Nadává mi před dětma, kam to ohlásit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 11:15
Nadává mi před dětma, kam to ohlásit?

Ahoj, chtěla bych poradit kam konkrétně bych mohla nahlásit, když na mě manžel neustále řve, ponižuje mě a nadává mi před dětmi. Budeme se rozvádět, ale bude to zřejmě běh na dlouhou trať a nevím jak dlouho tohle ještě budeme muset s dětma snášet. Chci, aby se vědělo o jeho šíleném chování doma.
Byla jsem kvůli už toho na sociálce, ale ta paní mi jen poradila ať řeším rozvod přes právníka, protože to nebude jednoduchý případ, protože manžel udělá cokoliv proto, aby dostal děti do péče. Ne kvůli toho, že by o ně až tak stál, ale hlavně proto, že ví, že děti jsou můj život a tohle by mě psychicky položilo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 18.03.19 11:18

Odejit ze spolecneho bydleni a pokud mozno ho noc nevidat

kve-tinka
Závislačka 4834 příspěvků 3 inzeráty 18.03.19 11:20

Tocit, nahravat at mas dukazy. Klidne volat Policii ČR. A co nejrychleji odejít…

lucynka25
Echt Kelišová 9232 příspěvků 1 inzerát 18.03.19 11:24

Především bych se snažila co nejrychleji od něj odejít, máš kam?
A jako důkaz bych si jeho chování nenápadně nahrávala, natáčela pro pozdější řešení.
Přeji hodně sil :hug:

Náměsíčná
Závislačka 4323 příspěvků 18.03.19 11:29

Nahrávat, pokud přidá tak volej policii. A co nejdřív pryč.

cecetka
Echt Kelišová 8063 příspěvků 18.03.19 11:38

V kazdem pripade pravnik.
A na odstehovani se i s detmi bez jeho souhlasu pozor. Mohl by nahlasit jejich unos :nevim:

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 18.03.19 11:50

Nikam to nenahlašuj, řeš to s právníkem a meidátorem-

Jste oba dospělí a máte zodpovědnost vůči svým dětem. Čím víc se budete zaplétat do vašich nenávistí, tím víc vaše děti poškodíte.

Je i tvojí zodpovědností hledat dohodu, ne přilévat olej do ohně. A pokud ty jsi teď ta emočně zralejší, tak holt jsi zodpovědnější za podobu komunikace a snahu o co nejkonstruktivnější dohodu. Ne se mu to snažit co nejvíc nandat.

http://www.amcr.cz/mediatori/

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 18.03.19 11:56
@Ou píše:

Jste oba dospělí a máte zodpovědnost vůči svým dětem. Čím víc se budete zaplétat do vašich nenávistí, tím víc vaše děti poškodíte.

Je i tvojí zodpovědností hledat dohodu, ne přilévat olej do ohně. A pokud ty jsi teď ta emočně zralejší, tak holt jsi zodpovědnější za podobu komunikace a snahu o co nejkonstruktivnější dohodu. Ne se mu to snažit co nejvíc nandat.

:palec:
iiiv
Extra třída :D 11334 příspěvků 18.03.19 11:59

@cecetka rodič dítě unést nemůže ;)

Příspěvek upraven 18.03.19 v 12:02

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:01

Stěhovat se nebudu, tu radost mu neudělám, máme nový dům vesměs financovaný z prodeje mého staršího domu, který byl darem od mých rodičů, navíc stojícího na pozemku taky od mých rodičů. Děti tady mají zázemí, školu, školku, kamarády… Jde mi prostě o to, aby si uvědomil, že takhle se chovat nemůže, a už vůbec ne před dětma. Aby to někdo věděl, zapsal a udělal mu tytyty. Ať se ví jak se doma ke mě chová a přihlídne se k tomu i u rozvodu.

wendy
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 18.03.19 12:03
@Ou píše:

Wow, je velmi potěšující číst zde takto inteligentní příspěvek. Bohužel si nedělám iluze, že zde zůstane zcela minoritním postojem.

terien
Extra třída :D 10679 příspěvků 18.03.19 12:09
@iiiv píše:
@cecetka rodič dítě unést nemůže ;)Příspěvek upraven 18.03.19 v 12:02

To tedy může. Ovšem ne v době, kdy není soudně upravený styk.

iiiv
Extra třída :D 11334 příspěvků 18.03.19 12:11

@terien no tak jsem to myslela, ještě nejsou rozvedení, nikdo z nich nemá svěřené dítě jen do své péče

terien
Extra třída :D 10679 příspěvků 18.03.19 12:13
@Anonymní píše:
Stěhovat se nebudu, tu radost mu neudělám, máme nový dům vesměs financovaný z prodeje mého staršího domu, který byl darem od mých rodičů, navíc stojícího na pozemku taky od mých rodičů. Děti tady mají zázemí, školu, školku, kamarády… Jde mi prostě o to, aby si uvědomil, že takhle se chovat nemůže, a už vůbec ne před dětma. Aby to někdo věděl, zapsal a udělal mu tytyty. Ať se ví jak se doma ke mě chová a přihlídne se k tomu i u rozvodu.

To, že se odstěhujes neznamená, že ti tvoje část domu přestane patřit. Jde hlavně o klid dětí. Taky se nemusíš stěhovat kdovíkam, co třeba jít na čas k rodičům než se situace uklidní?

Uslava
Kecalka 348 příspěvků 18.03.19 12:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych poradit kam konkrétně bych mohla nahlásit, když na mě manžel neustále řve, ponižuje mě a nadává mi před dětmi. Budeme se rozvádět, ale bude to zřejmě běh na dlouhou trať a nevím jak dlouho tohle ještě budeme muset s dětma snášet. Chci, aby se vědělo o jeho šíleném chování doma.
Byla jsem kvůli už toho na sociálce, ale ta paní mi jen poradila ať řeším rozvod přes právníka, protože to nebude jednoduchý případ, protože manžel udělá cokoliv proto, aby dostal děti do péče. Ne kvůli toho, že by o ně až tak stál, ale hlavně proto, že ví, že děti jsou můj život a tohle by mě psychicky položilo.

Zavolala bych policii, že se ho bojím, protože mi vyhrožuje. Oni asi nic neudělají, ale když to bude po několikáté, tak už to něco znamenat bude.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama