Nachlazení na začátku těhu !!!

Anonymni
3.3.08 19:53

Nachlazení na začátku těhu !!!

Ahoj, snad mě holky uklidníte. S manžem se snažíme o druhé mimi. Už 31. den čekám na MS a nic, tak jsem si udělala těhu test a vyšla mi slabá čárka. Jsem hrozně šťastná, protože jsme měli už s prvním početím hrozné problémy, jenže jsem zrovna nachlazená a bohužel jsem si přede 2 dny vzala 1 tbl. Coldrexu. Dnes jsem si přečetla, že to nesmí těhulky. Myslíte, že by to mohlo poškodit to malinké? A co to nachlazení? Bojím se potratu, když už se nám ten drobeček (snad!) povedl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.3.08 20:01

Ahojky,predem blahopreji k tehu-myslim,ze i takto slaba carka znamena tehu.Ja mela pred par tydny to same,nejdrive slabou carku a pak hned dalnice.Hlavne,aby carka silila.Jinak nachlazeni nevadi-ryma,kasel.Oni na vsech letacich pisi,ze to tehuůky nesmi,ale zrovna dneska mi muj Dr rikal,ze na toto nachlazeni leky nevadi,ze se farmac.firmy jen jisti…Vadi chripka s horeckou a angina s antibiotikama.Tak se neboj,hlavne at nelehnes uplne,jinak to miminku nevadi.Ja brala homeo,kdyz me zacalo rezat v krku a za dva dny jsem mela pokoj.Nejvic mi pomaha Oscilo homeopatika.Ber nejaky baby plan a jez hodne zeleniny a uvidis,ze nachlazeni brzy zmizi a budes mit zdrave miminko.hodne stesti Hana

• Nahlásit
  • Citovat
1782
3.3.08 20:32

Ahoj,
nebo nic se nemůže stát po pár tabletkách. buď si místo toho kup nějaké to homeopatikum nebo na cucání silnější Septisan - můžou to i těhulky. ze začátku není plod živen s krve matky. Takže gratuluju a těhu si užívej.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
3.3.08 21:11

Ahoj, gratuluju ke //

otěhotněla jsem nečekaně při angíně (jaký zázrak, že mi ATB napsali na pohotovosti, kde byla nějaká dr. důchodkyně, která mi napsala obyč. penicilin, kterej se v těhu může, a většinou ho dnešní doktoři moc nepředepisujou) a další angínu jsem měla ve 4.-6.tt a vše naprosto OK, takže neboj a rychle se uzdrav!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.08 16:01

Do 12 tydne tehotenstvi je vsechno nebo nic - to ostatne Koucky pise i na www.porodnice.cz v jeho tehotenske poradne. Takze se nestresuj jednou tabletou Coldrexu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama