Nacvaknutí vajíčka na podvozek kočárku

55
12.4.21 12:38

Nacvaknutí vajíčka na podvozek kočárku

Dobrý den, musím objednávat kočárek online a strašně tápu s jednou věcí, ráda bych všechny zkušenější poprosila o radu. Mám vybraný kočárek Junama Madena a chtěla bych k němu koupit vajíčko, ale ne od stejné značky, pravdepodobně cybex. Nacvaknu ho pak i na podvozek kočárku, pokud dokoupím nějaké adaptéry? Nebo musím mít vajíčko od stejné značky, když chci tu funkci nacvaknutí na podvozek?
Mic všem děkuji! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9898
12.4.21 12:42

Mělo by to být napsané v popisu nebo si to vygoogli u toho daného typu kočárku. Obvykle to tak bývá, že se prodávají adaptéry na konkrétní kočárek a konkrétní značku autosedačky. Ale ne vždy.

Každopádně autosedačku pořiďte ROZHODNĚ nějaké kvalitní značky, ne no name od kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3800
12.4.21 12:46

My jsme měli taky vajíčko Cybex a kočárek Gemini. Když jsme vybírali, tak jsme v prodejně se radili, jestli to jde. Pak jsme asi za 300 kč jen dokupovali adaptéry. Zkusila bych si zavolat do toho eshopu, jestli to jde, popř. jaké značky to vajíčko. Popřípadě se podívej na popis u toho kočárku, někdy tam mají napsáno, s kterou značkou se dá nakombinovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
12.4.21 12:49

Vajíčko stejné značky mít nemusíš. Stačí dohledat správné adaptéry pro Junamu na Cybex. Ceny se pohybují kolem 400-600. Já třeba vajíčko na podvozek téměř nedávala, využila jsem tak 2×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
12.4.21 13:08

Mělo by to být v infu u kočárku.. Určitě se dají koupit adaptéry na konkrétní vajíčko a kočárek… Každopádně já třeba vůbec nepouzila tu možnost nacvaknout autosedačku na konstrukci. I když se dcera narodila v létě a nabízelo se to… Moc se mi nelíbilo že to miminko je tam takové skrcene a na záda to nebude opravdu nic moc… Rozhodně je lepší vozit miminko v korbě. My ale nemáme ani auto takže chápu že někdo kdo bydlí ve městě a jezdí autem je pro něj snazší nacvaknout sedačku z auta na podvozek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
12.4.21 13:20

Na Kocarky obvykle lze nasadit jejich znacku vajicek, coz bych mimo britaxu, cybexu a nekterych dalsich, kteri se specializuji na autosedacky (joie, nuna, klippan ad.) nedoporucovala kupovat. A pak se obvykle daji koupit od vyrobce kocarku adaptery na konkretni znacky vajicka. Vetsinou to je pro vajicka cybexy, maxi cosi, britax apod. Treba vajicka klippan a nuna jdou na adaptery pro maxicosi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20997
12.4.21 13:25

Musíš na to kdyžtak dokoupit adaptéry, ale obecně nejsou na všechna vajíčka a kočárky. Musíš zjistit co ti tam bude pasovat, v tom e-shopu by ti měli poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3800
12.4.21 13:36
@Ufinka87 píše:
Mělo by to být v infu u kočárku.. Určitě se dají koupit adaptéry na konkrétní vajíčko a kočárek… Každopádně já třeba vůbec nepouzila tu možnost nacvaknout autosedačku na konstrukci. I když se dcera narodila v létě a nabízelo se to… Moc se mi nelíbilo že to miminko je tam takové skrcene a na záda to nebude opravdu nic moc… Rozhodně je lepší vozit miminko v korbě. My ale nemáme ani auto takže chápu že někdo kdo bydlí ve městě a jezdí autem je pro něj snazší nacvaknout sedačku z auta na podvozek…

tak na normální procházku to není. My to hlavně používali, když jsme frčeli na nákup nebo jeli autem narychlo něco vyřešit. A pak když jsme se s chlapem domluvili, že pro nás nepojede přes celé město, tak jsem přejela pár zastávek MHD a on na nás někde čekal autem. Většinou to bylo v pátek, kdy město odpoledne bylo zasekané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20997
12.4.21 13:39

@Ufinka87 tak to není na nějaké dlouhé ježdění. Já to využila třeba k Dr, ze sem tam nacvakla mimino rovnou z auta, tahat v ruce vajíčko přes celou nemocnici není nic moc :D nebo sem třeba jela někam kousek MHD a pak mě někdo vyzvednul, tak sem ho nechala ve vejci, abych nemusela rvát celou korbu do kufru a vajíčko ještě s sebou extra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10835
12.4.21 13:40

Nekdy se adaptery kupovat nemusi a vajicko pasuje, treba nam na Baby Jogger normalne pasovalo Maxi Cosi.
Zeptej se prodejce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
12.4.21 14:59

Moc všem děkuji!!
U informací u toho kočárku to sice není, ale už jsem psala dotaz do eshopu. Asi bych se bez té možnosti nacvaknutí i obešla, ale přijde mi to praktické z hlediska obchodu, lékaře atd. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10835
12.4.21 16:54
@Mischae píše:
Moc všem děkuji!!
U informací u toho kočárku to sice není, ale už jsem psala dotaz do eshopu. Asi bych se bez té možnosti nacvaknutí i obešla, ale přijde mi to praktické z hlediska obchodu, lékaře atd. ;)

Urcite. Bez toho ani ranu, doktor, obchod, starsi do skoly, spici mimino v pohode s sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat