Nadměrné pribirani v těhotenství 24tt

136
4.5.21 12:04

Nadměrné pribirani v těhotenství 24tt

Ahoj jsem ve 24tt teda chci se zeptat krz váhu jde mi teda rychle nahoru už jednou mě doktor upozornil no ale člověk to pomalu neuhlídá v prvním těhotenství sem pribrala 26kg vážila sem 49kg no 10 mi zůstalo furt navrchu co sem nemohla dat dolu teď už mám asi 10kg nahoře před 3 tydnama sem vážila nějakých 67,2 a teď už 69,5 doktor mě příští týden asi zase pochvali měla jste to některá taky tak ze jste třeba i za měsíc prihrali hodně? Doktor vás upozornil? Jaké jsou rizika nadměrného pribirani? Mám obavy z preeklampsie ale snad jen vaha to neovlivní tlak i bilkovina je v pohodě… a
Merim 158 jde mi hlavně vše do zadku a stehen hrůza dřív tak hubena teď jak tučňák:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
931
4.5.21 12:27

@Nicooool5 jako, že si přibrala 2 kila za 3 týdny? Nebo já tomu nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:28
@Dara90 píše:
@Nicooool5 jako, že si přibrala 2 kila za 3 týdny? Nebo já tomu nerozumím.

Ano presne tak :D… no přes 2kg doktor mě zase pochvali mám už hrůzu stoupat na váhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
4.5.21 12:29

Já měla výchozí váhu 58 kg (168 cm), dnes jsem 31.tt a mám 70,1 kg, takže nahoře 12 kg. Jasně, že mě ta přibývající čísla štvou, ale nemůžeme se srovnávat s ostatními. Kdybychom měly výchozí váhu 80 kg, tak přibereme třeba jen polovinu. Je to individuální :kytka: Beru to tak, že si tělo vytváří zásoby a moc dobře samo ví, kolik má přibrat. Po porodu bude taky potřeba nějaká energie, kterou budeš mít z těch kil navíc a postupně je shodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:30
@Cullenova píše:
Já měla výchozí váhu 58 kg (168 cm), dnes jsem 31.tt a mám 70,1 kg, takže nahoře 12 kg. Jasně, že mě ta přibývající čísla štvou, ale nemůžeme se srovnávat s ostatními. Kdybychom měly výchozí váhu 80 kg, tak přibereme třeba jen polovinu. Je to individuální :kytka: Beru to tak, že si tělo vytváří zásoby a moc dobře samo ví, kolik má přibrat. Po porodu bude taky potřeba nějaká energie, kterou budeš mít z těch kil navíc a postupně je shodíš.

No to doufám už u prvního mi zůstalo 10lg navrch a ne a ne dat to dolu doktor mě už upozorňuje ať se hlidam no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
4.5.21 12:32

@Nicooool5 Zkus víc pít, třeba to máš z toho, že jsi zavodněná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:33
@Cullenova píše:
@Nicooool5 Zkus víc pít, třeba to máš z toho, že jsi zavodněná :)

No snažím se pít tak nějak :D, nejvíc to mám na zadku a stehnech zadek jak valach:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:35
@Cullenova píše:
Mám strach krz tu váhu z preeklampsie ale to snad nebude jen z rychle rostoucí váhy :D :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
4.5.21 12:38

Já jsem v 35tt, nahoře mám 15 kg a neřeším.. Startovala jsem na 66kg při 175 cm, první trimestr jsem nepřibrala skoro nic skrze nevolnosti, nejvíc během druhého trimestru. A počítám, že do porodu ještě nějaké kilčo přibyde. Hlavní je, aby jsi měla v pohodě cukr a hlídali tě kvůli preeklampsii. Pokud je tohle vše v pořádku, kila bych neřešila. Každá jsme jiná. Někdo přibere 5 kg, někdo 25. Přeju bezproblémové těhotenství a hlavně zdravé miminko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
4.5.21 12:38

@Nicooool5 Taky mám p.del jako vrata od garáže, už se pomalu nenasoukám ani do těhotenských džín :lol: Stehna ani nemluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:41
@aret1 píše:
Jeee 35tt jen 15kg to já zase naberu hodně no co měří tlak v pohodě a bílkovina taky pohodě nic neříkají,
V prvním sem nabrala
26kg hrůza… a 10 mi zůstalo… teď to bude snad ještě víc…doktor už mě na tu váhu upozornil tak se bojím co mi řekne teď no :nevim: :?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:45

@Cullenova taky se do ničeho nevejdou je to hrozny dřív tak vychrtla a po prvním těhotenství pokažena postava a teď po tom druhým to bude ještě horší no ale co už hlavně ať jsme my i prcci zdraví :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
4.5.21 12:46

@Nicooool5 A myslíš, že to máš z přejídání? Jako jestli futruješ sladké na kila a místo běžných 3 knedlíku sníš 6, tak pak bych se nad tím hlídáním zamyslela. Jestli se ale nepřecpáváš a máš i nějaký ten pohyb, tak je tvoje tělo asi takhle holt nastavené :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
4.5.21 12:47
@Nicooool5 píše:
Ano presne tak :D… no přes 2kg doktor mě zase pochvali mám už hrůzu stoupat na váhu

To je podle mě v pohodě.. já přibírám 2-3 kila každý měsíc a doktorka mi řekla, že přibírám ukázkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
4.5.21 12:49

@Dara90 ja jsem minule pribrala 2,5 kg za tri týdny a vyslechla sem si teď to bude tak3-4kg za měsíc to si zase vyslechnu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat