Nadměrné pocení, zápach těla

Anonymní
28.5.21 22:44

Nadměrné pocení, zápach těla

Zdravím :) potřebovala bych radu, co pomáhá proti nadměrnému pocení. Driclor jsem zkoušela, sice pomůže, ale pokaždé mě tak štípe na pokožce, že se nemůžu pořádně ani vyspat. Cca před rokem jsem si v lékárně koupila antiperspirant od Vichy a opravdu mi proti pocení pomáhal, jenže tak po půl roce na mě přestal působit. Poslední dobou je to s pocením opravdu děs a často se mi teď stává, že zničehonic začnu cítit zápach těla, ale nedokážu to moc k ničemu přirovnat, možná se to trochu podobá kyselosti a na prstech občas cítím odér česneku, přestože jsem s česnekem nepracovala, je to opravdu nepříjemné a zápach nemizí ani po umytí, pořád ho všude cítím :( Nevím, jestli bych se s tím měla někam objednat, nebo třeba zkusit změnit stravu, jsem docela závislá na cukru, tak si říkám, jestli to nemůže být tím a s pitným režimem jsem na tom taky dost špatně..
Budu ráda za všechny rady :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17419
28.5.21 22:51

Zajdi k lekaři a vyloučti diabetes a endorinní problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
28.5.21 22:52

Zkus jedlou sodu s citronem, švagrová s úspěchem používá u synovce, který se s nástupem puberty změnil v tchoříka. Žádný antiperspirant nezabral, až ta soda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
28.5.21 23:31
@Anonymní píše:
Zdravím :) potřebovala bych radu, co pomáhá proti nadměrnému pocení. Driclor jsem zkoušela, sice pomůže, ale pokaždé mě tak štípe na pokožce, že se nemůžu pořádně ani vyspat. Cca před rokem jsem si v lékárně koupila antiperspirant od Vichy a opravdu mi proti pocení pomáhal, jenže tak po půl roce na mě přestal působit. Poslední dobou je to s pocením opravdu děs a často se mi teď stává, že zničehonic začnu cítit zápach těla, ale nedokážu to moc k ničemu přirovnat, možná se to trochu podobá kyselosti a na prstech občas cítím odér česneku, přestože jsem s česnekem nepracovala, je to opravdu nepříjemné a zápach nemizí ani po umytí, pořád ho všude cítím :( Nevím, jestli bych se s tím měla někam objednat, nebo třeba zkusit změnit stravu, jsem docela závislá na cukru, tak si říkám, jestli to nemůže být tím a s pitným režimem jsem na tom taky dost špatně..
Budu ráda za všechny rady :,(

S tělem je něco špatně, bude to chtít důkladnější detox.

Krom toho můžete zkusit i mátovou koupel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16017
29.5.21 05:22
@Anonymní píše:
Zdravím :) potřebovala bych radu, co pomáhá proti nadměrnému pocení. Driclor jsem zkoušela, sice pomůže, ale pokaždé mě tak štípe na pokožce, že se nemůžu pořádně ani vyspat.

Kolik jsi toho Dricloru dala? Tim se jen na 2-3 mistech lehce dotkne pokozky a rozmaze. Zadne vyrazne potirani. Je potreba cist pribalovy letak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6516
29.5.21 05:41

A seš si opravdu jistá, že smrdíš??? Řekl ti to někdo další? Já jen že když se mi začal vracet čich po covidu, sama sobě jsem strašně smrděla, jako bych cítila železo nebo hnijící špenát :mrgreen:. Tři lidi mě očichali a vyvrátili mi to :mrgreen: ale cítila jsem to určitě víc jak měsíc no :lol:.
Jinak bych to určitě sdělila lékaři, ten cukr to taky být může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat