Nachlazení/alergicka rýma první dny po otěhotnění???

Anonymní
10.4.21 18:00

Nachlazení/alergicka rýma první dny po otěhotnění???

Holky, asi je to fakt nesmysl, ale:

poslední 2 dny mám docela rýmu, porad kycham, není to typické nachlazení kdy vám tece i z očí, ale mám proste ucpaný nos a často smrkam. Sois bych to nazvala typem alergické rýmy.

Ale - je začátek dubna, alergii mám (ne moc) ale až červenec.

Nemocná jsem nebyla třeba 5 let (vůbec nijak, ani nachlazení). Navíc jsem neměla kde nastydnout.

Muže to byt přiznak těhotenství? Prý klesne imunita :nevim:

MS mám dostat za 5 dnů tak testovat ještě nebudu.

Do toho mám zvětšená prsa ale zdaleka tolik neboli, jako když má přijít MS. To fakt v noci nespim bolestí a teď jsou sice větší a plnejsi, ale boli je malinko.

Dekuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
10.4.21 18:03

Myslim, že máš prostě rýmu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
10.4.21 18:03

Tak teď by mě teda napadla korona, ne těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
10.4.21 18:04

Právě jsi se zařadila do klubu nejstupidnejsich příznaku těhotenství na emiminu. Gratujuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
10.4.21 18:05
@JancaS84 píše:
Právě jsi se zařadila do klubu nejstupidnejsich příznaku těhotenství na emiminu. Gratujuji

No nevím, v poslední době je jedna lepší jak druhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
10.4.21 18:17

Prvních pár dní asi určitě nebudeš mít příznaky těhotenství natož rýmu? Ty si děláš asi prde* co :pankac: :dance: :dance:
Jinak nevím jak bys mohla přijít na takový zvláštní otázky? :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 18:19

@KKikina tak než tady dostat takovou čočku, jak jsem stupidní, tak jsem si prvně našla různé články a o nachlazení píšou, kvůli poklesu imunity. Také jsem našla starou diskuzi zde na emiminu, kde každá druhá píše ze vlastně rýmu nebo chřipku měla. Tak pardon za nejstupidnejsi dotaz v historii, ačkoliv v článku i zde se psalo, ze to muže být ještě před vynechanim ms.

Dekuji moc za urážky a mějte fajn den.

• Citovat
  • Nahlásit
8181
10.4.21 18:22
@Anonymní píše:
@KKikina tak než tady dostat takovou čočku, jak jsem stupidní, tak jsem si prvně našla různé články a o nachlazení píšou, kvůli poklesu imunity. Také jsem našla starou diskuzi zde na emiminu, kde každá druhá píše ze vlastně rýmu nebo chřipku měla. Tak pardon za nejstupidnejsi dotaz v historii, ačkoliv v článku i zde se psalo, ze to muže být ještě před vynechanim ms.Dekuji moc za urážky a mějte fajn den.

Jsem těhotná po třetí a nikdy jsem rýmu neměla jako příznak a to ji mám často i alergickou. Nejlepší příznak je vynechana menstruace a následně pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 18:24

@JancaS84 Jj sorry.

• Citovat
  • Nahlásit
614
10.4.21 18:36

Ze to neni alergie bych nesazela, ony se mohou behem let menit a zrovna letos hodne lidi psikala a slzela uz v unoru. Jinak chapu tvoji „logiku“ s imunitou a otokem sliznic, ale pet dni pred ms by tvoje telo sotva vedelo samo, zes otehotnela, natoz abys z toho uz stihla mit rozjetou rymu ci otekle nosni sliznice. A taky z nejakych nahodnych diskuzi nedelat extra zavery. Ze ti nekde nekdo napise, ze se zjistenim těhotenství mel rymu neznamena, ze to melo s těhotenstvím jakoukoliv spojitost. Preju ti, abys tehotna byla, ale z te rymy bych nedelala zavery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
10.4.21 19:00
@Anonymní píše:
Holky, asi je to fakt nesmysl, ale:

poslední 2 dny mám docela rýmu, porad kycham, není to typické nachlazení kdy vám tece i z očí, ale mám proste ucpaný nos a často smrkam. Sois bych to nazvala typem alergické rýmy.

Ale - je začátek dubna, alergii mám (ne moc) ale až červenec.

Nemocná jsem nebyla třeba 5 let (vůbec nijak, ani nachlazení). Navíc jsem neměla kde nastydnout.

Muže to byt přiznak těhotenství? Prý klesne imunita :nevim:

MS mám dostat za 5 dnů tak testovat ještě nebudu.

Do toho mám zvětšená prsa ale zdaleka tolik neboli, jako když má přijít MS. To fakt v noci nespim bolestí a teď jsou sice větší a plnejsi, ale boli je malinko.

Dekuji moc

nejpravděpodobněji v dnešní době máš covid, hledej spíš testy na covida, než na těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
10.4.21 19:05
@Anonymní píše:
@KKikina tak než tady dostat takovou čočku, jak jsem stupidní, tak jsem si prvně našla různé články a o nachlazení píšou, kvůli poklesu imunity. Také jsem našla starou diskuzi zde na emiminu, kde každá druhá píše ze vlastně rýmu nebo chřipku měla. Tak pardon za nejstupidnejsi dotaz v historii, ačkoliv v článku i zde se psalo, ze to muže být ještě před vynechanim ms.Dekuji moc za urážky a mějte fajn den.

Já psala zvláštní dotaz. O stupidite jsem nenapsala ani ň.
Krásný den i pro tebe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 19:51

U mě vždycky všechna těhotenství začala jako obrovská únava a viróza, silné nachlazení. Bez ohledu na roční období, na jaře, v létě, vždy stejné. Anebo jsem shodou okolností měla třikrát virózu a náhodou to bylo v začátku těhotenství. Sama nevím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat