Nadměrné krvácení při mirene a atb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Sára
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 12.02.18 07:24
Nadměrné krvácení při mirene a atb

Ahoj holky.mam zavedenou mirenu 4 mesice. První měsíc bylo spineni. Pak to přešlo a bylo to v pohodě. minuly tyden jsem dostala anginu tak mám atb. Od té doby velmi silné krvacim. Trvá to týden. spotrebuji tak 8 vložek za den. muzou za to ty antibiotika? a jak zmírnim to krvaceni? Dost mě bolí břicho. Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 12.02.18 07:29

Na zmírnění se doporučuje kyselé, taže citronu a pod z přírody, pak se ještě píše ascorutin. Ale je možné že je to těma atb, celkově máš teď organizmus rozhozený. Ale pro klid duše klidně zavolej na gynekologii a budeš mít největší jistotu :)

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 12.02.18 07:30

Než bych to řešila tady, volala bych na gynekologii, antibiotika by na ni pravděpodobně neměly mít vliv

sobesin
Kecalka 380 příspěvků 12.02.18 15:59

Já jednou po ATB měla menstruaci tak silnou, že jsem jela na pohotovost…toď moje zkušenost

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama