Nadměrné pocení v podpaží

Anonymni
8.5.09 11:39

Nadmerne poceni v podpazi

Ahoj vsem, rada bych poprosila o radu. Leta pouzivam tuhy antiperspirant pod pazi (predevsim Dove, Nivea), ale posledni dobou na me jednoduse nefunguje. I kdyz mi neni horko, pod pazi mam fleky jak hrom. Uz jsem z toho na mrtvici, nevite jak takove poceni omezit? Dekuji za rady, pokud mate.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23924
8.5.09 12:05

Používám Driclor a jsem bez problému. K dostání v lékárně :-) Funguje i při velkém vedru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
8.5.09 12:35

Ja uz leta jedine tuhou rexonu. Nebarvi, prijemne voni a ucinkuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
8.5.09 12:41

Já roky ralph lauren polo sport a je super a moc dlouho vydrží. Moje sestřenice se moc potila v těhotenství a po vysprchování se otírala odvarem z dubové kůry. A za pár týdnů to odeznělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.5.09 13:09

Dekuji, asi tedy zkusim vse, co jste zminovaly, dokud nektery z tech pripravku nezabere! Hlavne at neco funguje… jen: Driclor sezenu kde, prosim, to jsem jeste neslysela?

• Nahlásit
  • Citovat
23924
8.5.09 13:13

Už jsem psala hned v první odpovědi že v lékárně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.5.09 13:32

Jee, promin, nejak jsem to vynechala…dekuji. Jeste jedna vec, kdyz je to z lekarny, to je na zpusob leciva? Ma to nejake vedlejsi ucinky, nevis? Chceme se snazit o druhe mimko, tak abych nepouzivala neco nevhodneho.

• Nahlásit
  • Citovat
4242
8.5.09 15:30

Ahoj anonymni,
podle me je to i zpusobeno nejakou hormonalni nerovnovahou nebo proste necim zdravotnim/psychyckem v tele.
V puberte jsem se zacala silene potit a treba na VS, to si zive pamatuju, jsem byla na mrtvici z obrovskych fleku v podpazi, pri jakemkoli stresu, ale i normalne, proste skoro porad :roll: A to nejsem zadne cunce, poctive jsem se sprchovala, vonela, perspirantovala a buh vi co jeste :lol:
Nepomahal zadny druh antiperspirantu, ani ten z lekarny, byla jsem z toho nestastna :twisted:
Nekdy kolem 25 let to prestalo, ted pouzivam jedine tuhou Rexonu a je to pomerne ok, ale treba po porodu jsem se taky nejakou dobu potila jak prase, tak sjem si vzpomnela na svoje mlada leta 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
8.5.09 15:33

Driclor opravdu funguje i pokud je to velký problém, ale pozor těhulky a pro kojící maminy se nesmí a nepoužívala bych ho ani tak moc často. Je to podle mě trochu driják a kdybys ho chtěla zkusit,tak nastuduj na netu,jak používat, jinak to prý pálí jako čert. Já ho dřív občas použila, doržela co psali a problém vůbec nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
8.5.09 16:47

Jeste pozn, kdyz uz nezabira antiperspirant, myslim si, ze je vhodne pouzivat alespon deodorant, aby to nesmrdelo (pot smrdi, az kdyz se do nej daji bakterie, dobry deodorant by mel mit trochu desinfekcni ucinek).
To sem pisu, protoze mam kamaradku, co nepouziva nic, protote „se stejne po vsem poti“ a tak smrdi jak tchor — coz bylo zvlaste vyzivne, kdyz jsem s ni byla na treku nucena spat ve stanu. Ale smrdi i normalne, clovek pozna na 20 metru, ze prisla. … navazujici tema - jak by jste toto sve kamaradce taktne sdelily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.5.09 16:51

Diky za odpovedi. No, po zdravotni strance by melo byt vse ok, byla jsem u obvodacky a gynekologa, absolvovala jsem i par zdr. testu - i kdyz puvodni zamer techto kontrol nebyl prave tento. Ano, i ja po porodu trpela na silene navaly horka a poceni, ale to cca po 1/2 roce preslo. Nyni se potim „jen“ v podpazi. Jinak, od doby co mam syna, jsem plasan a tak mivam prestarostliva obdobi, ale nic strasneho… mam ale pocit, ze toto poceni uz chvili trva.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.5.09 17:13

Pudloslavo, mela jsem takovou kolegyni, ale te nezabiral ani deodorant (pry ho pouzivala) - jinak mela zdravotni problemy, proto to poceni. Ja kupodivu nejsem nejak citit, jen ja se hrozne kontroluji, nesnasim ani pot ani smrad. Zkousim dal tuhe antiperspiranty a pak se vonim parfemy, triko menim kazdy den - pro jistotu, ale vazne citit nejsou. A jak to rict kamaradce? Podle toho jaky k ni mas vztah, pokud opravdu pevny, tak ji to mezi 4 ocima vybranymi slovy rict. Kolegyni bych to asi rict nezvladla - leda nejak naznacit, rekly ji to druhe a byl to trapas. Nakonec mi ji bylo lito, bylo ji to receno pred vice lidmi.

• Nahlásit
  • Citovat
13
8.5.09 20:11

Ono ale není dobré antiperspirantem bránit tělu v pocení, protože pak nemůžou jedy z těla ven. Když už do práce je to nutnost, tak je potřeba pořádně se zpotit aspoň při sportu nebo aspoň třeba přes víkend používat jen deodorant, ne antiperspirant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3963
8.5.09 20:33

Jestli nepomáhá nic a po zdravotní stránce jsi v pořádku, je možné vyzkoušet kineziologii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
8.5.09 21:06

Už léta používám zá:,–(ně pánské antiperspiranty nebo deodoranty (přes zimu, aby si tělo odpočinulo)…jsem moc spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama