použij hned)
2. těhotenský test (přečti návod a použij, až bude čas)
Hodně štěstí.

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.09 22:11

Ahoj, neslyšela jsem, že by bolest v krku byla jako známka v těhu, možná ještě tak zvýšená teplota, kterou způsobuje hormon v těhu, ale jinak bych tomu váhu týden po OVU nedávala. Hodně štěstí.

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 30.12.09 22:23

vegisko - viš co, mozný je uplne všechno. konkretní žena může mít i v úplném začátku těhotenství nějaký divný pocity, ale brát to jako příznak těhotenství by bylo asi hodně odvážný. Já jsem kupříkladu vypozorovala, že snad ve všech svých těhotestvích na mne v úpném začátku padne šílenej smutek, až patologickej, ten rychle odezní, a pak mám pro změnu zimnici, která trvá tak týden - no a nekdy v tý dobe si udelám pozitivní test - ale pořád to neznamená, že pokazdý kdyz mám spín nebo je mi zima, tka jsem těhotná :-)

všechny jsme nedočkavé, ale budeš muset jeste tak týden počkat a pak si udelat test - bolest v krku, at už má jakýkoli původ bych radeji nepodcenovala a snažila se ji nejak šetrně zaléčit :-)

držím palec a ozvi se jaks dopadla. btw - jak dlouho už těhotenství plánuješ?

har.

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 30.12.09 23:08

ahoj, cca od ledna, ale je to s přestávkami, protože pro opakované záněty užíváme s partnerem autovakcínu. Musíme kvůli tomu používat kondom, ale párkrát jsme zhřešili, a i z toho mám výčitky, aby nám to zabralo. Pravda je, že už jsme skoro na konci léčby a já mám pořád potíže :-( tak nevím, minulý týden jsem pořádně prochladla od noh, takže si myslím, že mě chytnul močák z toho. Už mám skoro klid,ale pořád to není úplně ono, mám strach, že se z těch zánětů nevyhrabu :-( no a dnes se mi přidala bolest v krku a na průduškách, ale snad to zlomím. Jinak menses mám jak hodinky, léčím se na štítnou žlázu a taky jsem měla vysoký prolaktin, ale podle poslední kontroly je vše ok a ovulaci mám taky pravidelně. Zkoušela jsem testy, které vyšly ukázkově a hlavně vždycky mám píchání na střídačku napravo a nalevo v podbříšku a to vím, že je to ono. No moc bych si mimčo přála, ale nějak to nejde :-( partner má trochu horší spg, ale žádná trága. Pochopila jsem, že máš víc dětí, máš nějakou radu z vlastní zkušenosti :-)

Andik333
Neúnavná pisatelka 15535 příspěvků 30.12.09 23:09

Ahoj, holky maji pravdu, priznak to urcite neni. Navic v teto dobe boli v krku kde koho. Ale abych te trochu povzbudila,a tak kdyz jsem otehotnela, tak jsem prvnich 14 dni mela boleni v krku, teplotu tak 37.3. Asi jak telo melo horsi imunitu, tak jsem chytla nejakou virozu. Pritom predtim jsem byla nekolik let vylozene zdrava. Takze myslim ze to je docela casty, ze neco chytnes, kdyz jsi tehotna, ale jako priznak to bohuzel brat nemuzes. Ta zvysena teplota nad 37, ta může být příznak, ale tak to není stopro. Chce to jeste týden vydržet do testu. Budu moc držet palce, at to vyjde :kytka: :kytka: :kytka:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 31.12.09 08:55

ahoj, bolení vkrku bych taky nepřidávala nějakou vážonost, ale fakt je možné vše. Já jsem třeba týden po otěhotnění měla slabší střevní virozu - průjem lehkou teplotu. Nepřikládala jsem tomu váhu protože u mě je to normální. O víkendu jsem se pak s holkama opila a až týden po termínu MS jsem vylovila slaboulinkou čárku. Takže tělo na to může reagovat, ale jestli si prostydla tak to může být i od toho. :wink:

Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 31.12.09 08:59

Ahoj, asi bych to jako vyložený těhu příznak taky neviděla, ale když jsem otěhotněla s malým, tak jsem cca týden po OVU měla strašný bolení v krku a chytila jsem ukázkovou angínu :-) . Možná něco na tý zhoršený imunitě bude, ale když se léčíš… Radši se na to moc neupínej, abys nebyla zklamaná. Kdyžtak budeš příjemně překvapená :wink: . Držím palce :kytka:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 31.12.09 11:08

Nemyslím si…

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 31.12.09 11:08

vegisko - no já asi nejsem ten ideální příklad- těhotná jsem teď popáté, ale dítě mám zatím jedno. a to na první těhotenství jsem čekala mnoho let.

ale třeba to budeme mít stejné alespon s tím prolaktinem - protože zatím se mi zdá, že to máme podobné.vzala jsem několik prášků (braly se myslím jen dvakrát týdně? jestli máme ty samé) pak jsem konečně měla takovou normální ovulaci, o které jsem věděla i sama, kdy přesně probíhá, a pár měsíců nato jsem byla konečně těhotná :-)

tak přeju brzy pozitivní test a potom už samé negativní, až budeš chodit na testy v těhotenství :-)

har.

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 01.01.10 11:42

Ahojky, tak přidávám svoji zkušenost - já byla celou dobu zdravá a sotva jsem otěhotněla a ještě o tom nevěděla, tak jsem z ničeho nic dostala šílenou rýmu na týden, bolest hlavy, pak jsem se z toho dostala - zjistila, že jsem těhotná a do toho mě začalo bolet v krku ( 5.tt ), no prostě moje imunita začátkem těhotenství naprosto zkolabovala, nachlazení se mě držělo až do 8.týdne těhotenství, léčila jsem to medem, citronem, česnekem, cibulí - fuj, fuj, fuj, ale zabralo to, takže nebylo zapotřetí žádných antibiotik…a od té doby jsem zase v pohodě…

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 01.01.10 21:56

Ja jenom hlasim, ze priznak to byt muze :wink: Ja jsem poobakrat mela v pocatku tehotenstvi nabeh na anginu. Muj gyndr to vysvetloval jak velky pokles imunity, ktery je potreba k tomu, aby telo oplodnenou bunku nevzalo jako cizorodou, nevypudilo ji a naopak ji zahnizdilo a prijalo za svou. Takze asi tak. Kazdopadne je to otrava - i to boleni v krku i to cekani. Tak at prvni rychle zazehnas a druhe povede jen k radosti!

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 02.01.10 13:05

Nevím, zda je to opravdu příznak, ale já měla pokaždé velkou rýmu a škrábání v krku ( takové horší nachlazení). Kamarádka otěhotněla a také měla hroznou chřipku hned na začáku..Možná opravdu pokles imunity. Hlavně já pokaždé otěhotněla na podzim takže..

Digi
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 03.01.10 16:56

Já jsem měla den po ovu páléní při močení jen tak lehce a byla jsem těhu, trvalo to tři týdny než to přešlo a pak jsem zjistila v 6tt že jsem těhu, ale stejně nedopadlo dobře :cry: .

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 03.01.10 17:50

Ahoj Digi, tak bolení v krku mě v podstatě přešlo, ale mám přesně jak píšeš pálení, takové trnutí v pochvě a asi i při močení a nevím jestli spíš zase nemám infekci :-( ale na ty se léčím autovakcínou. Prostě nevím. Dnes jsem 9DPO a říkám si že bych už něco cítila, co? Akorát ráno jsem zpocená a včera mi byla přes den pořád zima, no a pak mám už druhý den zvýšenou tělesnou teplotu na 37 C. Jenže v pátek bych to měla dostat, tak si říkám, že to vlastně by mohlo všechno být k tomu. A ještě mám výtok :-( říkám si, že kdyby to vyšlo, tak bych asi spíš cítila ten podbříšek, jak všechny píšete :-( jinak tulení bylo dva dny před OVU a druhý den po OVU a to si taky nejsem jistá jestli je ok :-(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >