Nadměrné krvácení při mirene a atb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 12.02.18 07:24
Nadměrné krvácení při mirene a atb

Ahoj holky.mam zavedenou mirenu 4 mesice. První měsíc bylo spineni. Pak to přešlo a bylo to v pohodě. minuly tyden jsem dostala anginu tak mám atb. Od té doby velmi silné krvacim. Trvá to týden. spotrebuji tak 8 vložek za den. muzou za to ty antibiotika? a jak zmírnim to krvaceni? Dost mě bolí břicho. Děkuji moc.

Reakce:
brumi
Kelišová 6544 příspěvků 12.02.18 07:29

Na zmírnění se doporučuje kyselé, taže citronu a pod z přírody, pak se ještě píše ascorutin. Ale je možné že je to těma atb, celkově máš teď organizmus rozhozený. Ale pro klid duše klidně zavolej na gynekologii a budeš mít největší jistotu :)

smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 12.02.18 07:30

Než bych to řešila tady, volala bych na gynekologii, antibiotika by na ni pravděpodobně neměly mít vliv

sobesin
Kecalka 392 příspěvků 12.02.18 15:59

Já jednou po ATB měla menstruaci tak silnou, že jsem jela na pohotovost…toď moje zkušenost

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >