Nadměrné pocení v těhotenství

393
11.5.13 19:58

Nadmerne poceni v tehotenstvi

Ahoj,
jsem v 28 tt a uz par noci jsem se nevyspala kvuli silenym navalum horka a poceni… jakmile stojim, vse je ok, jakmile lehnu, tak do pul hodiny jsem uplne mokra, vcetne povleceni. Z duvodu rizikoveho tehotenstvi mam prisny klid na luzku. Mate s tim nekdo zkusenosti? Lze to nejak omezit?
Diky za odpovedi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15407
11.5.13 20:00

A pockej po porodu :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
11.5.13 20:02

No nelze, k těhotenství to bohužel patří. :? Teď to teda, naštěstí, nemám, ale u prvního jsem si toho taky užila do aleluja. Můžou za to hormonální změny a samozřejmě více vody v těle. Je to hnus, ale po porodu je to většinou potom ještě horší. Takže jsem se často sprchovala, používala deodorant a pořád převlékala, protože mokro pod pažema opravdu nesnáším. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2592
11.5.13 20:03

@Lusita ahoj,trpěla jsem tím taky a to ještě tak půl roku od porodu. Nikdy jsem neměla s pocením problém, ale po porodu se potím stále, i když ty hnusné a nejhorší návaly, už nemám. A co na to, nepomohlo mi nic, žádný antiperspirant, kupovala jsem si i ty drahé od Vichy a nic. Uvažuji o UZ ošetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15407
11.5.13 20:07

@Gábííí ja taky nikdy nic a po porodu jsem se desila, ze to neprejde, silene jsem se i citila, takze sprcha, sprcha a sprcha. nastesti to preslo samo asi po mesici. chapu tvou zoufalost ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11592
11.5.13 20:09

Nepomůže nic. Já byla těhotná vloni, v těch vedrech největší pupek a potila jsem se jak prase. Takže vydržet. Po porodu jsem po dlouhé době zažila co to je zima :) Neboj, ono to přejde, už máš větší kus za sebou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.5.13 20:12

Tak to se mam na co tesit :zed: bohuzel jsem kvuli tomu uz i nemocna - clovek se kompletne spoti a pak prochladne… a porad dokola, milionkrat denne. Imunita to neustala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15407
11.5.13 20:15

Ja porodila v zime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13679
11.5.13 20:18

@Lusita také jsem tím trpěla..každou noc jsem se musela převlékat. Po porodu to bylo taky šílené, ale časem to odeznělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2592
11.5.13 20:19

@dani24687 to se máš, že to přešlo, jsem už zoufalá, nemůžu nosit jiné barvy triček, než bílou a černou, jinak na všech ostatních, jsou vidět koláče pod paží :poblion: Už jsem si říkala, že jsem snad na začátku přechodu, jinak to není možný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.5.13 20:25

Vim, ze kolace v podpazi jsou neprijemne, mam cetne zkusenosti… ale me se poti uz i vlasy a bryle! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
11.5.13 20:26

@Gábííí mám to úplně stejně, taky chodím hlavně v černé, jinak je to hned vidět, už mě to pěkně štve. Ve čtvrtek jsem byla s malou venku, bylo 25°C a já byla totálně urvaná, jak kdyby mě někdo polil, je to fakt nepříjemný, nevím co s tím :( Hlavně co budu dělat v létě, až bude fakt hic…a nemusím se ani nijak namáhat, stačí že jdu rychlejším tempem a už to začne, nepomáhají antiperspiranty, 100% bavlna, prostě nic…:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11592
11.5.13 20:31

@Verca1989 znám, znám. Neřeším, podle mě se potí všichni. Já nechápu ty hérečky jak jsou v těch saténových šatečkách a nic. Já si to vzít na sebe, tak mám koláč až k zadku- nemluvě o tom, že mi vylezou všechny pneu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20736
11.5.13 20:47

No bohužel.. A po porodu je to teprve masakr! Já v porodnici myslela, že bude po mě, hlavně druhá matka pořád pouštěla infra topeni, aby miminko neofouklo a já měla chuť vyskočit z okna! Pak mi přidělili podobně trpící, takže okna dokořán a děti jsme přikrývaly čím se dalo. No nic, teď jsem rok a půl po porodu a pořád se budím s mokrou hlavou. Stále teda kojim a hlavně malá za mnou pořád leze, tak mě asi i hřeje ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
11.5.13 21:02

… a bude hůř :roll: ráno cesta rovnou do sprchy, každý den čistá košile. V noci se drbu, jak jsem zpocená, vůbec jsou ty noci luxusní, ještěže jsem tak utahaná, že i spím a nečumákuji :lol: Po prvním porodu jsem si přišla jak v přechodu, to už se také těším, ale zase budu moc ležet na břiše a na zádech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat