Nadáváte si s partnerem během hádky?

Anonymní
24.7.21 00:15

Nadáváte si s partnerem během hádky?

Zdravím, když se s partnerem hádáte, nadáváte si vulgárně? Já mu řeknu třeba ať jde do prele nebo že mě see ale teď jsme se pohádali, nějak se vše nakupilo ale končilo to kvůli tomu, že už 14 dní mu trvá pověsit zrcadlo v koupelně a jak mu dochází argumenty tak mi řekl, že jsem mu to znechutila a už to dělat nechce a že jsem píča. Zeptala jsem se ho: co prosím? Co jsi to řekl? Že jsi píča.
To mi zopakoval s klidem ještě 2×. Odmlčela jsem se a řekla jsem jenom: Aha, tak to jo. Mám chuť si sbalit a fakt to skončit.

Zítra máme odjíždět na dovolenou a absolutně se mi po tomhle nechce. Máme jet mým autem, takže na to asi kašlu a ať si jede jak chce.

PS: Jsme spolu 5 let, děti nemáme, věk skoro 24 a 25. Poslední dobou je to na nic a už půl roku přemýšlím o rozchodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22502
24.7.21 00:19

S manželem jsme 18 let, nikdy mezi námi nepadlo vulgární slovo a to jsme se několikrát rozešli. Vážím si toho, stále k sobě máme úctu. V prvním vztahu došlo i na horší nadávky než p… a velmi rychle jsem to ukončila. Nesnesla bych být s člověkem, který je mě schopen takhle titulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
24.7.21 00:23

My se hadame občas kvůli kravinam😁 🤦🏻‍♀️ale vulgarne nikdy… Ani by jsme si to k sobě nedovolily 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
24.7.21 00:28

Tohle by mi manzel rekl jen jednou. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
24.7.21 00:29

To je smutné, určitě bych v takovém vztahu nepokračovala. S manželem jsem 13 let a sprosté slovo padlo jednou, jedinkrát. Vlastně se nehádáme. Když spolu nesouhlasíme, promluvíme si o tom normálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 00:40

Na dovolenou jeť klidně sama a nech ho být. Nebála bych se ho už zítra opustit. Jsi mladá a čím dřív to uděláš tím líp.

• Citovat
  • Nahlásit
7671
24.7.21 00:56

Pokud takto tituluje další lidi, není tak překvapující, že to vytáhl i na tebe. S takovým sprosťákem bych nebyla. V hádce si řekneme mnohé, co jindy držíme v sobě, třeba křivdy, prostě věci, aby jeden druhému neublížil. Ale vulgární označení neřekneme nikdy a myslím, že tohle o dotyčném dost vypovídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1072
24.7.21 00:56

My jsme oba temperamentní ale takový ostrá slova nepoužíváme.
Ani to neadresujeme přímo na sebe ale říkáme vždycky,,chováš se jako" :mrgreen: jsme spolu 8 let skoro stejný věk jako vy.
No asi bych to popravdě nehrotila, musíte si dát hranice…Hlavně si pak musíš i ty dávat pozor co mu říkáš, protože tím mu tu hranici posouváš, sobě taky samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
24.7.21 03:49

No muj manzel by zrcadlo vesel tak 3 mesice a po tom, co bych do nej ryla, by se na to taky vykaslal😂takze si vyhodnot, zda jsi tuhle vlastnost schopna do budoucnoucna tolerovat… Nadavky jsou pres caru, ale vzhledem k veku a s tim, ze si dokazu tu situaci vybavit, bych to na popoprve presla, s tim ze takhle teda ne…

Na druhou stranu, pokud uz pul roku premyslis o rozchodu, tak to udelej, tech problemu bude asi daleko vic- zrcadlo je jen zaminka ke konfliktu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17251
24.7.21 06:07
@Anonymní píše:
Zdravím, když se s partnerem hádáte, nadáváte si vulgárně? Já mu řeknu třeba ať jde do prele nebo že mě see ale teď jsme se pohádali, nějak se vše nakupilo ale končilo to kvůli tomu, že už 14 dní mu trvá pověsit zrcadlo v koupelně a jak mu dochází argumenty tak mi řekl, že jsem mu to znechutila a už to dělat nechce a že jsem píča. Zeptala jsem se ho: co prosím? Co jsi to řekl? Že jsi píča.
To mi zopakoval s klidem ještě 2×. Odmlčela jsem se a řekla jsem jenom: Aha, tak to jo. Mám chuť si sbalit a fakt to skončit.

Zítra máme odjíždět na dovolenou a absolutně se mi po tomhle nechce. Máme jet mým autem, takže na to asi kašlu a ať si jede jak chce.

PS: Jsme spolu 5 let, děti nemáme, věk skoro 24 a 25. Poslední dobou je to na nic a už půl roku přemýšlím o rozchodu.

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21898
24.7.21 06:09

Opravdu se musíš na něco takového ptát? Sprostota jako sprostota, ty můžeš a on ne? Nemáte si co vyčítat, tohle do vztahu nepatří ani z jedné strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25971
24.7.21 06:12

My se nehádáme, natož abychom si nadávali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
24.7.21 06:48

Jsme spolu 18 let a nehadame se. Kdyz spolu nesouhlasime, v klidu si o tom promluvime. Nejsme male deti, umime uznat chybu, umime uznat a pochopit pohled druheho cloveka.

Vubec nechapu potrebu zenskych do chlapu ryt (a uz vubec ne kvuli 14 dni nepovesenemu zrcadlu), to se jim jen znechuti. Pokud bych to zrcadlo fakt chtela mit povesene, sla bych na to mile, s humorem, nikdy ne rytim. A sprosta slova uz vubec ne. Rekla bych, ze si nemate co vycitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
24.7.21 06:54

Mám k manželovi úctu, on ke mně také. S bývalým přítelem to tak nebylo a taky to nevydrželo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
24.7.21 06:58

My se nehadame, jsme schopni spolu mluvit jako dospeli lidi. Nevim, proc bych mela partnera posilat kamsi nebo si nechat vulgarne nadavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat