Nadměrné pocení po vysazení antikoncepce

10.11.19 23:01

Nadměrné pocení po vysazeni antikoncepce

Ahoj holky, mám dotaz tak snad mi poradíte. Před týdnem jsem přestala brát antikoncepci a od té doby se více potím a mám divný zápach. Myslíte, ze to muze byt vysazením antikoncepce? Snažíme se s manželem o miminko.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1046
10.11.19 23:38
@Mariehribova píše:
Ahoj holky, mám dotaz tak snad mi poradíte. Před týdnem jsem přestala brát antikoncepci a od té doby se více potím a mám divný zápach. Myslíte, ze to muze byt vysazením antikoncepce? Snažíme se s manželem o miminko.

Ja to tez mela tak, ze antiko me celkove utlumovala. Naopak kdyz jsem zkusila brat chvili dhea, ktera zenske hormony stimuluje, tak jsem se zacala desne potit. A to se normalne potim dost. Ja bych rekla, ze se proste takto potis prirozene a ze te antiko utlumovala a nebo se telo zacalo cistit. Jak dlouho jsi ji brala?

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 04:37

Brala

Jsem ji přes rok. Před tím než jsem ji začala brát jsem se skoro vůbec nikdy nepotila. Neměla jsem s tím nikdy problém až teď :(

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
11.11.19 09:48

Moje mamka s oblibou říká - stárneš :D (když si s tím neměla problém předtím)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama