Nachlazení nebo zuby?

27
22.12.19 22:41

Nachlazeni nebo zuby?

Ahoj holky, mam syna 2 roky, rostou nam posledni zuby, respek. ted jsou to aktualne 2 stolicky dole, nahore jeste nejsou videt, ale mel to tak vzdy (nejdriv se objevi dole, vyrostou a pak zacnou prudit ty horni). Sem tam se v noci vzbudi, trochu pofnukava, s tim se pocita.
Ale uz 2 noci se mi nejak nezda, divne funi, hlidam ho jestli nema teploty protoze se nam pri vysokych teplotach vraci febrilni křeče. :( ale zatim nastesti bez teplot :) kazdopadne zni to hrozne, taky v noci pokuckava a chrape jako by mel ucpany nos nebo jako kdyby byl zahleneny a ta vodorovna poloha (i kdyz ma podlozenou hlavu aby byl trochu zesikma) mu asi nedela dobre :( vzdy si v noci rikam ze rano urcite bude kuckat, smrkat a ja nevim co jeste ale rano nic…vubec nic. Jak je proste na svislo, sedi, beha apod. tak mu vubec nic neni, jedinne co pozoruji jsou slzave oci, nevim proc ale slzi mu ocicka, nejdriv jsem myslela ze to ma z venku, ale dneska jsme schvalne sedeli doma, aby se mu to nezhorilo a stejne mu doma lzely oci :(
Tak co damy, nevite co by to mohlo byt? Shrnu to: pres den nic, jen slzi oci, v noci divne chrci, funi, chrape a zni to jako kdyby bbyl zahleneny. Bez teplot :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4109
22.12.19 22:46

Tak treba je jen trochu zahleneny a zadna nemic z toho nebude :nevim: nase mala to mela nedavno podobne. Pres den vubec nic, jen obcas zelenej holub v nose, zadna ryma, ale v noci to v ni chrcelo, ze jsem si taky rikala, ze se to urcite rozjede a ono nic, za par dni to preslo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat