Nad jizvou po císaři se mi objevila bolavá boulička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Erisia
Nováček 10 příspěvků 04.01.18 08:29
Nad jizvou po císaři se mi objevila bolavá boulička

Dobry den,
pred tremi mesici sem prodelala akutniho cisare, jizva mi pak zahnisala a musela sem jit na opakovane sesiti. Pak uz byli vse v poradku. Az pred par tydny me postupne zacalo bricho tvrdnout a pri doteku bolet a ted v pondeli sem objevila tu boulicku, a boli jak prase. Hlavne malej kdyz me nekdy kopne do bricha.
Chci se zeptat jestli s tim mam jit ke sve gynekolozce (na kterou musim cekat protoze ordinuje jen v urcite dny) a nebo s tim mam jit do nemocnice na gyn. ambulanci.
Dekuji za nazory, hezky den

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.01.18 08:34

@Erisia pokud je to ohraničené a bolestivé, může být absces, klidně bych zašla i do nemocnice.

jezzz
Závislačka 2558 příspěvků 3 inzeráty 04.01.18 08:40

@Erisia Urcite si hned zajdi do nemocnice. Idealne do te, kde jsi rodila (pokud je to mozne).

lecka
Kelišová 5215 příspěvků 04.01.18 08:43

Rozhodne nečekej a jdi hned do nemocnice.

Erisia
Nováček 10 příspěvků 04.01.18 08:43

@jezzz bydlim kousek od nemocnice kde sem rodila :) akorat ze muz je v praci a prcka bych musela vzit s sebou..

jezzz
Závislačka 2558 příspěvků 3 inzeráty 04.01.18 08:47

@Erisia Ja jsem vsude jezdila s prvni dcerou, s tou druhou to nebude jinak ;) (babicky mam.400 km daleko, manzel chodi do prace).

Vezmi si prcka do kocaru, pokud kocar nesnese, tak ja si beru dceru do satku a v ordinaci ji davam na chvili do autosedacky.

Vzdy se slusne omluvim, ze nemam hlidani, tak jsme dojely dve. Az na jednu sestricku s tim nikdy nemeli problem. A to jsem toho navyrizovala nejen u doktora dost ;)

Drzim palce, aby to nebylo nic vazneho :kytka:

dyňa
Kecalka 283 příspěvků 04.01.18 08:52

Urcite jed do spitalu, ten hnis chce ven.Nebo se Ti zaniti cele bricho. Vycisti Ti to ambulantne, pokud prijdes vcas.

Sany80s
Kelišová 6625 příspěvků 04.01.18 09:05

Byla jsem u svojí gynekoložky se zatvrdlinou po císaři, i když mě to tedy bolelo jen na dotyk, dala mi antibiotika a dobrý.
V opačném případě by mě znovu řezali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >