Náctiletý syn a koupele v lázních

Anonymní
30.6.20 09:04

Náctiletý syn a koupele v lázních

Ahoj, holky potřebovala bych poradit.

Mám dva syny (4 a 13). Jsme nyní v lázních, řeším strašný problém.

Starší syn je strašně nervózní, že má jít nahý do vany, jelikož je tam slečna na praxi ( cca 20 let). Celou dobu je ve vaně nervózní a absolutně se neuvolní. Pořád si zakrývá svýho „pindíka“, aby náhodou nebylo nic vidět.

Děti ví jak vypadá žena i muž. Pěstujeme doma normální nahotu ( neschovavame se ani neděláme vědu, když se vidíme nazí).

Snažila jsem.mu vysvětlit, že vidí hodně kluků nahulatych, že to absolutně neřeší. Sama jsem mu řekla, že i já i taťka chodíme taky nazí do vany v lázních.

Poradíme mi holky co s tím,…nechci vidět jak je ve velkém stresu. Mám to jít nějak řešit? Chtěla bych mu pomoci, ale nevím jak. :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4272
30.6.20 09:08

Nedivím se mu v jeho věku bych se taky styděla s nic by me nepřesvědčilo. Plavky si tam nemůže vzít že, asi se ptám blbě ale v lázních sem nikdy nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43978
30.6.20 09:09

A co řešíš? Tak prostě dojde k té vaně s ručníkem kolem pasu, vleze do vany a intimní partie zakryje rukama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
812
30.6.20 09:11

Nemuze si vzit treba plavky? (V laznich jsem nebyla, tak netusim, jak to chodi)
Ve 13 normalni. Slecna se mu asi i libi.
V tomhle veku bych ho nenutila a mela pochopeni. Divim se, ze ho nema manzel. Urcite vi, co s mladym, hormonama nabusenym (i oblecenym) teenagerem, muze udelat mlada holka, natoz nekde nahy ve vane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2693
30.6.20 09:12

Je mu 13 a stydí se, to je v tomhle věku přirozený. Musí se s tim popasovat sám. Jak to chceš jít jako řešit? Zalepit slečně oči a nejlip do budoucna všem slečnám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
30.6.20 09:20

A jste v těch lázních na dovolené a nebo z nějakého zdravotního důvodu? Popravdě, ja bych ho tam nenutila, asi se chudák bojí, aby nedošlo k trapné situaci. Je mi 13, proboha. Hormony se mu plaší ostošest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5261
30.6.20 09:28

Pokud do té lázně nemusí ze zdravotních důvodů, tak bych nechala na něm, zda tam chce jít nebo ne. V jeho věku naprosto pochopitelné chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4919
30.6.20 09:44

Já byla v lázních s holkou teda malou, ale větší holky, co se už styděly, měly některé plavky a nebo kus prostěradla. Tak ať si řekne, že bude mít plavky nebo nějakou tu bederní roušku z menšího ručníku třeba :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
30.6.20 09:48

No tak přestaň říkat mu nahulatý, jen taky vyjadřuješ že se to ostycháš nazvat správným jménem. Manžel říkal že se taky v lázních styděl v pubertě protože kluci prostě mají z teplé vody atd erekci… Tak se to dá pochopit. Ty mu to asi nějak nevysvětlíš. Maximálně se můžeš zeptat jestli si může vzít plavky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
30.6.20 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj, holky potřebovala bych poradit.

Mám dva syny (4 a 13). Jsme nyní v lázních, řeším strašný problém.

Starší syn je strašně nervózní, že má jít nahý do vany, jelikož je tam slečna na praxi ( cca 20 let). Celou dobu je ve vaně nervózní a absolutně se neuvolní. Pořád si zakrývá svýho „pindíka“, aby náhodou nebylo nic vidět.

Děti ví jak vypadá žena i muž. Pěstujeme doma normální nahotu ( neschovavame se ani neděláme vědu, když se vidíme nazí).

Snažila jsem.mu vysvětlit, že vidí hodně kluků nahulatych, že to absolutně neřeší. Sama jsem mu řekla, že i já i taťka chodíme taky nazí do vany v lázních.

Poradíme mi holky co s tím,…nechci vidět jak je ve velkém stresu. Mám to jít nějak řešit? Chtěla bych mu pomoci, ale nevím jak. :zed: :zed: :zed:

Třeba se mu z ty slečny staví a pochopitelně nechce, aby si toho ona všimla, to tě nenapadlo? Nech ho bejt a řekni mu, ze si muže vzít plavky nebo ručník. V praci jsem měla mladého kolegu a tomu taky houpal vzdy, když prisla nějaká hezká holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
1.7.20 12:05

Nahulatý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je boží :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
1.7.20 12:07
@Janaalena píše: