Nachytala nás jeho mamka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 00:29
Nachytala nás jeho mamka

Ahoj holky.. Včera jsem přespala u svého přítele. Jeho mamka věděla že jsme v pokoji a bez zaklepání vešla do pokoje. Viděla nás, jak to děláme.. Dneska se na mně ani nekoukla. Nezdá se mi že by ji bylo trapně ale spíš jako by byla nervózní z toho že jsem spala s jejím synem.. Fakt nechápu. Mám si s ní o tom promluvit? :nevim: :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 00:31

Nervózní a naštvaná*

juliettee
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 04.05.19 00:54

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no booože, to se stane :lol: tak asi je jí trapně, tak počkejte až to trochu vstřebá :) nevidím důvod proč by měla být nervózní, že její syn má s někým sex, snad nečekala že bude panic do smrti :mrgreen:

Halamka
Závislačka 4019 příspěvků 04.05.19 05:20

To je pohled z druhé strany na diskuzi https://www.emimino.cz/…syna-351924/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 45902 příspěvků 04.05.19 06:17

To je zase ten skoro 40r. u matky?

lucynka25
Echt Kelišová 9536 příspěvků 04.05.19 06:31

@Halamka joo taky me to hned napadlo, jestli jsou to ony, tak si aspon muzou precist jak se ktera citi :lol:

cecetka
Echt Kelišová 8230 příspěvků 04.05.19 07:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. Včera jsem přespala u svého přítele. Jeho mamka věděla že jsme v pokoji a bez zaklepání vešla do pokoje. Viděla nás, jak to děláme.. Dneska se na mně ani nekoukla. Nezdá se mi že by ji bylo trapně ale spíš jako by byla nervózní z toho že jsem spala s jejím synem.. Fakt nechápu. Mám si s ní o tom promluvit? :nevim: :?

Ne. Probrat to s ni musi jeji syn. Ty jsi pro ni cizi. Dokud nejste skutecni zivotni partneri, pak bych te jako matka brala jen jako holku, ktera jeho zivotem prochazi. Mozna to zni drsne, ale je to tak. Ted spolu sexujete, za mesic uz se spolu ani nemusite bavit.

a12
Hvězda diskuse 36336 příspěvků 04.05.19 07:55
@lucynka25 píše:
@Halamka joo taky me to hned napadlo, jestli jsou to ony, tak si aspon muzou precist jak se ktera citi :lol:
:lol: tahle u nich prespala, u ty druhy diskusi holka hned odesla :mrgreen:
arinecka
Kelišová 6182 příspěvků 04.05.19 08:03

A co bys jí jako chtěla říkat :mrgreen: Vůbec bych to nerozebírala, ono to vyšumí, příště se zamkněte a je klid :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 04.05.19 08:05

Přejít, nic neřešit.

truelly
Závislačka 3227 příspěvků 04.05.19 08:31

Kolik vám je let? Proč jste se nezamkli? Proč to musíte dělat zrovna doma, kde vás může kdokoli kdykoli načapat? :zed:

a12
Hvězda diskuse 36336 příspěvků 04.05.19 08:39
@truelly píše:
Kolik vám je let? Proč jste se nezamkli? Proč to musíte dělat zrovna doma, kde vás může kdokoli kdykoli načapat? :zed:

No, kdyz uz tam prespala tak si to mohli nechat na noc, az budou vsichni spat a nikdo jim tam nepoleze :lol:

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 04.05.19 09:09

No když vyšukáváte rodičům pod střechou, tak se to může stát :mrgreen:

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Echt Kelišová 7892 příspěvků 04.05.19 09:14
@7.straka píše:
No když vyšukáváte rodičům pod střechou, tak se to může stát :mrgreen:

Pod střechou… No kdo by čekal že matka poleze zrovna ten den na půdu :mrgreen:

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 04.05.19 09:38
@Prof. Farnsworth píše:
Pod střechou… No kdo by čekal že matka poleze zrovna ten den na půdu :mrgreen:
:mrgreen:

Jela ale zase když to byla jen matka, tak furt dobrý.

Já si kluky domů vodit nesměla. Maximálně, když rodiče odjeli. Takže jsme několikrát byli vyrušeni při akci v lese nebo na louce za městem. Dneska, kdy už to děláme akorát v ložnici nebo obýváku, mi to přijde úsměvné a aspoň je na co vzpomínat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama