Nachytala nás maminka přítelkyně

Pasic1989
8.5.17 23:52

Nachytala nás maminka přítelkyně

Ahoj, dnes nás omylem přistihla maminka mé přítelkyně při sexu. Stalo se to i vám někdy? Co jste udělali? :oops:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

658
8.5.17 23:53

Naštěstí nestalo :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
8.5.17 23:57

Mě jednou nachytal brácha. Nikdy jsme o tom nemluvili a neuváděli se tak vzájemně do rozpaků ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pasic1989
8.5.17 23:57

@Michelle_M to nás taky už

• Citovat
  • Upravit
6177
9.5.17 00:14

Jo. s byvalym. No bylo mi hrozne, ale nemluvili jsme o tom nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.17 01:32

Ano, moje tchýně ( maminka od manžela) nám vlezla do pokoje když jsme se milovalia. Bez zaklepání vešla a říká ( jméno manžela psát nebudu, raději použijí náhradní třeba Miloš) Miloš, Milošku spíš? ( teď došla úplně k nám naklonila se k příteli a říká, donesla jsem Vám peřinu navíc ať Vám není zima. ( a odešla jako by se nic nestalo ) :oops: Raději anonym… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22064
9.5.17 06:57

Nestalo. Dokud jsem bydlela doma, nikoho jsem si tam nevodila. A kdyby nebyl na dveřích zámek s klíčem, nic bych tam ani dělat nechtěla. Soukromí je soukromí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14606
9.5.17 07:02
@Anonymní píše:
Ano, moje tchýně ( maminka od manžela) nám vlezla do pokoje když jsme se milovalia. Bez zaklepání vešla a říká ( jméno manžela psát nebudu, raději použijí náhradní třeba Miloš) Miloš, Milošku spíš? ( teď došla úplně k nám naklonila se k příteli a říká, donesla jsem Vám peřinu navíc ať Vám není zima. ( a odešla jako by se nic nestalo ) :oops: Raději anonym… :lol:

EEhhhh, to si jako nevsimla, co delate, nebo se delala, ze nic nevidi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 07:43

To se mi stalo, kdyz mi bylo 17. Jelikoz pritel byl dlouhodoby, tak to mamka nijak neresila, jen mi rekla at si to nechame kdyz nikdo neni doma. Ja se zastydela.
Kdyby se mi to stalo pozdeji uz v dospelejsim zivote, tak bych cekala ze zaklepe a neleze do pokoje, tak bych klidne pokracovala a tim ji vypudila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 08:25

Nám se to nestalo, mamka raději zaklepala, když něco potřebovala. Kdyby nás přistihla, asi bych se zastyděla.. Ale neřešila bych to, milování je přirozené.. přece to musí vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8789
9.5.17 08:27

Mně se to stalo s bývalou tchýni. Vlítla do dveří bez klepání a zase rychle odešla. :mrgreen: Pak nám jenom řekla, že se máme zamykat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19380
9.5.17 09:41

Stalo, jednou nám moje máma vlezla do pokoje a zase hned vycouvala. Nikdy jsme o tom pak nemluvily. S přítelem jsem tenkrát byla už 2 roky, ted je z něj manžel :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.17 10:35

Moje tchyně zásadně neklepala, když vstupovala do našeho domu. A tak jsme ji uštědřili výchovnou lekci. Když jsme ji zahlédli oknem, že k nám míří (bydlí vedle), předstírali jsme sex a ona nás „načapala“. Pomohlo to, už klepe.

• Nahlásit
  • Citovat
1489
9.5.17 10:40
@Anonymní píše:
Moje tchyně zásadně neklepala, když vstupovala do našeho domu. A tak jsme ji uštědřili výchovnou lekci. Když jsme ji zahlédli oknem, že k nám míří (bydlí vedle), předstírali jsme sex a ona nás „načapala“. Pomohlo to, už klepe.
:lol: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pasic1989
9.5.17 12:00

@Danikoof na to bych neměl :D

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu