Nad kterým jménem pro kluka teď uvažujete?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
23.1.22 03:36

Nad kterým jménem pro kluka teď uvažujete?

Nikde jsem nedohledala zatím statistiku jmen za 2021, tak mě zajímá, co teď frčí :) Ať nevyberem něco, co bude mít každý druhý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
482
23.1.22 04:45

Řekl bych že, pořád to samé. kuba, Honza…
Osobně bych volila Aleše, Lukáše. Čert vem statistiku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
23.1.22 05:53

Teď mají všichni Tobiáše, Tedeáše, Matyáše/Matěje, apod…

My zvažovali Vojtěcha. Další moje srdcovka je David (ale to dát nemůžu, protože to už je švagr a synovec)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57675
23.1.22 07:30

Dala bych nejspíš Eliáše nebo Metoděje. Líbí se mi oslovení Met. Ale my už vybírat nebudeme. To je za námi dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
23.1.22 07:56
@Houbis píše:
Teď mají všichni Tobiáše, Tedeáše, Matyáše/Matěje, apod…My zvažovali Vojtěcha. Další moje srdcovka je David (ale to dát nemůžu, protože to už je švagr a synovec)

Proč by ne? Můj partner je David, synovec je taky David i partneruv dobry kamarád má dadulina. To je prostě náhoda a v dospělosti to nebude problém.

Nebrala bych Matyáše Matěj ani Tadeáš-teď v naší školce jsou snad 2× každý… A v okolí je jich snad milion.

Já chtěla Gabriela nebo Teodora. Neprošlo u partnera. Ani u jednoho kluka
Kamarádka má Maxima.. Krásné jméno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
23.1.22 08:05

Už neuvažuju, ale teoreticky Kryštof nebo Jeroným, ale i Teodor a Max jsou moc hezké. Včera mě rozsekala ta výměna manželek, jak se tam jmenoval kluk Koloman.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7582
23.1.22 08:08

@Kaca88 Teď frčí Matyskove ve všech podobách, pak jména končící na áš, dále klasika Jakub, Jan.. Ja jsem kdysi měla pro kluka vybrané jméno Richard, už nebude potreba :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
23.1.22 08:26

Moje nejoblíbenější jsou Jeroným a Antonín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
23.1.22 08:29

Jeronym, Metodej… jezis to je strasna pomsta :mrgreen:
Mi se libi Filip, ale je jich taky dost. Naopak Tobiasu a Tadeasu moc neznam ani ve skole, skolce nebyli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.1.22 08:37

My přemýšlíme nad Bartolomějem, Sebastiánem a Maxmiliánem… tak snad jich moc nebude:)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57675
23.1.22 08:39
@Nenitamduch píše:
Jeronym, Metodej… jezis to je strasna pomsta :mrgreen:
Mi se libi Filip, ale je jich taky dost. Naopak Tobiasu a Tadeasu moc neznam ani ve skole, skolce nebyli :think:

Když to bereš takhle. Tak pomsta je být miliontý ohraný Jakub nebo ten tvůj Filip, kterých je jak nas…sekaných všude, až je to velmi nepěkné jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4331
23.1.22 08:43

Jakub, -ášové ve všech podobách, Matěj a překvapivě i David.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
23.1.22 08:45

Nám se loni narodil Artur :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
23.1.22 08:46

My jsme do dotazníku k porodu vyplnili Přemysla. Hodí se nám už k prvnímu,. který má taky staré české jméno. Ale víme, že budeme mít holku, i když původně jsme počítali s tím malým Přemkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
23.1.22 08:52

Metoděj! Škoda, že už žádné dítě mít nebudu, takže to nevyužiju, ale aktuálně je to můj absolutní top. Že je to pro někoho pomsta, to neřeším. Pro mne je příšernost zase něco jiného, to je o názoru. Syn „miluje“ holčičku, jejíž jméno fakt nechápu… a co no, jeho maminka třeba zase považuje za příšerně jméno mého syna. Nikdo nic neříká, děti se kamarádi, nikdo nic neřeší…tak to má být. Jako pomstu bych vnímala jméno typu Jazz, Rolex atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat