Nadávky ve vztahu

Anonymní
18.11.20 13:37

Nadávky ve vztahu

Zdravím holky, chci se zeptat par měsíců ze začátku byl na mě hodný.
Ale teď mi každý den nadává jako třeba ze jsem krav* slapk* kurv* a různé podobně slova když mu řeknu nenadavej mi odpoví mi ale já to tak nemyslím nevím si stym rady.
Dokonce se mi už stalo ze mě několikrát málo praštil po hlavě a řekl ze je to sranda ale mě to jako sranda nepřijde jaký mate názor na to vy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1593
18.11.20 13:38

Mám na to takový názor, že bych s takovým „chlapem“ nebyla.., ty se ovšem zařiď podle svého ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
18.11.20 13:40

Nazor? S individuem bych nebyla ani sekundu. Mate deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
18.11.20 13:41

Tak s tímhle exemplářem bych rozhodně nebyla, protože si vážím sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14792
18.11.20 13:46

Že nechápu jak se na tohle vůbec můžeš ptát?
To nemáš žádnou hrdost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19149
18.11.20 13:48
@Anonymní píše:
Zdravím holky, chci se zeptat par měsíců ze začátku byl na mě hodný.
Ale teď mi každý den nadává jako třeba ze jsem krav* slapk* kurv* a různé podobně slova když mu řeknu nenadavej mi odpoví mi ale já to tak nemyslím nevím si stym rady.
Dokonce se mi už stalo ze mě několikrát málo praštil po hlavě a řekl ze je to sranda ale mě to jako sranda nepřijde jaký mate názor na to vy
že máš doma chlapa takového, jakého chceš. Evidentně ti to nevadí tolik, aby jsi se s ním rozešla, takže tady každá rada drahá. Nepočítala bych s tím, že se změní, ani po dítku, takže si buď zvykni, nebo pouvažuj jestli nemáš na víc :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@migmina děti nemame

• Citovat
  • Nahlásit
2096

Já si myslím, že jsi troll, jinak to není možné.

Pokud nejsi a je to možné, tak ne, normální to opravdu není a rozejdi se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.11.20 13:50

@Keyllah děti ani neplanujem protože už jsme se jednou o tom bavili tak odpověď jeho zněla nechci stebou děti to bys sis musela vychovávat sama. Ale to se zase muže kdykoliv změnit.
No přemýšlím o tom zda tu sním zůstanu a nebo odejdu říká mi ze to dela jen vůli tomu ze jsem si ještě poradně nenašla normalni práci ze pak bude úplně na mě hodný. Tak vážně už nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
18.11.20 13:51

Jezis :roll: dalsi troll…priste pridej jeste vic pravopisnych chyb :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
18.11.20 13:54

Asi budeš taky hodná, i když nepříliš ostrá tužka, a proto ti nedochází, že žiješ s duševním mrzákem, který si na tobě uspokojuje své ego. Pokud nechceš dopadnout jako týraná žena, ze které bude za chvíli troska, tak ho kopni do… třeba do hlavy.
Ale spíš budeš troll.

Příspěvek upraven 18.11.20 v 14:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19149
18.11.20 13:56
@Jsemsmutna píše:
@Keyllah děti ani neplanujem protože už jsme se jednou o tom bavili tak odpověď jeho zněla nechci stebou děti to bys sis musela vychovávat sama. Ale to se zase muže kdykoliv změnit.
No přemýšlím o tom zda tu sním zůstanu a nebo odejduříká mi ze to dela jen vůli tomu ze jsem si ještě poradně nenašla normalni práci ze pak bude úplně na mě hodný.Tak vážně už nevim

Táááák určitě! a pak až nebudeš mít žádnou práci a budeš na RD, tak bude úplně nejhodnější :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 13:56

@MaxBlack no ze začátku jsem byla hodna a nechala si to líbit teď se mi zda ze dokážu vybouchnout jak se to za 2 týdny ve mě nastrada tak nehorázné se sním pohadam a to mě na tom pak mrzí ze jsem zla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 13:57

@Keyllah no pak to vidím ze skončím sama takže žádný děti 😅 a nebo takového chlapa

• Citovat
  • Nahlásit
23573
18.11.20 13:58

Boha jeho. :roll: To fakt má někdo tak vypatláno, že se musí ptát na internetu, jestli je normální si vulgárně nadávat a mlátit se? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat