Nádherný bezchybný ukázkový negativní těhotenský test

534
7.2.21 20:23

Nádherný bezchybný ukázkový negativní těhotenský test

Ahojky, sedím tu nad panakem rumu, pred chvíli jsem vypila pivo…chci co nejrychleji zapomenut…zapomenout na to, ze mam zase jednu čárku na testu, na to, že už je to asi po 29. Od kyretaze…jste na tom stejně? Manzel opět netusi co teď prožívám jako každý měsíc :? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.2.21 20:28

Ano - možná i hůře…
Já minulý týden asi po 60 té negativní test.

• Citovat
  • Nahlásit
3817
7.2.21 20:29

@Mimoňka 85 a děláš něco proto, aby to bylo jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1900
7.2.21 20:31

@Mimoňka 85

Bylo by pro tebe fajn, kdyby jsi o tomto mohla s manželem mluvit, přeci jen se ho to také týká a nebyla by jsi v tom tak osamělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3594
7.2.21 20:31

Jsem na tom stejně. Před tím jsem neměla problém otěhotnět. Teď ale nic a to i když jsme měli sex v době ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6233
7.2.21 20:36

Mit sex v dobe ovulace neznamena 100 % sanci otehotnet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:40

Ahoj. Moc dobre te chapu:( tez sem si prosla revizi po ZT, kdy se nam to povedlo temer hned. A ted dva roky pote nic.. :( s partnerem se o tom mluvit da, ale ja s nim o tom neustale mluvit nechci. Je pak moc smutny z toho, ze sem v prd.. vim, ze ho to trapi stejne jako me a nechci mu to stezovat svym zoufalstvim..

• Citovat
  • Nahlásit
534
7.2.21 20:45

Holky, je to těžké…poplacu si a budu doufat…nechci heste na kliniku…dle mého gynekologa jsem v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4387
7.2.21 20:50

@Mimoňka 85
A chlap je taky cajk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:54
@Mimoňka 85 píše:
Holky, je to těžké…poplacu si a budu doufat…nechci heste na kliniku…dle mého gynekologa jsem v pořádku

Neber to zle, ale gynekolog ví prd. Nebo vám dělal spermiogram, morfologii dna, genetiku, imunologii páru, vyšetření štítné, průchodnost vejcovodu, hematologii :think:?
Ani po těchto vyšetřeních není leckdy jasno. Pokud se ti nechce na kliniku, nebudu ti samozřejmě nic nutit, ale neber stanovisko svého doktora tak vážně. Vůbec to nemusí být pravda. A přeju hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
16406
7.2.21 20:54

@Mimoňka 85 no jestli se snažíte dele jak rok, na kliniku bych šla. Co znamená že ty jsi ok? Mas potvrzenou ovulaci ultrazvukem? Dostatečně dlouhou lutealni fázi? Pruchodné vejcovody, dostatečné množství vajíček? Stitna zlaza, imuno, genetika ok? Chlap spermio ok? To dle mého obyčejný gynekolog neřeší.

Příspěvek upraven 07.02.21 v 20:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
7.2.21 20:55
@Mimoňka 85 píše:

Vas gynekolog vas urcite nema sanci vysetrit tak, jako v reprodukcnim centru.
A i kdyby jste byla vy naprosto zdrava, tak co partner? Ma udelany spermiogram?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
7.2.21 21:01

My se teď snažili 2 roky o druhé dítě. Jedno biochemické těhotenství naštěstí bez revize, ikdyž téměř už se k tomu schylovalo. Šla jsem k doktorce na potvrzení ovulace ta nebyla doktorka řekl, že buď můžu rovnou do CARu nebo ještě příští měsíc zkusíme folikulometrii znovu, říkám oukej ještě jednou tomu dám sanci u vás. A ovu byla. Prý do dvou dnů přijde tak jsme na to poctivě vlitli :mrgreen: a jsem 12 tt. Kdyby to nevyšlo jdu určitě někam ať mi pomůžou. Prostě 2 roky je dlouhá doba a akorát se tím nicis a myslíš na to čím dál víc a tím to blokujes. Já být tebou objednám se a uvidíte :srdce: držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
8.2.21 07:00
@JOHNDENVER píše:
@Mimoňka 85 a děláš něco proto, aby to bylo jinak?

ano, snažímse na to nemyslet, zhubnout, věnovatsesvým koníčkum, beru inofolic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
8.2.21 07:01
@Deneriss píše:
My se teď snažili 2 roky o druhé dítě. Jedno biochemické těhotenství naštěstí bez revize, ikdyž téměř už se k tomu schylovalo. Šla jsem k doktorce na potvrzení ovulace ta nebyla doktorka řekl, že buď můžu rovnou do CARu nebo ještě příští měsíc zkusíme folikulometrii znovu, říkám oukej ještě jednou tomu dám sanci u vás. A ovu byla. Prý do dvou dnů přijde tak jsme na to poctivě vlitli :mrgreen: a jsem 12 tt. Kdyby to nevyšlo jdu určitě někam ať mi pomůžou. Prostě 2 roky je dlouhá doba a akorát se tím nicis a myslíš na to čím dál víc a tím to blokujes. Já být tebou objednám se a uvidíte :srdce: držím palce.

to je krásný konec…já měla od gynekologa i určené přesné datum ovulace a stejně to nevyslo…klinikám se ještě bráním…uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat