Nad jizvou po císaři se mi objevila bolavá boulička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erisia
Nováček 10 příspěvků 04.01.18 08:29
Nad jizvou po císaři se mi objevila bolavá boulička

Dobry den,
pred tremi mesici sem prodelala akutniho cisare, jizva mi pak zahnisala a musela sem jit na opakovane sesiti. Pak uz byli vse v poradku. Az pred par tydny me postupne zacalo bricho tvrdnout a pri doteku bolet a ted v pondeli sem objevila tu boulicku, a boli jak prase. Hlavne malej kdyz me nekdy kopne do bricha.
Chci se zeptat jestli s tim mam jit ke sve gynekolozce (na kterou musim cekat protoze ordinuje jen v urcite dny) a nebo s tim mam jit do nemocnice na gyn. ambulanci.
Dekuji za nazory, hezky den

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 04.01.18 08:34

@Erisia pokud je to ohraničené a bolestivé, může být absces, klidně bych zašla i do nemocnice.

jezzz
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 2 inzeráty 04.01.18 08:40

@Erisia Urcite si hned zajdi do nemocnice. Idealne do te, kde jsi rodila (pokud je to mozne).

lecka
Kelišová 5214 příspěvků 04.01.18 08:43

Rozhodne nečekej a jdi hned do nemocnice.

Erisia
Nováček 10 příspěvků 04.01.18 08:43

@jezzz bydlim kousek od nemocnice kde sem rodila :) akorat ze muz je v praci a prcka bych musela vzit s sebou..

jezzz
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 2 inzeráty 04.01.18 08:47

@Erisia Ja jsem vsude jezdila s prvni dcerou, s tou druhou to nebude jinak ;) (babicky mam.400 km daleko, manzel chodi do prace).

Vezmi si prcka do kocaru, pokud kocar nesnese, tak ja si beru dceru do satku a v ordinaci ji davam na chvili do autosedacky.

Vzdy se slusne omluvim, ze nemam hlidani, tak jsme dojely dve. Az na jednu sestricku s tim nikdy nemeli problem. A to jsem toho navyrizovala nejen u doktora dost ;)

Drzim palce, aby to nebylo nic vazneho :kytka:

dyňa
Kecalka 239 příspěvků 04.01.18 08:52

Urcite jed do spitalu, ten hnis chce ven.Nebo se Ti zaniti cele bricho. Vycisti Ti to ambulantne, pokud prijdes vcas.

Sany80s
Kelišová 6129 příspěvků 04.01.18 09:05

Byla jsem u svojí gynekoložky se zatvrdlinou po císaři, i když mě to tedy bolelo jen na dotyk, dala mi antibiotika a dobrý.
V opačném případě by mě znovu řezali.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama